Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 16 minutami:

Fantje, jaz mislim, da je to pač to, kar zmorejo nove konzole - imaš lepšo grafiko kot na PS4, imaš več fps-jev kot na PS4 in imaš višjo resolucijo kot na PS4 + tu in tam imaš tudi raytracing, da ne omenjam še Stipe State Drive faktor - kaj več od tega naj bi še zmogel PS5, glede na strojne specifikacije, po vaše?

 

Nekdo ni igral Returnala.:lol:

 

Veliko razočaranje je tudi dualsense feedback, nevem kaj so delali pri Housemarque(Returnal), ampak playstation bi morali tist folk tam nagradit.

Povezava do prispevka

Sej ti je odgovoril - poglej si Returnal al pa Demos Souls R al pa Racheta, če hočeš videti, kaj je PS5 sposoben grafično. Ostalo ti je dal še kot extra bonbonček, kje ga GoW 2 faila kot current gen ps5 flagship špil.

 

Pač špil je pure ps4 zadeva, malo navita za ps5. In je to razočaranje, vsaj zame, ker sem vseeno pričakoval malo večki napredek pri prezentaciji. Ni bit pa zdej tak stipe in trdit, da je to to, kar lahko izstisneš iz ps5, ker to ni res.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pa saj Ričeta je Stipe2 100 % igral no, ne me jebat, da ni igral take casual igrice, ne verjamem.

 

GOW 2 vsekakor ni PS5 flagship naslov (v smislu grafičnega izkoristka). Je fina PS4 ekskluziva, ampak povsem on-par z raznimi The Last of Us 2, v bistvu kljub težki primerljivosti, ker asseti ene so postapokaliptično mesto in druge skandinavske mitološke strukture, TLOU 2 v bistvu kje zgleda boljš. Bi rekel, da v 22 in 23 pretežno še ne bomo videli res uno pravih PS5 flagship ekskluziv, pomoje lahko bolj 24 in 25 pričakujemo novo Naughty Dog ekskluzivo, Santa Monica bo verjetno imela novo stvar že daleč pripeljano ... 

Povezava do prispevka

Valjda da sem igral Ratcheta, halo - platiniral :D

Ne vem no, meni Ragnarok in HZFW ne zgledata nič slabše...sigurno je še nekaj napredka, ampak ne prav veliko.

Za Returnal pa prvič slišim, da ga nekdo meče med neke grafične presežke - meni zgleda ko nek malo jači indie naslov, iskreno...

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Returnal je edini res true next gen title imho.

Adaptive trigerji perfect.

Haptika tudi, dež čutiš na jebenem kontrolerju.

3d audio, edino Ratchet mu pride blizu

Grafika ni najbolja na ps5, je pa nora.

 

Gow 2 je tbh isti shit kot Ghost of Tsushima ps5 port. Edino loading je tle tko 12x pocasnejsi.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Ps5 je mighty sposoben narediti vse kar se tle pritožujemo - sj smo že videli pri ekskluzivah.

 

Loading screeni in ti loading prehodi so prvo kar PS5 igra enostavno ne sme met. Primer Rift apart. Ghost of tsushima loada v milisekundi pa ni ekskluziva. 
 

Problem pri GOW:R ni ps5, temveč to, da je cross gen in so te zadeve not zaradi starega hardwara, ne pa novega.

@atomicTi recimo praviš, da so take stvari, kot jih omenja buzzkill tu zgoraj neumnost. Jaz, pa še kar nekaj drugega folka v tej temi, se v celoti strinjam z njim.

Cross gen na polno zavira novodobne igre. Kaj na izjavo obtožbe poreče obsojenec? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ne spomnim se več iz prvega dela... Ti drinki (solzice) so automatically consumed a ne? Ker sem na hitro nekaj gledal in nikjer našel. Ne bi pa rad nekaj preveč googlal. 

Jp. Instantno ti povišajo Strength za 2. Jabolke in rogove moraš zbirati v parih in trojicah (al neki takega).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

 

tole ni šans, da PS4 poganja v 60fps

 

+ pri PS5 špilih ne bo tok pop-in tekstur in tudi sama kvaliteta tekstur je fix na višjem nivoju kukr pri PS4 špilih

 

sej je res, da ni velik napredek, ni pa nezanemarljiv

 

Pa saj tudi ni šans da PS4 poganja Ragnarok s 60fps v dinamični 4K-1440p...sej to govorim - če vzameš isto igro, imaš na PS5 boljšo grafiko z več efekti, imaš višjo resolucijo in imaš višji framerate - potem pa počasi že zmanjka GPUja za kaj več.

Prejšnjo generacijo je bila cokla zastarel CPU, to generacijo pa preskok v resoluciji pobere ful ene grafične moči.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...