Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 7 urami:

Jst sem čist nehal spremljati tale topic, ker sem toliko zadaj z igranjem in si nočem kaj spoilat. Samo tole bom napisal: odprl se mi je drug del puščave in sem šel kar mal prešnofat, "da se malo nabildam" :rofl: O maj Gad kak ass rape od levela. Dejansko takoj najdem glavi cave za osvoboditev meduzice in vse ok, gremo nazaj. No pol se je pa začel. Najprej v jamah en troll z dvema minionoma, ki je bil čist pretežek za moj okus. Pol najdem library in mini bossa knjižničarja aka chief sirarja, ki sem ga delal kako uro in hotel vmes zgristi joypad zarad kombinacij guard break napadov, obveznih parry napadov (ki imajo aoe čez cel leve, because why not) in unblockablov. Ok, ne bore biti huje, right? Lahko je - taloj naprej mini planota z enim lvl 6 samuraj elfom in dvema lvl 5 elf čarovnikoma. Od oka pol ure žrl obvezne parryje, hitre missle napade in unblockable tracking orb napade. Najlepši momenti - iz ene strani unblockable orb, iz druge obvezen parry, iu nekje pa vidiš da bo priletel še klasični missle. Gremo dalje, od tega pa res ne more biti nič hujš... 2x2 m velika soba z dvema warchiefoma, ki SPLOH NIMATA blockable napadov. In ki se spremenita v uber verzije, če jih ne ubiješ s stunom aka napadaš 99% cajta. Nagrada za fajt? Dve deski in brusilna goba.

 

Fuck this shit, tole pa ni bilo fun. Vse te skoraj instakilla, nasprotniki pa nabiti ko ganska fuzbal ekipa. @ke_kit kako za kurca milega si ti tole naredil na GMGOW??

 

Končno nek kulturen človek z obveznostmi. Jaz sem tudi tam nekje, pa sem day one začel. Pač 5-6 urce na teden je čisto ok. Tako igro se obrača več kot mesec, da ne zijaš potem v luft do naslednje igre.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 40 minutami:

evo to sem hotel vprašat ja. Koliko kej nadgrajujete oklepe in opremo. Jaz sem samo skille nabildal, ostalega se nisem niti pritaknil, razen kar dobim zastonj oklep kot del questov, in imam tko kake pol milijona silverja. Pač šparam, da bom imel lahko dobro endgame opremo al neki lol :D Ampak ja, glede na to, kakega grobega kurca sem zdele dobil, bo kar treba iti na hard v upgradanje, ja

To moraš ja. Jest sem šel v full strenght mode. Zato, da se game najbolj približa from gameplayu, pač vse te 2 shota, ampak ti pa tudi vsaj soliden dmg delaš. Že tko imaš čisto prevč nekih kombinacij in udarcev, bolj je simple :)

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 18 minutami:

Edin razlog, da sem sploh šel upgradat armor do 9 je transmog. Igro sem pravtako končal na level 7/8, in glede na to, da sem že na tem levelu dobil 550+ defenca, kar je tam nekje kot M1 Abrams, ni blo razen modnih potreb nobenga razloga tbh.

550 defense? Kaj je to armor specificen za defense? Ker tale moj je 270 na level 6 ali 7, ne vem zdaj tocno kje sem

Povezava do prispevka

Ja, pure DEF armor je, pa heala te če dobiš veliko damaga naenkrat. Dosegljiv v midgamu, je quest reward, več kot to bi bil spoiler.

 

Na konc igre mislim da imam okol 700DEF, nesmrten, dps pa ni opazno nižji kot pri dps armorjih. Koneckoncev, dead people do 0 dps. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

in imam tko kake pol milijona silverja. Pač šparam, da bom imel lahko dobro endgame opremo al neki lol :D 

Respect, to je v vseh (razen From-like) igricah moj playstyle aka škrtarjenje z opremo in skillsi, dokler ne zadanem ob hard wall, ko me že neki random lvl okostnjaki pretepajo kot smet, pol pa vložim vse nagrabljene milijone in uničujem vse po spisku 

 

Ta playstyle sem povezoval s težkim življenjem prednikov, pogromom, taborišči, selitvami, odraščanjem v kmečkem okolju itd., sam zgleda tudi momak iz Vevč tako igra, tako da nisem več ziher

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Respect, to je v vseh (razen From-like) igricah moj playstyle aka škrtarjenje z opremo in skillsi, dokler ne zadanem ob hard wall, ko me že neki random lvl okostnjaki pretepajo kot smet, pol pa vložim vse nagrabljene milijone in uničujem vse po spisku 

 

Ta playstyle sem povezoval s težkim življenjem prednikov, pogromom, taborišči, selitvami, odraščanjem v kmečkem okolju itd., sam zgleda tudi momak iz Vevč tako igra, tako da nisem več ziher

 

mene so tepli čefurji iz Polja, nato sem pa ratal ogromen v puberteti (2. najvišji v OŠ, 1.76 m v 7. razredu) in začel zelo uspešno trenirati karate, potem so me pa še bolj tepli njihovi starejši bratje

 

bojim se da bo tudi tukaj padla kaka paralela z GoW 2 :D 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:

Ja, pure DEF armor je, pa heala te če dobiš veliko damaga naenkrat. Dosegljiv v midgamu, je quest reward, več kot to bi bil spoiler.

 

Na konc igre mislim da imam okol 700DEF, nesmrten, dps pa ni opazno nižji kot pri dps armorjih. Koneckoncev, dead people do 0 dps. 

aha vem kateri je pol. Nisem pa vedo, da gre tolk visoko s ciframi ko ga upgrejdaš. 

 

Sicer pa materiala za crafting je vec kot dovolj, tale krater ima vse.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Respect, to je v vseh (razen From-like) igricah moj playstyle aka škrtarjenje z opremo in skillsi, dokler ne zadanem ob hard wall, ko me že neki random lvl okostnjaki pretepajo kot smet, pol pa vložim vse nagrabljene milijone in uničujem vse po spisku 

 

Ta playstyle sem povezoval s težkim življenjem prednikov, pogromom, taborišči, selitvami, odraščanjem v kmečkem okolju itd., sam zgleda tudi momak iz Vevč tako igra, tako da nisem več ziher

 

nista edina, se en stiskac tuki

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Gremo dalje, od tega pa res ne more biti nič hujš... 2x2 m velika soba z dvema warchiefoma, ki SPLOH NIMATA blockable napadov. In ki se spremenita v uber verzije, če jih ne ubiješ s stunom aka napadaš 99% cajta. Nagrada za fajt? Dve deski in brusilna goba.

Evo, zdaj lahko pogledaš en od tehle mojih videov, če te res zanima kako se hendla te stvari na GMGOW. :D

Spoiler

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

ffs modela sta ISTA kot na Mercy :D :D s tem da bom jaz spet ozmerjan s casual svinjo, brez respecta in popljuvan vržen iz diskača, ti si boš pa dajal šuse penecilina v tiča

 

mrš res

:D

Najbrž naredita samo več damagea. Glavna razlika v težavnosti je, ko se nate spravi množica sovražnikov imo. Tule maš samo dva za hendlat, kar je v tej igri dobesedno pičkin dim. :D

Povezava do prispevka

Vprašanje za tiste, ki ste predelali krater, bom dal v spoiler:

 

Spoiler

Western plains, tam ko je mystic gateway in Brockov shop in tisti oltar za day/night. Takoj zraven, v bistvu del tega hriba, je še en hrib. Vidim chest gor, slisim zvoke enemijev, ampak nimam pojma kak naj pridem gor.

Ve kdo? Nekaj sem nekje zgresil, pa nimam pojma kaj, vse ostalo sem ze naredo.

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

Vprašanje za tiste, ki ste predelali krater, bom dal v spoiler:

 

  Razkrij skrite vsebine

Western plains, tam ko je mystic gateway in Brockov shop in tisti oltar za day/night. Takoj zraven, v bistvu del tega hriba, je še en hrib. Vidim chest gor, slisim zvoke enemijev, ampak nimam pojma kak naj pridem gor.

Ve kdo? Nekaj sem nekje zgresil, pa nimam pojma kaj, vse ostalo sem ze naredo.

 

Spoiler

Untitled-1.jpg

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

par besed, pa ceprav sem sele pri prvem Berserkerju. parry se mi ne dopade, verjetno zato ker sem preslab, ker ima cuden timing, al je pa kriv moj defectan DS, ne verjamem. do zdej sem hordal kar se hordat da, in jebal jeza. bolj se mi dopade Sekiro, men je to vrhunec parrya, ker ritem. se Kena na master diff ima carski parry. verjetno zamujam, ker ne gledam ke_kit master parry postov, ampak me vse bolj ma, da zacnem, ker mi pocasi ratuje vseeno za spoilerje. mal sem nadgradil tomazkovo skipanje dialogov in si sel vmes odpret kako pivo. umiranje od one two shota tud pod razno ne sede, ker se kar dober vlecejo fighti, po polovici pa ratajo se ultra agresivni, k da ze ne cizajo zadost. tole bom zakljucil glih za nov let, ce bo Calisto Protocol sekal

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 minutami:

mal sem nadgradil tomazkovo skipanje dialogov in si sel vmes odpret kako pivo...

 

Še čik si obvezno moraš prižgat in met pitjem piva ter puhanjem oblakov dima preklinjati zakaj se prekleta scena tako dolgo vleče in kdaj bo že fertik! :pirate:

 

Potem pa te zjebe in se moraš premaknit in končno primeš dualsense spet s kavča v roke v pričakovanju nadaljevanja akcije... na kar se po 3 prehojenih metrih lik spet ustavi in nadaljevanje cutscena...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 51 minutami:

met pitjem piva ter puhanjem oblakov dima preklinjati zakaj se prekleta scena tako dolgo vleče


Jaz pa ravno to najbolj obožujem v igrah. Prekleto dolge cutscene, ko vmes spijem pivo in pokadim cigaret. V bistvu ravno zaradi takih scen igram igre. Vmesni arkadni deli so mi zgolj balast, da se pač prebijem naprej v zgodbi. Vem ja, malo sem čuden.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...