Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Drugače jaz sem se odločil, da dokler ne bom končal špila bom vtise pisal v TEJ temi tukaj, seveda vse izključno pod spoiler tagom, pred tem pa napisal le bežni stavek za orientacijo vsebine npr. ''Spoiler za X% igre'', tako da tisti ki bo približno dlje si lahko brez težav ali slabe vesti to prebere, tisti, ki tam še ne bo oz. bo ocenil, da še ni tako daleč (ali ne ve če je toliko daleč) bo lahko preskočil oz. pač ne bo untaggal vsebine.

 

Ker v spoiler temo si ne upam pisat, ker si bom tam še sam spoilal nehote kak konec (zadnjič je bilo baje za hec to na prvi strani, ko je bla debata o leakih) ali nekaj, kar še ne vem, ker se povsem prosto piše brez taggov, če prav razumem. Seveda, ko bom enkrat končal bom tam pisal, ker si ne bom več nič mogel spoilat, tudi če nehote preberem. 

 

Tolko, da veste vnaprej, da ne bo kdo rekel zakaj še ne pišem v spoiler temi. Itak bom ta teden bolj malo igral, tako da bom za vsemi na forumu anyway.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ja, sem potem opazil. Sem se tudi jaz lepo nasmejal, ko sem opazil post v Elden Ring temi hehe... je ziher samo napis SPOILER videl in mislil, da je v pravi temi :D

Ma ki sem bil zivcen in sem hitel da cimprej tu popravim, da vimanj folka razpizdim in hkrati dam tam in pac ki sem hitel in sem navajen pisat v ER spoiler.. isto se bom mogu zdaj navadit v Ragnarok SOILER SPOILER..

 

V glavnem nema veze, mall sem zajebal tu.. ceprav sem se potrudil, da ne spoilam na hard..ampak jebiga take imamo... ni blo dovolj 

 

Kar se pa tice unega neolikanca.. je nacin in nacin za povedat stvari, ki ti ne pasejo.. ce clovek zna povedat na lep nacin se uposteva ma, ce ne zna drugace kot zalit in to je pri njemu ze navada.. pac, ko ga jebe.. res bi mu dal dva samarja in spoilal celo igro.. me zanima, ce se tako obnasa tudi v RL.. dvomim ker je picka al pa dobiva samarje za vsakim vogalom

 

Anyway ko ga jebe ze prevec pozornosti je dobila gniloba

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 minuto:

lol, jaz sem si pa preusmeril v paketomat, da dvignem na poti domov, ker doma itak ni nobenga za dvignt........ torej, potrebujem sms s kodo za dvignt....well....upam, da do 17.30 dobim sms :P 

 

Šit... jaz tudi nisem pomislil na to. Sem tudi preusmeril na paketomat kamor sem imel namen iti dvignit okrog 12h... od takrat naprej imam čas. Upam, da dobim SMS in se ne rabim popoldan še enkrat kam vozit.

Povezava do prispevka
Jazbina reče pred 1 uro:

Pozdravljeni,

 

GLS ima od včeraj delne težave z informacijskim sistemom.

Stanje paketov se ne osvežuje. Paketi pa so v dostavi, nekaj prednaročnikov je tudi že potrdilo dostavo danes.

 

Vsa GOW prednaročila so bila odpremljena včeraj in bi tako morala biti dostavljena danes.

 

Hvala še enkrat vsem za zaupanje in nakup. Prijetno igranje!

 

Jaz sem dobil danes zjutraj, res zakon ❤️

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...