Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

 

Saj sem napisal kaj je fora. Če menjavaš orožja in skušaš narediti čim več damagea z vsakim novim napadom, pol se boju priključita tudi sestri. V nasprotnem primeru pa se osredotočita na Atreusa.

Sem probal igrat popolnoma pasivno, vseen skasiral vse možne njune napade. Sem potem snoč ubil z unim ultra defensiv buildom. Catch pa je nkeje drugje KE_KIT NE BRAT!!!!

Spoiler

Atreus ma agro skil

 

Povezava do prispevka

@Ronin.si čisto možno, da je to to, kar si napisal, ker jaz nisem imel njega in so me skozi vsi trije napadali ali vsaj dva hkrati, neodvisno od tega, koga sem mlatil ali kako sem mlatil, pa sem večino časa moral dodgat ko budala in igrat potrpežljivo in ne preveč požrešno. Tudi zato sem raje sestrice ubil prve, pol 1 na 1 z big brojem ni večje panike. Se pa lepo vidi, da AI čisto frizne v tistem primeru, prav drug fight rata in če ti ne gre legit, pride še kako prav tisti cheese, ki ga je @ke_kit pokazal. Fight je itak trash od trasha, tak da si zasluži malo sira s strani communitija.

Povezava do prispevka

Mah meni grejo na živce vsi špili kjer ti stene (kot je tuki ice wall) delajo spremembe na kameri + ne vem a sem js bil čorav, ampak v trenutku ko scasta orb, neha kazat nevarnost in če ti to naredi za hrbtom  se pol še s tem jebeš kje je. Če jih maš pa pred sabo pa spet jeba ga sklatit, ker ti pa tavelik skoz pred nosom skače da ne morš mim njega orba zadet.

Povezava do prispevka

Tako, igro sem končal, imel sem okoli 50ur na Give me no mercy težavnosti. Naj začnem na začetku uresničilo se je dejstvo, da bo špil grafično in tehnično zgolj GOW 1.5. Večina je to plat igre že komentirala (skriti loading screeni, grafična neimpresivnost,...).  Po začetku in sprijaznitvi z omenjenimi dejstvi ter prilagoditivijo na gameplay je sledilo NORO zabavna in MEGA zasvoljiva ter ČUDOVITA pustolovščina, kjer je ekipa, ki stoji zadaj res pustila povedano športno srce na igrišču. Zanimivi liki (my man Ratatoskr :lol:), čudoviti svetovi ter na sploh podajanje lora kot ga poznamo iz enice(2018). Nekateri ste pisali o nekem rush proti koncu igre sam tega nisem zaznal, špil lepo podaja zgodbo in ta vleče. Prav tako mi liki niso bili nadležni ali bili kreni.Tudi plot twist je sicer bolj šibek ampak ok. Stranske misije so v večini primerov kul. Izstopajo misije v Craterju in Svartalfheimu (dimniki pa kit :avadodo:). A sem že povedal zakon gameplay. Flashbacki so bili narejeni od doma v letu 2020 grem stavit. :D

Največji minus igre pa je konec. WTF je to. Zadnja dva šefovska spopada sta praktično krneki. Pa ne poveličini in udarnosti, temveč po umestitvi v zgodbo. Medtem, ko boj v "kleti" še lahko toleriram sta boja pred hišo res slabo premišljena in zastavljena. Zaključek sage kot take je vredu.

Sedaj po zaključku razmišljam, kako bi bilo, če bi to bila triologija. Prišel sem do zaključka, da nordijski svet treh špilov ne bi mogel izpeljati. Iskreno povedano sem že tukaj na momente dobival God of War: Ascension prebliske, ko avtorji strgajo mitološki lore po dnu posode.(verjetno razlog, da zelo slabo poznam lore te mitologije)

Naj za konec povem, da mi igra ni podala odgovorov na moja ključna vprašanja:
 

Spoiler

-Kje je bil Kratos 8-9let po rojstvu Atreusa? V 2018 si s fantom nista blizu.

-Kako je Kratos sploh prišel na Sever?

-Kako je žena umrla, vem da se je udarila z Thorom v Craterju sam tam ni umrla ali pač?

- Od kje ideja, da si Kratos želi, da ga folk malikuje?

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/310608359_518242986303564_7695133447173034489_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=v9glmG09G2YAX8h2WgI&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=03_AdSVJnjXa9gBkUUvs3W2FLcPbehfj1D1njH4mstuxUl5qg&oe=63A56B94

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Mislim, da so eno malo zapretiravali z ogromnostjo Vanaheima. :D

Še en optional boss:

  Skrij vsebine

 

Tale mi je bil veliko bolj fun od kakih drugih. Ena na "ena" fighti so mi enostavno bolj všeč.

 

Se mi zdi, da full malo uporabljaš malega in njegove puščice. A to namerno? Jaz sem se najbolj trudil za ohranjanje "stager" status bara (al kak se mu pač reče), da ne pade dol, ko nimam prilike sam za direktni napad in je nasprotnik predaleč.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Se mi zdi, da full malo uporabljaš malega in njegove puščice. A to namerno? Jaz sem se najbolj trudil za ohranjanje "stager" status bara (al kak se mu pač reče), da ne pade dol, ko nimam prilike sam za direktni napad in je nasprotnik predaleč.

Ma itak. Stalno pozabljam nanj. Vsake pol minute se spomnem, da bi bilo dobro 4x pritisniti kvadrat. Moji možgani ne zmorejo multitaskinga. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ma itak. Stalno pozabljam nanj. Vsake pol minute se spomnem, da bi bilo dobro 4x pritisniti kvadrat. Moji možgani ne zmorejo multitaskinga. :D

 

Mene je to isto jebalo dolgo časa, potem pa sem se nekaj časa prav silil uporabljati kvadratek in se kar navadil :D Na vse te dodatne abilitije in puščice kompanjona sem dal max stun. Pa je kar precej pomagalo v posameznih bojih.

 

Si pa res dober v parry. Jaz sem celo igro igral z parry, ampak jih niti približno toliko zadel kot ti. Ti maš skoraj 90% uspešnost... mene so delayed udarci jebali v glavo (isto v From igrah).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz držim rotacijo streljanja kompanjonovih puščic nonstop že samo ker so off cooldown in mam kar problem videt dps ikono k ni na CD. :)

 

Ni se mi pa dalo gledat kaj čist točno delajo. Ko sem našel relice, ki dvignejo status efekte in stun, sem jih nabil do level 3 in pozabil na njih.

 

Vem, da jih zelene spravijo v nek stasis in da ta manjši mobi lebdijo, vijolične pa verjetno delajo nekaj z elementi - koga boli kurac, Kratos ne rabi pederskih puščic da razmesari lokalno živelj.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj po par ur drkanja z valikro obupal in sem za platino znižal težavnost iz GMNM za zadnja dva ach. Preprosto so mi bili vzorci preveč na random, najboljši try sem jo mel na 2 bara, pol pa spet eno uro niti preko polovice, ker se je odločla spamat napade, ki glih tujk da ne telegrafajo da bi rabu dodgat po tem ko si že zadet + če pa že slučajno dodgaš pa se odloči da nisi in gre vseen v impale animacijo. 

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka

Moji kompanjoni so vcasih zabiti ko kante, kar nekaj skacejo levo desno, medtem ko me bifrost gnilobe kurijo po celi črti. Sicer pa uporabljam večinoma sigil, tu pa tam stun. Avtomatsko stiskam kvadratek :D

 

Vanaheim je malo preveč zame, ne znam se orientirat, vse isto zgleda, skoz nekaj backtrackam in ugotavljam, da sem ze bil tam :D

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 2 urama:

COD igrajo sami papki....GOD je za desce.

jaz sm GOD v obeh igrah

fric reče pred 1 minuto:

Gow je na enem sistemu zaslužil v 7 dneh 400 milijonov. Aja singleplayer špil.

ja sej razumem te razlike

sam primerjat sm hotu kok brutalne številke so to

 

ni čudno da vsi silijo v gaas

propsi sonyju da še zmeri podpira singlplayer

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...