Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Jest nikoli ne igram na več, kot normal. Sem zagovornik igre brez težavnostne stopnje in čim manj nekih nastavitev. Tako kot si je razvijalec zamislil, tako boš igral ALi je to 30fps ali je to 60fps. Konec. K da bi prišel kot elitni preizkuševalec k Ani Roš in potem daš gor na jed pardon kreacijo še malo popra, mal soli, zliješ pol litra olivca, vegeto, mal tabaska... Čaki čaki ne gre to tko.

Naj bo tako, kot si je kuhar zamislil. Obrnil sem Sekiro, ker je to normal težavnost pri tej igri. Pri ostalih, kjer lahko nastavljaš bo to normal. Zakaj bi šel težko, če imaš normalno. Da se razume, tudi easy ne odobravam, to tudi smatram za anomalijo. Če grem tečt, ne bom tekel bos, za to da sam seb nekaj dokazujem. It is meant to tečt v supergah.

 

K zanč pride žena, pa prav evo atomic kle maš cock sleeve, dej to gor daj mal bl na hard, zdej po tolkem času bi blo mal fun... Ja lej ne gre, najd si črnca...

 

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

@tomazek brez skrbi kolega, mene so konkretno prejebale 

  Skrij vsebine

Opice

Ampak, ce crowd control spila, sem ok. Problem je, ker sem vecino casa yolololo

 

Točno ta sovražnik je tudi mene v prvo prestrašil. Preden sem se ga navadil, sem umrl ene 15x. Zaveš se, da moraš pričeti uporabljati vse mehanike in tudi okolico in ne biti statičen ter samo sekati. In to mi je čist dovolj, zaenkrat ne predtavljam si, da bi šel na bolj težko :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 minutami:

Jest nikoli ne igram na več, kot normal. Sem zagovornik igre brez težavnostne stopnje in čim manj nekih nastavitev. Tako kot si je razvijalec zamislil, tako boš igral ALi je to 30fps ali je to 60fps. Konec. K da bi prišel kot elitni preizkuševalec k Ani Roš in potem daš gor na jed pardon kreacijo še malo popra, mal soli, zliješ pol litra olivca, vegeto, mal tabaska... Čaki čaki ne gre to tko.

Naj bo tako, kot si je kuhar zamislil. Obrnil sem Sekiro, ker je to normal težavnost pri tej igri. Pri ostalih, kjer lahko nastavljaš bo to normal. Zakaj bi šel težko, če imaš normalno. Da se razume, tudi easy ne odobravam, to tudi smatram za anomalijo. Če grem tečt, ne bom tekel bos, za to da sam seb nekaj dokazujem. It is meant to tečt v supergah.

 

K zanč pride žena, pa prav evo atomic kle maš cock sleeve, dej to gor daj mal bl na hard, zdej po tolkem času bi blo mal fun... Ja lej ne gre, najd si črnca...

 

 

Imeti več opcij nikoli ne škodi za moje pojme. Horizon je imel dobro narejene settings za težavnost. Si si res lahko prilagodil igro. Js pač raje grem igre na eno več kot normal ker mi bolj sede imet nek izziv. Ghost of Tsushima sem užival na lethal difficulty ker umrejo tudi nasprotniki hitreje, ne samo ti. Zaradi tega je bilo dosti bolj realistično kar me bolj pritegne.

 

Je pa res da me tle kdaj mal razpizdi ko me ubije boss z milimetrom healtha ker to dodganje in combat je pr GOW še vedno malo leseno.

Povezava do prispevka

Mater se drkam z

Spoiler

pobegom iz knižnice in tisto vilinko,.. jao,.. mogoče bom moral sprementit ščit ali pa se res naučit igrat,.. ker mi parryji ne uspevajo sploh) In to na normal,.. že una prva tam, ki se zdravila je bilo za nohte,.. tukaj sem pa dejansko umrl v zanje 10 minut 20krat)

 

Povezava do prispevka

Jaz pa nisans da dam na give me gow v prvo...

 

Ko igram na hard tu pa tam crknem pri kaksnih minibossih.. ko pa raziskujem in se fajtam z overlevelanimi minibossi me rejpajo, da popizdevam na hard, tipopo 10 20 smrti... sam pol mine kako vedno vaspe

 

V glavnem vceraj sem se sredi novi tako pizdil nad igro da je bolj cheeserska od ER da je blo grdo slisat.. sam nisem se mogu zadrzat.. ko te shotajo in tipke beki legajo pizdumater :))))))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 minutami:

Jaz pa nisans da dam na give me gow v prvo...

 

Ko igram na hard tu pa tam crknem pri kaksnih minibossih.. ko pa raziskujem in se fajtam z overlevelanimi minibossi me rejpajo, da popizdevam na hard, tipopo 10 20 smrti... sam pol mine kako vedno vaspe

 

V glavnem vceraj sem se sredi novi tako pizdil nad igro da je bolj cheeserska od ER da je blo grdo slisat.. sam nisem se mogu zadrzat.. ko te shotajo in tipke beki legajo pizdumater :))))))

 

Daj lepo na najalzje in platiniraj do ponedeljka, potem pa nam vsem v faco meči kaki luzerji smo... Btk. 

 

Evo, grem še jaz malo poženem za danes :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

ta Smetana še osnovnošolcev ne bi pregnala dol iz igrišča

 

še Dejch in Playgame se stalno vračata

 

No no kolega, kolikor se spomnim je Smetana pregnala kr ene par otrok z igrišča Bizovik, s tem da sta imela eden ali dva vsaj 14 let :mafija:

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

 

Daj lepo na najalzje in platiniraj do ponedeljka, potem pa nam vsem v faco meči kaki luzerji smo... Btk. 

 

Evo, grem še jaz malo poženem za danes :)

Ma ne.. tipi ce obrnejo v prvo na give me gow, kar pomoje bodo, so zame legende..

 

mores igrat pac z glavo in si dolocene stvari puscat za kasneje, sicer tu pa tam naletis na kaj kar ne mores skippat In te izzivcira.. ne vem birsu bo itak naredu  kekit tudi izgleda je postal dober odkar je igral sekkiro in ezoterik tudi.. ma sej vsak bi lahko, samo se mores drkat in lih zato, da se jim da drkat in umirat ze v prvo.. svaka cast za zivce

 

 

Povezava do prispevka

God of War Ragnarok on launch day in the UK outsold the first week of God of War 2018 That's right, more sold in 1 day than GoW 2018s launch week. And that's just physical sales alone while digital share has increased since then. Record breaker incoming.

https://www.gamesindustry.biz/god-of-war-ragnarok-is-already-the-biggest-launch-in-the-franchises-history-uk-time-tunnel

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 50 minutami:

More mu dat malo za igrat ce mu je prinesu za kadit :)))))

 

Se hecam, v glavnem.. komaj cakam njegove videe v spoiler temi od kasnwjsih minibossov na gimme gow

Sem delal spet tega mini bossa:

Spoiler

 

Ful bolj zajebano, ampak se da. Moraš pa nujno hendlat najprej tudi ostale enemyje, ker drugače ni šans. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...