Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 38 minutami:

“Grumbles” 😂

 

Prvi dve uri top, hard mobi na začetku so velik manj spongey kot v prvem delu, 90fps svilina in odzivnost so nekaj najjačega, novi liki so mega kul, mrcina z medico bi pa rabu spinoff igro.

Faking tole.

Men je zaenkrat vse skupaj za čisto desetko.

Drama, akcija, komedija. Vse je top. :avadodo:

 

Edino kar mi gre na jetra so ozki prehodi za maskiranje loadingov. Naj gre v kurac ta jeben cross gen že enkrat.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Isto kot bitsu bom delal. Dokler ne obrnem, se bom držal izključno te teme in v kolikor bom hotel deliti kak trenutek igre, bom dal v spoiler tag.

 

OK itak 😁 Ma saj to ni spoiler... Parry izgleda animacija fino. Kaj pa po njem? Sem kaj spregledal ali ne obstaja kak udarec, ki sledi? Namreč vse se mi zdijo čist navadni udarci kot, da sploh ni bil parry? To sem spraševal in to mislim, da res ni spoiler in komot vprašam tukaj. 

 

A nikomur ne gre ultra na živce, da vedno po smrti ali po kakem cutscene... Nimaš orožja v roki? Sem že kar nekaj krat po tem udirhal z golimi pestmi in gledal kaj je zdaj narobe. Noben ni tega omenjal. 

Povezava do prispevka

@tomazekJa, tisto glede orožja je tudi meni čudno. Kot da bi bil nek bug.

Parry pa je v teh igrah le za branjenje, da se ti odpre širše okno za protinapad in si invincible. To je reward, ki ga dobiš. Pri GOWu ti parry ne naredi unga R3 instakilla, če to misliš.

 

Pa, kot je reku DrMiha, nujno povečat senzibilnost Desne gobice.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 minuto:

Zakaj bi sploh želel imeti motion blur in film grain? Ne razumem zakaj ima vsaka igra to. A se drugače še komu zdijo na momente mal čudno kako govorijo nekateri bogovi? Mal tko preveč gangstersko in premal godlike kot Kratos.

Meni pa je ta prizemljenost bogov ful všeč. Mislim, da zelo paše v to nordijsko mitologijo, k so vsi neki hudi pijanci in pretepači. Podobno kakor grška. :D

 

Sindri faking legenda: "Odin the all-fucker." :rofl:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Meni pa je ta prizemljenost bogov ful všeč. Mislim, da zelo paše v to nordijsko mitologijo, k so vsi neki hudi pijanci in pretepači. Podobno kakor grška. :D

 

Sindri faking legenda: "Odin the all-fucker." :rofl:

Ma ja zelo so karizmatični to je res sam mal čudno mi je blo k je reku Odin "my ex". Nisem mislu da bo kdaj nek bog izgovoru tako frazo 😅

Povezava do prispevka

Igra se odlično furam 60 locked (ker mislim da mi opcija 120hz vrže rezolucijo na 1080p, ker mam starejši tv,.. in mi podpira samo 1080p na 120kz) Zelo spolirano razen enkrat mi je v Afheimu Atreus ponavljal isto lajno ene pet minut,.. Tudi na normal sem dostikrat crknil,.. ampak ker je zabavno za popizdit me ponavljat borbe ne moti sploh,..

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 35 minutami:

Po pomoti sem enkrat dal v Favour Quality in sem takoj opazil. Kot, da vse skupaj trokira... Kar žalostno, da ne zmore tega konzola že zdaj boljše hendlat. Nisem več nekaj najbolj navdušen nad true next gen, ker enostavno ne bo zmogel PS5 kot je. Bolje bo verjetno edino z loadingi zaradi SSD. 

 

Dej favor framerate in max frames OFF.. tako imas lockano na 60 fps in najostrejso sliko nek dinamic 4k imo.. ce mas max framerate ON imas od 70 do 90fpsjev sam je 1440p imo

 

Anyway eno je malo ostrejsa slik drugo malo bolj gladko.. jaz sem do zdaji gral na max fps, sam sw mi zdi da je lepsa slika ce imaa lockano na 60.. itak na teh 10 20 frejmov se navadia takoj. Ne vem bom vidu, bom se malo probal

 

Mislim odvisno tudi od zaslona, ce imas nek ogromen zaslon 65 al vec in da si precej blizu boljse malo jaco resolucijo.. ce mas nek manjsi al da ni 4k pol das max fps

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 57 minutami:

Pa menjati X in O v nastavitvah. Meni je na začetku blo vse nekak čudno in nisem opazil tega sprva v nastavitvah... Sedaj sem menjal in mi je spet malo čudno, ampak bom še hitreje privadil. O mi je nekak naravno za back/evade, X pa za use/interact. 

Enako :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

@bigboss82Koliko opcij za grafiko pa imaš sploh na voljo?

Jaz imam dve, in vsaka mi ponuja 2 izbiri. Zgornja mi da izbiro med Quality in Performance, spodnja pa HFR on ali off. Torej 4 kombinacije.

A ti imaš še kaj dodatnega?

Ne to je to

 

Favor Performance obvezno

 

HFR pa das OFF da imas loclano na 60 fps in dinamicno resolucijo med 1440 in 4k

 

Ce das HFR ON imas max 70 in 90 fps sam je lockano 1440p imo

 

Kot sem reku odvisno kaj ti pase

 

Ma jaz bom imel HFR off, da je bolj ostra slika.. sej je sweet imet 80 fps se opazi sam se opazi tudi slabsa resolucija na vecjih tvjih in mi zgleda kot da igram GoW 2018.. a na unih 60 fps napram 70 80pa se oko navadi ful hitro

 

Sej ce bi dal na favor resolution 30 fps bi se tud navadil cez kakssn dan, ma raje ne :))))

 

Probaj saltar med HFR on off pa bos vidu.. performance pa mores imet obvezno ital

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...