Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Kok mi je do jajc, ko si nakvihtan z lvl 3 runic attacki in runic summoni in lahko mini bossom skuriš 1/3 energije samo s tem, ko spustiš drugega za drugim 6 runicov (po dva na vsakem orožju), pol fukneš relic, pol pa še kompanjonov summon (meno so carski taki, ki stunnajo in omogočajo moje proper mashanje). Res nice, že v GOW 1 mi je bilo to zelo všeč :D

 

Škoda samo, da so jebeni berserker kingi in dragomirji take jebene spužve, tam se je pa treba kar lepo naučiti patterne, parryje in otvoritve :(

Povezava do prispevka

In a study that coupled brain imaging with a decision-making task, college students who play video games regularly made faster and more accurate decisions than peers who rarely play video games.

 

Previous brain imaging studies have suggested there might be benefits from video games on attention, visual perception

https://www.webmd.com/brain/news/20220728/video-gamers-are-better-decision-makers#:~:text=In a study that coupled,who rarely play video games.

 

 

A surprising new study has found that children who reported playing video games for three hours or more per day performed better on cognitive skills tests involving memory and impulse control compared to others who never played video games

https://nypost.com/2022/10/24/playing-video-games-makes-kids-smarter-study-claims/

 

Gaming ubermensch :mafija:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

In a study that coupled brain imaging with a decision-making task, college students who play video games regularly made faster and more accurate decisions than peers who rarely play video games.

 

Previous brain imaging studies have suggested there might be benefits from video games on attention, visual perception

https://www.webmd.com/brain/news/20220728/video-gamers-are-better-decision-makers#:~:text=In a study that coupled,who rarely play video games.

 

 

A surprising new study has found that children who reported playing video games for three hours or more per day performed better on cognitive skills tests involving memory and impulse control compared to others who never played video games

https://nypost.com/2022/10/24/playing-video-games-makes-kids-smarter-study-claims/

 

Gaming ubermensch :mafija:

1b66e0a05cf89d3e5d58ed484e3fc613.jpg

Pomoje forom nujno potrebuje skupino Der Gayming Übermensch.

Povezava do prispevka
Spoiler

ja vanaheim prisel in z freyo naredo, ko se odresi nekega spella, da se lahko vrne. Oni zmaj neki hogg je bil boss. Zdaj pa lihkar favour ko sma sla se po njeno sablo ko jo je mela z bivsim…in naredim celo stopnjo puno fajta..na koncu pa mi v coln skocita 2 aligatora pa me jebeta v glavo :))….

 

a ni se to polovica? 🫣

 

Povezava do prispevka

Po ene 13 urah igralnega časa, je vsekakor najpomembnejša ugotivitev, da bom igro verjetno dokončal :D

 

Vsekakor izredno kakovosten izdelek, a še vedno inventory je recimo dokaj slab, posiljevanje s temi čist preveč easy ugankami je moteče (ustreli tja, vrzi sekiro ..ko to 150x naredis res ni zabavno), grafika je nekje za dol past, drugje zelo ps4 grafika, plezanje je res pritiskanje krogca in na smrt dolgočasno, zgodba je včasih pravi mess in mal iz trte izvita, in seveda, bog vojne, včasih pa ene skalice ne more preskočit ali ene vejice v tunelu presekat s sekiro…to je kar malo annoying. Tudi te skrinje..ma ni nekaj kar bi neko zadovoljstvo povzročale, saj prvi tunel v levo/ali desno ki izven poti, te že za prvim korakom čaka skrinja..preveč jih je, mapa je tudi bolj kaos kot kaj drugega. 

 

Ampak..vleče me še dovolj, boj je odličen, tekoč in raznolik, bi si sicer želel še kakega kosa orožja več..ampak razumem. 
 

če kdo še ni kupil, se splača na kaki razprodaji, igra kakega replay value itak nima. 

 


 

 
 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

Jebote ste tečni, ampak ja saj mate prav. Itak gre za izredno kakovosten izdelek, koliko pa je kdo pripravljen plačat pa itak stvar osebne preference. Ker pač kakih orgazmov ni, čez pol leta bo pa verjetno že po 40 zelencev v akciji.
 

Hotu sem samo povedat, da ni nekega jaw-dropping feelinga pač ni bilo, ..ampak ja narejen za široke množice izdelek, saj te lepo igra vodi zgolj v eni liniji s skoraj povodcem do cilja. Zajebat ne moreš nič. Ampak ko je akcija res uživaš, tudi s karatkerji se izredno potrudili. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 3 urami:

Hotu sem samo povedat, da ni nekega jaw-dropping feelinga pač ni bilo, ..ampak ja narejen za široke množice izdelek, saj te lepo igra vodi zgolj v eni liniji s skoraj povodcem do cilja. Zajebat ne moreš nič. Ampak ko je akcija res uživaš, tudi s karatkerji se izredno potrudili. 

 

Jah pač treba je biti pošten, kar se tiče SP AAA casual spektakla višje kot tole, RDR 2, TLOU 2 in Uncharted 4 ne gre. Koliko je tebi osebno vredna taka izkušnja je vprašanje, ampak objektivno gledano je to trenutni maksimum, ki ga lahko ponudi gaming industrija. In IMO povsem upravičeno zahteva tudi zgornjo mejo cene za izdelek, glede na to kaj so ponudili.

 

Btw, v špilu imam 65 ur na GMNM težavnosti in nisem še niti približno zaključil. Tako da neki vrednosti sem dobil nazaj, če bi mi to kaj pomenilo :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...