Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Navedek

Fire & Blood received mixed reviews from critics. Hugo Rifkind of The Times described it as "interminable, self-indulgent crap."[9] Roisin O'Connor of The Independent faulted the book for its dry tone and stated that reading it feels like "you've been assigned a mildly interesting, but often tedious, piece of homework".[8] Publishers Weekly stated that "Martin's evocative storytelling style and gift for gripping narrative are mostly absent from this dry history".[20]

 

sam provin

Povezava do prispevka

Knjiga berem da naliči na Silmaril, meni tak grander scope/kronološki način sede, marsikomu je pa muka

 

Kar kul zaključek sezone. Čeprav spet neki odveč zunanji faktorji ki dajejo likom nepotrebne alibije. Ebrace the much side pa je to to

 

Do 2024 provte za čakat, kisla :mellow:

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 22. 10. 2022 at 15:26:

Kjer faking cliff hanger season finale. Fakof. :D

Zdaj pa čakat več kot leto dni. :wacko:

Cliff hanger? Napetost ja, ne pa cliff hanger.

apovsic reče pred 5 urami:

Kaj je to HOtD ali Series of unfortunate events? :)

 

ne sej ne, kul del, I approve

Meni je ravno to najbolj všeč v tej seriji, en kup naključij in neumnosti tamladih, ki so v bistvu produkt svojih staršev, ker so jih ščuvali eden proti drugemu (pa ščepec naravne incest norosti).

Zdi se mi, da večina folka običajno misli, da se veliki dogodki odvijajo po planu, sploh razni maksiji in manakini, ki v vsem vidijo zarote. Meni se pa zdi, da je v bistveno večjem delu zgodovina produkt naključij in tukaj je to tako prikazano, kar mi je res kul. Zadnji dogodek je bil neplaniran in njegov izvajalec se je takoj zavedal pizdarije, ki jo je povzročil.

Sezona je daleč od idealne ampak z zaključkom, sploh zadnjim delom, si je pri meni zaslužila (skoraj) must watch oceno.

 

Also, nekdo je nedolgo nazaj enačil Hod z RoPom. Faking štenge.

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 37 minutami:

Tudi jaz se bom knjige lotil zdaj med pavzo. Upam, da se mi bo serija po temu še vedno dogajala. Meni je bil všečen zaključek sezone. In ta dva shota sta bila odlična :)

 

  Skrij vsebine

a1.thumb.jpg.5991135b15d25a9b34cabba639fae637.jpga2.thumb.jpg.d9c9182ef016bd0002feaf31887a3515.jpg

Spoiler

Sploh prvi prizor mi je bil epic. Grozljiv. V nevihti tista pošast izza obzidja :worship: Saj se je odvilo točno po pričakovanjih, takoj ko so bili napovedani poleti po kraljestvu, je bil jasen razvoj dogodkov. To je  očitna poteza, ki so jo zeleni zlahka predvideli. Malo sem se bal, da bojo šli full retard in bo Deamon uletel z jasnega neba in rešil modela ampak HoD je s to sceno spomnil na svoje poreklo :D 

 

Povezava do prispevka

Na splošno kar všečna zadeva, občasno kak debilen zaplet, a tega je bilo dosti tudi v GOT, edino kar mi je manjkalo je nepredvidljivih momentov, kar je bil meni glavni čar tega sveta. Akcija z zmaji je bila res huda, a razplet je bil "najavljen" že na začetka epizode.

Povezava do prispevka

Meni je top kako so prikazali ta ključen moment kot nesrečo.

Ko dejansko vidiš, da ima zmaj tudi svoj nagon in oba riderja nista mogla nadzorovati svojih zmajev. 

Da Aemond na vsak način skuša umiriti Vhagar, ker mu je takoj jasno, da je lahko pizdarija. 

Minus dam pa temu, da je že konec sezone :D

Dvojni minus pa, da bomo dve leti čakali skoraj na novo. :pinch:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...