Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Tale DLC je top tier. Ni to nek low effort “samo da nekaj dodamo”.

 

- new cutscenes check

- new lore check

- new bosses check

- bomboncki/easter eggi za old school ljubitelje check

- dober combat check

- pravi ending igre check

- totalno dzabe leta 2023 check

 

Edini minus je to, da moras zdaj nazaj past notri v igro/gameplay po tolkem casu.

 

Vsekakor ta dlc zvisa skupno oceno GoW:R. Ce je sploh mozno.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Tale DLC je communist tier. Ni to nek low effort “samo da nekaj dodamo”.

 

- new cutscenes check

- new lore check

- new bosses check

- bomboncki/easter eggi za old school ljubitelje check

- dober combat check

- totalno dzabe leta 2023 check

 

Edini minus je to, da moras zdaj nazaj past notri v igro/gameplay po tolkem casu.

 

Vsekakor ta dlc zvisa skupno oceno GoW:R. Ce je sploh mozno.

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 minutami:

Tale DLC je top tier. Ni to nek low effort “samo da nekaj dodamo”.

 

- new cutscenes check

- new lore check

- new bosses check

- bomboncki/easter eggi za old school ljubitelje check

- dober combat check

- pravi ending igre check

- totalno dzabe leta 2023 check

 

Edini minus je to, da moras zdaj nazaj past notri v igro/gameplay po tolkem casu.

 

Vsekakor ta dlc zvisa skupno oceno GoW:R. Ce je sploh mozno.

 

imam GoW:R na Polici, ampak Jezus Kristus stari no

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Alo, ne rabis bit picajzlast na nepomembne detajle na vsezgodaj.
Ce GoW:R ni ze bil top tier spil pol ne vem kaj rect.

Ce pa mislis tiste brezvezne stevilke morebiti od 1-100 nisem imel tega v mislih. 

 

Nisem nič picajzlast. "Če je sploh možno izboljšat GOW:R", luba duša, sej ne govorimo o Bloodbornu.

 

- ful preveč razvlečen in predolg špil, tempo je na mestih res u pizdi (sploh Arteus deli so mi bili boring), jaz sem na koncu prav že komaj čakal da ga je konec

- najbolj so šli na safe ever kar se tiče vsega, absolutno nobenega eksperimentiranja, niti ne nadgrajevanja koncepta

- ful slabo izkoriščena narativa glede na res carski cast likov, sploh ko je pred njimi TLOU 2 nakazal, kaj se da narediti z menjanjem perspektive. Spet, copypaste enke in idemo

- zgodba ni nič posebnega in se dejansko vleče, konec je in razplet so tudi dosti na ... ... safe strani

 

Sej ne rečem, špil je kul, produkcija je AAAA, mi ga je bilo luštno špilat, ampak kakemu TLOU 2 pa igrica samo oblizne drek iz petk (na moških nogah)

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

 

Nisem nič picajzlast. "Če je sploh možno izboljšat GOW:R", luba duša, sej ne govorimo o Bloodbornu.

 

- ful preveč razvlečen in predolg špil, tempo je na mestih res u pizdi (sploh Arteus deli so mi bili boring), jaz sem na koncu prav že komaj čakal da ga je konec

- najbolj so šli na safe ever kar se tiče vsega, absolutno nobenega eksperimentiranja, niti ne nadgrajevanja koncepta

- ful slabo izkoriščena narativa glede na res carski cast likov, sploh ko je pred njimi TLOU 2 nakazal, kaj se da narediti z menjanjem perspektive. Spet, copypaste enke in idemo

- zgodba ni nič posebnega in se dejansko vleče, konec je in razplet so tudi dosti na ... ... safe strani

 

Sej ne rečem, špil je kul, produkcija je AAAA, mi ga je bilo luštno špilat, ampak kakemu TLOU 2 pa igrica samo oblizne drek iz petk (na moških nogah)

 

Te razumem. Ampak kot ''picajzlast'' sem imel bolj v mislih to, da ni bil moj namen odpret debate o subjektivnih stališčih folka na samo igro (razumljivo mi je in logično, da ima vsak svojega, enim špil dogaja bolj, drugim malo manj), ampak poanta mojega posta je bila v DLCju in ne v osnovni igri ter vam povedat, da je DLC prokleto dober (definitivno za sprobat vsaj enkrat, če ne sedaj pa, ko se bo obujalo nostalgijo) in ga imate na voljo celo zastonj, kar je zelo redko, če ne že unikatno, za take špile in sploh za Sony, ki običajno računa 10 EUR že za patch iz PS4 na PS5.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

God of War Ragnarok ima oceno metacritic 94, to pomeni, da je skoraj popoln špil. Dobra primerjava z TLOU 2, oba sta 25h+ dolga singleplayer špila in oba imata zato scene, kjer se vlečeta ko kurja čreva, oba imata zgodbo slabšo, kot v prvem delu, oba sta antipropaganda tradiocnalnim krščanskim vrednotam.

Povezava do prispevka

Tukaj se ne strinjava @gojc :) kako lahko trdis da je to objektivno dejstvo in preverljivo, če so očitno review bombali v tem primeru? 
 

Pa razlika je v 1% in pol to velja kar kot objektivno dejstvo, samo ker ti subjektivno očitno god of war bolj odgovarja :) 

 

Ne govorimo o razliki 20% in več. Oba špila sta vrhunska

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 22 minutami:

ne vem če je metacritic lih relevanten v tem primeru, ker so vsi bigoti tega sveta review bombali tlou 2 zaradi abby…

Zakaj pa so bombali? A zato, ker je nabildana? Sicer se spominm, da je bilo o temu ful govora neki o SJW pa LGBT pa to sam ne vem točno kako in kaj. Pol pa igram, pa samo čakam, kdaj bo kaj takega. Sam nič...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Zakaj pa so bombali? A zato, ker je nabildana? Sicer se spominm, da je bilo o temu ful govora neki o SJW pa LGBT pa to sam ne vem točno kako in kaj. Pol pa igram, pa samo čakam, kdaj bo kaj takega. Sam nič...

Ker so joel-a ubili in so pol vsi jokcali. Pa ker ga js ubila nabildana baba

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 minutami:

Tukaj se ne strinjava @gojc :) kako lahko trdis da je to objektivno dejstvo in preverljivo, če so očitno review bombali v tem primeru? 
 

Pa razlika je v 1% in pol to velja kar kot objektivno dejstvo, samo ker ti subjektivno očitno god of war bolj odgovarja :) 

 

Ne govorimo o razliki 20% in več. Oba špila sta vrhunska

 

Bomban je bil userscore, ne pa meta. Revjujerji so jo celo oboževali, zaradi teh tematik, ki jih omenjaš.

 

Meni sta obe igri top tier.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Bomban je bil userscore, ne pa meta. Revjujerji so jo celo oboževali, zaradi teh tematik, ki jih omenjaš.

 

Meni sta obe igri top tier.

Sam user score je takrat vplival na končno oceno, ki je bila napisana. Zdaj mislim da so to popravili? Al ne? Al je ločeno? Sej ne vem :) ker nikoli ne drkam na te ocene metacritica

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 minutami:

Sam user score je takrat vplival na končno oceno, ki je bila napisana. Zdaj mislim da so to popravili? Al ne? Al je ločeno? Sej ne vem :) ker nikoli ne drkam na te ocene metacritica

 

Bu. Ne vem, se ne oziram na te povprečne score. Vem da je pri meti težava, ker se vedno najde kak bumbar od revjujerja, ki špilu, ki je za 9-10 butne 6 ali 7, pa to močno vpliva na tisto povprečje (zbije pike do dve recimo).

 

Vem da ponavadi so ble ločene. Tudi v citatu od Gojca piše, da je metascore na podlagi 120 in neki ocen, tako da prav gotovo niso to userji, tam je število bistveno večje.

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 19 minutami:

Ne vem no, GoW se mi je vlekel od 1 ure naprej in je bil res chore končati, jaz bebec sem celo platino šel delat... medtem, ko sem bil pri TLOU2 na trnih sleherno sekundo in uzival v vsem. GoW Ragnarok je najbolj boring nadaljevanje ever, pač. 

 

Jaz sem popolnoma obupal nad platino, ko sem moral backtrackat 1 vrano tja, nekaj drugo tja... in mi je že vse tak dojadilo, da sem kar pobrisal in prodal igro naprej. Je bilo fun, vendar sem bil na koncu že res naveličan vsega in mi je bilo več kot dovolj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...