Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

horror reče pred 1 uro:

Se Fenyx Rising splača nabavit? Bom raje tako rekel, če preziram zadnje Assasin's creede mi je pa hud Breath of the Wild, a mi bo kul?

Kolk se jaz spomnem več kdo tu, ki prezira AC mu je ta zadeva bla zelo solidna in ena boljših, ki jih je Ubisoft izdal zadnje čase. Men osebno je bil preveč BOTW klon in tej raje igram original.

 

Sicer pa na vseh platformah je na voljo demo in mislim, da najbolje probaš in vidiš.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Meni je bil spil simpaticen - kopija botw z ubisoft style nabito mapo, ampak barvito, razgibano, lustno. Mas tudi storijo, ki te usmerja bolj kot tista v botw in dosti stavi na humor (vcasih celo rata). Igra se ok, traversal je enak kot v botw, combat se mi je zdel soliden. Taka amusement park skondenzirana verzija zelde.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 53 minutami:

Kako se kaj obnese tale zadeva v praksi? Jo ima kdo doma? Imajo vse opcijo prikaza ure ali je to odvisno od modela? V čem je torej razlika med tole zadevo in echo 4.gen ki se prodaja za 30 eur? Na kaj moraš biti pozoren pri nakupu?

 

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 26 minutami:

Kako se kaj obnese tale zadeva v praksi? Jo ima kdo doma? Imajo vse opcijo prikaza ure ali je to odvisno od modela? V čem je torej razlika med tole zadevo in echo 4.gen ki se prodaja za 30 eur? Na kaj moraš biti pozoren pri nakupu?

Lp


Hja, jaz imam Echo 2. generacije (tisti v obliki valja) in mi je dejansko odlična stvar. Lepo stoji v dnevni, Alexa deluje v nulo, Spotify imam primarno nastavljen za glasbo ... Ta 4. generacije je pač nekoliko izboljšan (in okrogle oblike). Noben pa vizualnega prikaza ure.  Pač vklopiš v elektriko, si instaliraš app (bodisi na telefonu, bodisi na kompu), nastaviš par osnovnih nastavitev (Wifi, lokacijo in podobno) in zadeva že deluje. Appa potem niti več ne rabiš, razen, če želiš kaj nastavljati ali pač zvočnik upravljati brez glasovnih ukazov.
Ker je implementirana Alexa je potem pač še ta finta, da se lahko poveže z drugimi "pametnimi" napravami, npr. žarnicami in seveda drugimi tovrstnimi zvočniki, če jih recimo imaš. Pa razen poslušanja muzike seveda omogoča še nebroj drugih zadev, od "guglanja", vremenske napovedi, splošnih pogovorov, t.i. raznoraznih igric in kvizov, alarmov in opomnikov ... Zvok je za ta denar in nasploh velikost zvočnika zelo zelo OK, ni pa to nek "audiofilski" rang, za te potrebe so itak namenski Hi-Fi sistemi.  Pa tudi čisto dovolj glasen zna bit, tako da lahko služi tudi za kakšne manjše hišne zabave ;) . 

Tisti cenejši, ki ga ti misliš, pa je verjetno Echo DOT (manjša verzija, zvočno šibkejši ...), npr.: "Echo Dot with clock": Echo Dot (4th generation) | Smart speaker with Alexa | Glacier White : Amazon.de: Amazon Devices & Accessories
Ta je večinoma namenjen za na nočno omarico. 

Jaz bom verjetno vzel enega Echo 4, ker nujno rabim še za v eno drugo sobo. Čeprav me silno mika Echo Studio (samo je še vedno 200 € in čakam, da bo znižan). ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Noben pa vizualnega prikaza ure. 

Ni res. Obstaja verzija 4 generacije, ki ima tudi uro.

 

p.s. pravzaprav jo vidiš na dnu te likane strani. Ni mi sicer jasno zakaj je ta na link 60 eur med tem ko je ona z uro 40 in brez 30 ...

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

Pa to dejansko kdaj uporabljaš še za kaj drugega kot za poslušanje glasbe?


Primarno seveda za glasbo. Bodisi Spotify, bodisi ruknem kar radio (preko free TuneIn podpira praktično vse možne radijske postaje, tudi večino slovenskih). Pa alarme in razne opomnike si redno nastavim. In vsake toliko vprašam za vremensko napoved oz. trenutno stanje, poleg tega pa še nebroj drugih mimogrednih zadev. Npr. "Kdo je izvajalec te pesmi?", "Tell me a joke", "Alexa, lets play Song Quiz" itd. In pa neka vprašanja na hitro , ko se ti ne da guglat. Pa ambient zvok si včasih nastavim (npr. oddaljeno nevihto, kamin, dež ipd.).  Zna biti kar pestro. Poleg tega lahko seveda vklapljaš in izklapljaš druge povezane naprave (od žarnic, vtičnic, ključavnic, TV ...). Kulsko je že to, da pač rečeš: Alexa, turn on the light.. in se prižge luč, potem pa greš iz sobe in rečeš: Alexa, turn off the light. Saj, to so res neke malenkosti, ampak ko se navadiš je vseeno nekako kul. 

 

darksaga reče pred 21 minutami:

Ni res. Obstaja verzija 4 generacije, ki ima tudi uro.

p.s. pravzaprav jo vidiš na dnu te likane strani. Ni mi sicer jasno zakaj je ta na link 60 eur med tem ko je ona z uro 40 in brez 30 ...


Da, saj sem pa rekel, da ima Echo DOT, torej manjša verzija normalnega ECHO, zvočnika tudi varianto s prikazom ure. Ta je pač cenejši, ker je primarno namenjen uporabi na obposteljnih omaricah. 
Ne mešati standardni Echo in Echo DOT. :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Glede gamers.si. Kolega vem, da je lani naročeval pri njih mesec ali dva po tem ko so se pojavli na slo sceni. Vse blo legit, bil zadovoljen. Mislim, da je dobil tudi angleško škatlo špila (90% sem prepričan da je bla).

 

Lastniki vem, da so gospodje iz mađarske.

 

Za Switch kolektorje ima gamers.si znižan na 39,89 € DKC: Tropical Freeze, 31,89 € Paper Mario: The Origami King pa še nekaj drugih 1st party vidim tudi...

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...