Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Meni je serija top, prav uni spomini na prve 4 sezone GoT, ko še ni bilo fokusa na bitkah, ampak bolj spletkah...

Mi je pa res moteče, nesorazmerno staranje likov...
Npr: Daemon je že celo sezono isti, razen mogoče kaka gubica...medtem ko Rhaenyra se očitno stara.

Da ne omenjam Aegona in Aemonda. V prejšnji epizodi Aegon občutnejše starejši kot Aemond, sedaj pa Aemond deluje precej bolj odraslo in možato. Če nebi imel eye patcha, bi ju gotovo zamenjal...

Se pa strinjam da je Aemonda odigral :avadodo:  prov res mother fuckersko, sam čakaš kdaj bo naredil utra pizdarijo...

Povezava do prispevka
pocast reče pred 9 urami:

Meni je serija top, prav uni spomini na prve 4 sezone GoT, ko še ni bilo fokusa na bitkah, ampak bolj spletkah...

Mi je pa res moteče, nesorazmerno staranje likov...
Npr: Daemon je že celo sezono isti, razen mogoče kaka gubica...medtem ko Rhaenyra se očitno stara.

Da ne omenjam Aegona in Aemonda. V prejšnji epizodi Aegon občutnejše starejši kot Aemond, sedaj pa Aemond deluje precej bolj odraslo in možato. Če nebi imel eye patcha, bi ju gotovo zamenjal...

Se pa strinjam da je Aemonda odigral :avadodo:  prov res mother fuckersko, sam čakaš kdaj bo naredil utra pizdarijo...

Problem ni v nesorazmernem staranju, ampak v tem, da gre za različne igralce, ki igrajo isto vlogo.

Med odraščanjem se fizionomija veliko bolj spreminja kakor kasneje med staranjem.

 

Drugače pa res fenomenalen del. Men je bil hands down najboljši do sedaj. Kjeri carski liki so tej Targaryen inbreedi :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Nisem bral knjige...ampak glede na Got, ko ni bilo nobenega zmaja več,razen unih od Danice...predvidevam, da se bodo poklali in izgubili vse zmaje. Jao, a lahko bi vladali vekomaj.Kar tragično za njih.

Pa te mtke (Cersei, Alicent) skos iste napake, svoje sinove k so evidentni psihopati, tiščijo na prestol.

 

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...