Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Enako sem nehyped kot prej review embargom :D

 

Pač B tier sony ekskluziva, po prebranem isti rang kot Spidermon in Days gone. Lepo se bo počakalo na ceno 15-20 eur, fuknilo notri tam max 8 igranja in to bo to.

 

u bistvu res mad respect Guerilla Games, da so se iz tega dosti trash levela s HZD uspeli dvigniti na čistokrven A tier nivo :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Kot sem razbral.

 

+ huda barvita grafika plus photo mode

+ zelo dober combat

+ dolzina, neki heroic questi, zadnji del zgodbe

 

- overal ni tako huda zgodba in malo se vlece, ce igras sam main quest

- stealth in AI

 

A najbolj mi je smeh gamespot, po malem nonstop hvali igrco in na koncu ji prilepi 7 :nicjasno:

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

Kot sem razbral.

 

+ huda barvita grafika plus photo mode

+ zelo dober combat

+ dolzina, neki heroic questi, zadnji del zgodbe

 

- overal ni tako huda zgodba in malo se vlece, ce igras sam main quest

- stealth in AI

 

A najbolj mi je smeh gamespot, po malem nonstop hvali igrco in na koncu ji prilepi 7 :nicjasno:

 

 

Uf, tole me skrbi in mi ni všeč, ravno stealth bi moral bit dober del igre :/

Povezava do prispevka

Easy Allies (Brad Ellis) pravijo, da je stealth enostavno prelahek in ti ne daje nobenega zadoščenja. Tipu precej zaupam kar se ocenjevanja gameplaya tiče.

 

Drugače mi je to precej kislo, ker tisto samurai sabljanje mi je res preveč leseno (hočejo posnemati neke elegantne zen move, sam so prehodi med animacijami preveč "stiff" in na tirnicah, in pol dobimo čisto nasprotje, robotske neživljenjske gibe) in sem polagal upe v ghost mode. Oh well, vsaj ne bom podoživljal Sekiro travm. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 minutami:

 

Uf, tole me skrbi in mi ni všeč, ravno stealth bi moral bit dober del igre :/

Nene stealth ni dober del igre hehe to je najvecji minus.. isto kot je najvecji plus grafika in barve amapk hey combat je baje ql to je glavno.. pa pac prelahko je tudi na hard baje.. ma ne vem pomoje je isti k kot v tlou2 al podobno no

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

SE je na igabibi in acs (in verjetno še kje, samo imo igabiba najbolj safe) za 80€

 

44743_ghost20of20tsushima20-20special20e

 

lahko probaš tudi pri frko za 72, tejle so mi zrihtali TLOU2 CE, samo verjetno ni tako safe kot igabiba, imajo vseeno večji pull

 

https://frko.si/ghost-of-tsushima-special-edition-ps4?sort=p.price&order=ASC&page=4&limit=25

 

edit: sploh nisem opazil, igabiba je out, acs tudi deluje nesigurno

 

če ti je ful sila ti vedno ostane amazon UK, samo boš plačal cca 85€ in čakal teden dni: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B085JGWTKJ

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...