Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Drugače pa na tej točki v igri mi je postalo vse ful easy. Tu pa tam kdaj umrem v gužvah, k je kamera blesava in tisti rdeči markerji ne pomagajo dosti, ko nasprotnik naredi nek zakasnjen udarec. Sam drugače pa je dokaj breeze vse skupaj. Imo bom probal kar preklopit na max težavnost.

 

Še en mini boss fight.

Spoiler

 

 

Raznolikost območij, side opravila, banter med liki, nasprotniki, uganke,... Vse je tako faking tight in narejeno z občutkom za detajle in fenomenalnim pacingom, da ne morem prehvaliti zadeve.

Edini minusi, kot smo že vsi ugotovili, so nepotrebni namigi in res boleči loading cutscenes zaradi cross gen narave igre. Tu pa tam malo jebe kamera, sam tisto se da komot prebaviti.

 

Jaz sem na tej točki dejansko v dilemi ali bo GOTY zame ER ali tole.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Aja, svetujem vsem, da si date lockanje enemyjev na tretjo opcijo, kjer ti samo preklaplja med različnimi tarčami, ko nekoga ubiješ, ter ti samo locka na enemije, ki so izven vidnega polja. Pol zadeva dobi isto mehaniko, kakor jo imajo Fromsoft igre in je vse skupaj dosti bolj zabavno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

se pa opazil razliko med quality HFR in performance HFR (govorim oboje za VRR) .. sence in ambientalna osvetlitev so slabše resolucije / zreducirane, ni motion blura in depth of field učinek je okleščen. Ampak je IMO vreden sacrifice za visok framerate, ker razliko res opazimo sam norci :D

 

pa zmer bolj gruntam, da bom vklopil always on sprint.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Katero ime, sry? A tist random mini boss, k sem dal video zgoraj?

Ma to nima neke hude zveze z Lorom sveta ali zgodbo igre.

Al to misliš kaj drugega?

Tam si omenil enega minibossa in ime, ki sem ga na silo zbrisal iz glave. 
ampak kot receno, sploh nobene zamere.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Aja, svetujem vsem, da si date lockanje enemyjev na tretjo opcijo, kjer ti samo preklaplja med različnimi tarčami, ko nekoga ubiješ, ter ti samo locka na enemije, ki so izven vidnega polja. Pol zadeva dobi isto mehaniko, kakor jo imajo Fromsoft igre in je vse skupaj dosti bolj zabavno.

Samo se mi zdi, da ko izgine enemy iz vidnega polja, da pol preklopi na tistega, ki je v vidnem polju in to je na trenutke moteče. Ali se motim?

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Samo se mi zdi, da ko izgine enemy iz vidnega polja, da pol preklopi na tistega, ki je v vidnem polju in to je na trenutke moteče. Ali se motim?

Nope, ostane na enemyju, ki si ga lockal. Ne smeš pa nikoli premikati desne gobice, ker drugače ti switcha. Aja, pa nasprotniki imajo določene muve, kjer izgubiš lock on. Mogoče se ti je to dogajalo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Jaz pa mislim da je ER zmagovalec goty.. tle ni nekih nevidenih zadev, ED pa je bil nekaj novega.. ta igra je pac ql narejena igra in se to pocakte malo, ki tudi ta zna postat dosadna na momente

Vsakmu svoje. Pa za GOTY debate odprite novo temo, ker te brezpredmetne debate zahtevajo svoj topik (IMO so GOTY zadeve najbolj blesava stvar na tem planetu in samo pumpanje egov blesavih fanboyjev in plačanih žurnalistov, ki si ga drkajo na svoj omiljen naslov, sploh odkar so plačani opisi gonilna sila industrije)  in samo še brišem, karkoli bo omenjalo ER tle not.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Nope, ostane na enemyju, ki si ga lockal. Ne smeš pa nikoli premikati desne gobice, ker drugače ti switcha. Aja, pa nasprotniki imajo določene muve, kjer izgubiš lock on. Mogoče se ti je to dogajalo.

 

Sedaj sem imel problem, da nisem mogel nameriti gorečega lonca... Ker je vedno lockano blo na sovražnika pod njim, jaz pa sem mu želel vreči zadevo na glavo. Ker sem prvič sprobal to kar si omenil, ne vem ali je krivo to ali kaj drugega... Ni mi pustilo meriti nad njega. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Sedaj sem imel problem, da nisem mogel nameriti gorečega lonca... Ker je vedno lockano blo na sovražnika pod njim, jaz pa sem mu želel vreči zadevo na glavo. Ker sem prvič sprobal to kar si omenil, ne vem ali je krivo to ali kaj drugega... Ni mi pustilo meriti nad njega. 

Jah, če imaš lockano na enemyjih, ti valjda ne bo kar samo od sebe lockalo na target predmete. Za tisto moraš nameriti ročno brez lock ona.

Saj tudi izven boja ne moreš lockati na te stvari?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...