Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

MartinPocrezze reče pred 1 uro:

Meni sta bila ta dva najtezja od vseh Beserkerjev .

 

Ful je odvisno kdaj se nanje spraviš. Ta dva sta tudi meni bila najtežja, ker sem šel nanje kot low level in sta imela vijola barvo, scal sem kri kot še nikoli ne. Težava je v temu, da ko so določen level nad tabo postanejo rumeni udarci rdeči, torej unblockable in navadni rumeni, torej staggerable. Pri enemu ni panike, pri dveh hkrati je pa jeba. Če greš ko niso vijola je precej lažje ravno zato, ker lahko normalno blokaš oz parryjaš, česar na vijola se ne da.

 

Jaz sem včeraj malo uspel igrat in prišel na GmGoW težavnosti do prvega zerkerja, šel pa sem takoj, ko je to objektivno možno (lvl 4 jaz, axe 4, blades lvl3), gnil gear, gnili runici, brez kakih dobrih gemov ali česarkoli uporabnega. Enkrat me je taknil in skoraj oneshottal :D  ... ampak je šlo brez večjih težav

Spoiler

 

 

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Sem po koncu igre preklopil na Give me balance, ker se mi zdi, da mi je špil mal dlan pa zapestje že zhajal.:lol:

@ke_kit tisto v puščavi, ko imaš tri berserkerje(sestri pa šef). Svaka čast.

Kdorkoli je izdeloval challenges, taki si zaslužijo poseben prostor v peklu.:ranting: Mislim ponavljat challenge what a great idea. NOT

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/316107051_656477939358802_1461547674963727477_n.png?stp=dst-png_s2048x2048&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=YyHG3nL3W_8AX_UVe_8&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=03_AdSnZ_WMKu9y2vKi9sgwj7_nHjICKu4LC-EalC3WdQ2Npg&oe=63A72CC6

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jst sem čist nehal spremljati tale topic, ker sem toliko zadaj z igranjem in si nočem kaj spoilat. Samo tole bom napisal: odprl se mi je drug del puščave in sem šel kar mal prešnofat, "da se malo nabildam" :rofl: O maj Gad kak ass rape od levela. Dejansko takoj najdem glavi cave za osvoboditev meduzice in vse ok, gremo nazaj. No pol se je pa začel. Najprej v jamah en troll z dvema minionoma, ki je bil čist pretežek za moj okus. Pol najdem library in mini bossa knjižničarja aka chief sirarja, ki sem ga delal kako uro in hotel vmes zgristi joypad zarad kombinacij guard break napadov, obveznih parry napadov (ki imajo aoe čez cel leve, because why not) in unblockablov. Ok, ne bore biti huje, right? Lahko je - taloj naprej mini planota z enim lvl 6 samuraj elfom in dvema lvl 5 elf čarovnikoma. Od oka pol ure žrl obvezne parryje, hitre missle napade in unblockable tracking orb napade. Najlepši momenti - iz ene strani unblockable orb, iz druge obvezen parry, iu nekje pa vidiš da bo priletel še klasični missle. Gremo dalje, od tega pa res ne more biti nič hujš... 2x2 m velika soba z dvema warchiefoma, ki SPLOH NIMATA blockable napadov. In ki se spremenita v uber verzije, če jih ne ubiješ s stunom aka napadaš 99% cajta. Nagrada za fajt? Dve deski in brusilna goba.

 

Fuck this shit, tole pa ni bilo fun. Vse te skoraj instakilla, nasprotniki pa nabiti ko ganska fuzbal ekipa. @ke_kit kako za kurca milega si ti tole naredil na GMGOW??

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 urami:

 

Ful je odvisno kdaj se nanje spraviš. Ta dva sta tudi meni bila najtežja, ker sem šel nanje kot low level in sta imela vijola barvo, scal sem kri kot še nikoli ne. Težava je v temu, da ko so določen level nad tabo postanejo rumeni udarci rdeči, torej unblockable in navadni rumeni, torej staggerable. Pri enemu ni panike, pri dveh hkrati je pa jeba. Če greš ko niso vijola je precej lažje ravno zato, ker lahko normalno blokaš oz parryjaš, česar na vijola se ne da.

 

Jaz sem včeraj malo uspel igrat in prišel na GmGoW težavnosti do prvega zerkerja, šel pa sem takoj, ko je to objektivno možno (lvl 4 jaz, axe 4, blades lvl3), gnil gear, gnili runici, brez kakih dobrih gemov ali česarkoli uporabnega. Enkrat me je taknil in skoraj oneshottal :D  ... ampak je šlo brez večjih težav

  Skrij vsebine

 

 

Boš videl ko boš prišel do GNA na GMGOW težavnosti jaz sem se 2 dni matral da sem jo ubil enkrat je imela samo še 1 mm lajfa pa me ubije skoraj sem vrgel gamepad v tla. Uglavnem ko sem platiniral sem samo delete game pa back to Overwatch :D

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Jst sem čist nehal spremljati tale topic, ker sem toliko zadaj z igranjem in si nočem kaj spoilat. Samo tole bom napisal: odprl se mi je drug del puščave in sem šel kar mal prešnofat, "da se malo nabildam" :rofl: O maj Gad kak ass rape od levela. Dejansko takoj najdem glavi cave za osvoboditev meduzice in vse ok, gremo nazaj. No pol se je pa začel. Najprej v jamah en troll z dvema minionoma, ki je bil čist pretežek za moj okus. Pol najdem library in mini bossa knjižničarja aka chief sirarja, ki sem ga delal kako uro in hotel vmes zgristi joypad zarad kombinacij guard break napadov, obveznih parry napadov (ki imajo aoe čez cel leve, because why not) in unblockablov. Ok, ne bore biti huje, right? Lahko je - taloj naprej mini planota z enim lvl 6 samuraj elfom in dvema lvl 5 elf čarovnikoma. Od oka pol ure žrl obvezne parryje, hitre missle napade in unblockable tracking orb napade. Najlepši momenti - iz ene strani unblockable orb, iz druge obvezen parry, iu nekje pa vidiš da bo priletel še klasični missle. Gremo dalje, od tega pa res ne more biti nič hujš... 2x2 m velika soba z dvema warchiefoma, ki SPLOH NIMATA blockable napadov. In ki se spremenita v uber verzije, če jih ne ubiješ s stunom aka napadaš 99% cajta. Nagrada za fajt? Dve deski in brusilna goba.

 

Fuck this shit, tole pa ni bilo fun. Vse te skoraj instakilla, nasprotniki pa nabiti ko ganska fuzbal ekipa. @ke_kit kako za kurca milega si ti tole naredil na GMGOW??

 

Če ima sovrag vijola health bar potem dobesedno butaš z glavo ob zid in si skor oneshotan. Če je lobanja pa si dobesedno oneshotan in ne delaš nič dmg. Skratka probaš fight vidiš vijola healthbar in če nimaš za burek greš naprej in prideš kasneje ko imaš gearlvl vsaj 1 lvl višji. Vijola je namreč +2 

Povezava do prispevka

No to z vijola healthom pa nisem vedel oz sem pozabil (za kostko simbol sem pa vedel), tnx. Itak da so bili ti momci v puščavi bolj vijolični ko moja jajca lol. Plus res sem trmast ko pride do takih situacij, kr ne znam iti dva koraka nazaj :D

 

Poison pa itak rules the world ja, tudi točno ta armor furam (rdeče barve je). Poison je sploh edina zadeva, ki dela bilokak dmg, heh.

 

 

Povezava do prispevka

evo to sem hotel vprašat ja. Koliko kej nadgrajujete oklepe in opremo. Jaz sem samo skille nabildal, ostalega se nisem niti pritaknil, razen kar dobim zastonj oklep kot del questov, in imam tko kake pol milijona silverja. Pač šparam, da bom imel lahko dobro endgame opremo al neki lol :D Ampak ja, glede na to, kakega grobega kurca sem zdele dobil, bo kar treba iti na hard v upgradanje, ja

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

evo to sem hotel vprašat ja. Koliko kej nadgrajujete oklepe in opremo. Jaz sem samo skille nabildal, ostalega se nisem niti pritaknil, razen kar dobim zastonj oklep kot del questov, in imam tko kake pol milijona silverja. Pač šparam, da bom imel lahko dobro endgame opremo al neki lol :D Ampak ja, glede na to, kakega grobega kurca sem zdele dobil, bo kar treba iti na hard v upgradanje, ja

 

Ja to je napačna taktika in vodi v frustracije sploh ker mislim da ti igra nikoli ne pove da je težavnost nasprotnikov vezana na tvoj gearlvl... Absolutno vedno vse nadgradit in ne bo problemov na hard.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 13 minutami:

Jaz sem tudi puscal za pol...dokler nisem dobo po picki. Še vedno furam tisti rdeci poison armor.

 

Vanaheim krater je pa kot zivalski vrt, vse je not. In vse je zajebano.

 

Ma sej armor imaš lahko bilokeri važno pa da ga nadgrajuješ da ti gre gearlvl gor. Nadgrajevat moraš orožja + ročaje + armor + ščit + addon za ščit. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Fuck this shit, tole pa ni bilo fun. Vse te skoraj instakilla, nasprotniki pa nabiti ko ganska fuzbal ekipa. @ke_kit kako za kurca milega si ti tole naredil na GMGOW??

 

I feel you :D Zato nisem na koncu šel pucat zadev za platino, ker sem enostavno izgorel od vsega in mi je bilo dovolj.

 

Armor sem jaz končal igro z dvema kosoma na 7 in enim na 8 level. Sem mislil, da bom sproti dobil material za nadgradnjo, ampak nisem. Nisem pa pol gledal kje dobim tiste surovine za nadgradnjo tega kar imam. Moral bi malo več časa posvetiti temu zgleda. Niti nisem ziher katerega točno sem imel :) Siguren pa sem, da sem imel surovine za nadgraditi do konca katerega izmed njih, ker res nisem nič ven spuščal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...