Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Kaj pa vem. Vsak na svoj način navduši in razočara. V obeh sem zelo užival, mi pa noben od njiju ni tak presežek. Skupaj mi predstavljata zabavno sago, za katero se mi zdi, da se je končala dokaj open-ended in mi iskreno ni jasno, kako to mislijo nadaljevati v nekem novem svetu, kako bodo naredili tranzicijo glede na to kako se tu zaključi zgodba.

 

Rekel bi, da mi je bila pri GoW 2018 bolj izpiljena izkušnja z vidika tega, da sem ga res pozno odigral (šele lani), medtem ko sem tega ravno prejšnji teden platiniral in se vidi, da enih zadev še niso popravili oz. izboljšali. Po drugi strani se mi je pa pri verziji iz 2018 zdelo, da se je zgodba prekmalu zaključila in da je bilo na random odrezano, česar tu nisem občutil.

 

Overall bi dal nekih 8,5/10 za celotno sago.

Povezava do prispevka

Zaenkrat dajem spil na stran. Na give me no mercy sem naredil:

 

Spoiler

Prefukal kralja berserkerjev in kraljico valkir. Naredil en final challenge v muspelheimu, poj pa dojel da za odklenitev ostalih moram spet tiste prejsnje izzive delat (in to po veckrat?) in me je minilo. Do platine mi falijo se ti challengi in par vran/collectablov, ampak se mi ne da.

 

Super spil sicer, vseeno bi dal malenkost prednost gow2018, mi je bolj spuscala celjust.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:
  Razkrij skrite vsebine

Za odklepanje main challengev, ti ni treba ponoviti nobenega od "dve runi kombinacija" mini challengev. Vsak je drugačen.

 

 

Spoiler

Ponavljat bi jih moral, ker sem vse ze naredil enega za drugim, preden sem dojel kaj je fora z runami :D

 

Ce se pa slucajno motim in mi v nobenem primeru ne bi blo treba ponavljat, sem pa zgleda rabu samo izgovor za ratcheta :D

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 10. 1. 2023 at 23:04:

Dobre pol ure?????? Probaj 2 uri na ona 3 berserkerja. PTSD mam, sploh naredo tega nisem 

Sem ravno kar haha ampak k sreči nisem bil preveč underleveled. Drugače pač klasično GOW cheese posiljevanje z aimbot projektili in bossi z ogromno lajfa. Ostalo pa vidim da imajo vsi skoraj identične in zelo predvidljive movesete. Pač težek fight zaradi cheesa in lesenih kontrol Kratosa ki se je premikal bolje na PS2. Na koncu itak isto kot v gow 2018, vsi skilli in orožja do konca a najbolj efektivne so še vedno pesti. Top.

 

Mislim da če igraš na easy je to top špil ker lahko vse pokolješ in izgleda epsko. Ko pa greš mal underleveled na nekega bossa na višji težavnosti pa kar hitro opaziš luknje v gameplayu. Svaka jim čast za voice acting, cutscenes in zgodbo ampak kar se celega gameplaya tiče(vključno s tistimi bogimi "ugankami" in mehanikami ki delujejo kot nek nespoliran tech demo ter "platforming") bi dal temu max 7/10. Je pa res da je vse kar se zgodbe tiče gladko 10ka.

Povezava do prispevka

Ce koga zanima ugodno prodam account z GoW Ragnarok. Zraven dodam tudi dostop do maila pa se lahko potem brez problema spremeni geslo PSN racuna in Gmaila. 

 

Vec info na ZS. 

 

Moram pa rect da ja game vrhunski in res dolga kampanja. Sva skupaj s punco igrala od konca novembra pa vse do prejsnega tedna. 

Povezava do prispevka

Evo obrnil na Give me no mercy, zame odlična težavnost. Berserkerji so mi precej težki, vmes kakšne scenice tudi, bossi pa ravno prav za tak tip špila - pri nekaterih sem umrl parkrat, tok da se moraš mal pomatrat, samo ne pa uno dark souls ponavljanje. Sta mi bila pa zadnja 2 bossa prelahka, čeprav zadnji je kr epski tbh. 

 

Mi je pa zelo čudno rejtat tale špil. Objektivno gledano čista petarda, nadgradili so skoraj vse elemente od enke. Lahko bi rekel, tako se dela nadaljevanja. 

 

Ampak pizda, v enki sem 10x bolj užival. :D Vse mi je bilo tako novo in sveže da tudi če so bile stvari manj dodelane kot tule mi je bil enyojment level over9000. Tukaj tudi na čase, itak, ampak v večini primerov sem se samo zavedal da igram res kakovosten izdelek medtem ko mi duša ni bila neki nahajpana. V določenih momentih pa sem ga imel tudi poln K, sploh ko te vedno znova pošlje po teh "uuu glej odprta mapa, kjer moraš tam pritisnit uno, da se zgodi to, da prideš tja kamor si videl na začetku". Sej je kul koncept, ampak ga imam po spanu dveh iger čez glavo. 

 

Kje sem res užival na pune:

 

- fajt. Se mi zdi da je ful bolj poudarjeno kako mixaš orožja med sabo in ko najdeš balance in tajmig res postaneš god of war, ko se jim HP kar topi. Na višjih težavnostnih stopnjah seveda samo začasno, ampak izpade zelo carsko. Isto runic napadi in podobno, kul! 

- od dela ko se začne konec, ampak DO zadnjih 2 bossov. Torej main battle do prvega bossa. Res epsko. Tam pri zadnjih 2 bossih mi je par res čudnih in cheap scen. Ful corny lajnerji padajo, kot da bi kdo drug pisal. 

- po igri. Res so nametali ful nekih detajlov notri, ubistvu precej stvari še za počet in popolnoma bolane zadeve (finding Tyr:worship:

- dodelanost likov; kok so vsakemu liku dodali lora, neverjetno. :D Škoda, ker sem večino sproti pozabil, ker je bilo res A LOT. Uno včasih bi samo hodil, pa te skoz neki filajo z mimirjevimi govori, lorom itd... bolano. 

 

Overall nimam nič proti, če bi bil ene 10 ur krajši in main story bolj strnjen, pa da porežejo mal tega side lora stran. Mi je pa zanimivo, da zdej ko ga je konec bi šel raziskat še preostale zadeve. :D 

 

Upam da gre trojka nekam na toplo. Lep lp 

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 14 minutami:

 

Neki se špekulira okoli DLC, ne bi bil pa presenečen, če bo kaj okoli NG+.

 

A ni blo že potrjeno da tud tokrat ne bo nobenga DLCja. TV serija je pa verjetno še vedno v predprodukciji @Amazon. To je pač del promocije ob mnogo večji razpoložljivosti PS5 konzol ki so sedaj mislim da večinoma na voljo v bundlih s to igro.

Povezava do prispevka

Za dlc so lahk ponucali krater pa še kaj, v celi igri so pa lahko ta trud in delo porabili za dejanski Ragnarok, Asgard in zadnjih par bossov. 

 

Eni se pizdijo nad boss gauntleti proti koncu FROM iger, meni so pa glih ti deli najjači, ko se na max moči tepeš proti najbolj jebenim bossom.

 

V GOW:R maš pa reprizo fajta kerga si že mel(v boljši obliki), enega novega ki ni nič posebnega, boss areni sta pa blato in klet. 

 

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 5 urami:

To kaj je potrjeno al ne, mi je že smešno. Ravno pred nekaj dnevi sem prebral izjavo Naughty Dog-a, da so 100% zaključili z Uncharted franšizo, zdaj pa se spet govori, da je v nekem novem sonyjevem videu nekaj, kar bi lahko bil U5 teaser.

Ne maram milkanja ma men bi blo res škoda da ne bi dobil še en uncharted. Lahko tud vse od znova z novimi karakterji. Ajde mogoče bo novi Indiana Jones zapolnil to luknjo

Povezava do prispevka

Evo sm mogu še po platinum it. Sem itak nenamerno nardil 99%, na koncu sam opazim da imam 42 od 48 Odin's ravens in rabim še samo 3 artefacte. Dobu še mal easter egg en pr artefactu. Drugače pa tisti challengi so res zabavni. Svaka jim čast da sem zapravil skor 70h za nek linearen spil brez naveličanja(z izjemo Jotunheima in par drugih scen). To in 2018 igra imata za moje pojme najboljši writing v gamingu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...