Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Stipe saj vozimo, ampak je mora....ni zabavno, kar naj bi bil namen. To je problem. Saj, če bi skozi neko zabavno zadevo nabiral avte je ok, tole je pa bolanija. Vem, da bo že čez mesec dni vse ok, ker bom imel vse kar od igre hočem. Pravim, da sem plačal dovolj, da bi to moralo biti vsaj bolj zabavno, če že ne lažje. Ampak ne, sploh ni zabavno in težje je, kot kadarkoli prej. 

Poštena ocena za igro je pa 5-6.

Boljša grafika, zvok, veter(hahaha), vreme, precej enak vozni model, ostalo je pa slabše. Torej, je najbolje še leto dve vozit GT sport, potem, ko pa poštimajo in prisluhnejo igralcem, pa mogoče GT 7. Zakaj bi dobesedno moral šihte delat, da si kupim en jeben avto. To počnem v RL. Igre imam pa za sprostitev, ne za duhamorno lovljenje nasprotnikov v slabših avtih, kar sem popolnoma sprejel pri dosedanjih GT igrah. Čas bi bil, da spremenijo ta koncept, kateri je že od vedno malo mimo. Zdaj pri sedmem velikem popravku, bi pa res pričakoval, da POPRAVIJO "pokvarjeno". Japonci pa kot Japonci, ne odstopajo od svojih bolanih fetišev. 

 

 

Povezava do prispevka

Ok pustmo mal te creditse ob strani,

 

zdaj zvečer ponavadi odigram 2 online dirki. Uzivam res. Slusalke in pred 75inch tv.

 

prvo kvalifikacije, pol dirka (večinoma samo gr3 ali gr4), Njami res , zvok, predstavitev dirke, adrenalin, ..popolni odklop. Tist SP mi je res mal zamoril s tistimi nenehnimi prehitevanji z zadnjega mesta.. to nima nobene veze z dirkanjem. online sport je zdaj tudi malce poenostavljen, ti kar sama igra zniza hp in maso, da se ti ni treba še s tem drkat, tako da gre res vse v driving izkušnjo.

 

še vedno jezen na japonce, majke mi :panika:, ampak na koncu ko padeš v dobro dirko, in tišiš čez vsak robnik do konca, kaj naj reçem TO je TO

Povezava do prispevka
seattle reče pred 20 minutami:


You must be new to Gran Turismo :D Yamauchi ni nikol poslusal nikogar razen sebe :D

Nisem nov, kot lahko razbereš....., če bereš.

Ja sej pravim. Se vidi in sliši, da je ata že v letih. Naj popravi, kar ni bilo ok že pri gt1,2,3,4....., ne pa da mi novo grafiko prodaja. Meglo v glavnem. 

Povezava do prispevka

Tega sem jaz kupil.. najvecja tezava da se dviga sprednji del in pol ni fiksno.. 

 

odvisno koliko imas dvignjen volan, ce je dvignjen nad minimum ga imas po vsej verjetnosti, ce gledas navpicno, za zadnjimi nogami in pol se naredi vzvod in se spredaj dviga In poslednicno tudi levo desno plese. Ce ga imas cisto dol je pomoje ql. 

 

Povezava do prispevka

Ma ja to da si visok ni problem.. odvisno kako visoko in dalec od pedal sedis na divanu jaz sem ga moral pricvrstit, ker ko sem se vesil za volan oz se je prednji del dvigal in premikal

 

Sam vidis jaz ga imam dvignjenega maksimalno ker imam pocivalnik visoko, ker so spodaj se kolesa.. ce imas nel normalen stol al divan ni panike.. cene sw bos kaj izmislil

 

Drugace ce lahko naredis iz lesa naredi itak, si bos lahko boljse prilagodil

 

20220312_174648.thumb.jpg.9e0eff49cfd8dfddc96daa381ec29470.jpg

 

 

Povezava do prispevka

To stojalo je samo del neke celote, zato ne priporočam. S tem, ko ga imaš dvignjenega do konca je tudi najstabilnejši. Čim ga spustiš, je bolj majav, saj je opora manjša. 

To, da ga pa dviguje je pa seveda jasno, saj  manjka zadnji del stojala, kjer je tudi sedež, hehe. To potem drži konstrukcijo na tleh.

Sem ga imel in se ga tudi hitro znebil.

Če imaš ves potreben material naredi sam, drugače je bolje, če ga kar kupiš.

Potrebuješ pa cca. 10m obdelanega lesa 8x4, ploščo za pritrditev volana in pa avto sedež. Lepilo, vijaki, orodje....Za izgradnjo popolno enostavnega kokpita, torej potrebuješ kar nekaj. Če vse to kupiš, je zadeva (pre)draga in se ne izplača.

 

Lahko pa nabavis avto sedež, ga namontiraš na lesen okvir in ga enostavno povežeš s tem stojalom. Možnosti je več. Lahko je snemljivo, lahko je fix.....jaz sem raje naredil vse leseno.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pa še tole.

Kakšne fore so to, da ne morem niti v igri kupiti alfe 155 93? 

A to moram zdaj vsak dan spremljati, kdaj jo bodo dodali spet na seznam? 

Pizda res ne razumem kaj hočejo s tem dokazat? To je igra, ne pa simulacija zajebanega RL, kjer zares kupujem avto in imam zadosti iskanja......zdaj moram še v igri brskat po nekih namišljenih marketih. Pa zgleda, da vsak dan, ker itak ne veš kdaj, pa to....očitno bom zares prej kupil avto v RL, kot pa v gt7. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 19 urami:

Stipe saj vozimo, ampak je mora....ni zabavno, kar naj bi bil namen. To je problem. Saj, če bi skozi neko zabavno zadevo nabiral avte je ok, tole je pa bolanija. Vem, da bo že čez mesec dni vse ok, ker bom imel vse kar od igre hočem. Pravim, da sem plačal dovolj, da bi to moralo biti vsaj bolj zabavno, če že ne lažje. Ampak ne, sploh ni zabavno in težje je, kot kadarkoli prej. 

Poštena ocena za igro je pa 5-6.

Boljša grafika, zvok, veter(hahaha), vreme, precej enak vozni model, ostalo je pa slabše. Torej, je najbolje še leto dve vozit GT sport, potem, ko pa poštimajo in prisluhnejo igralcem, pa mogoče GT 7. Zakaj bi dobesedno moral šihte delat, da si kupim en jeben avto. To počnem v RL. Igre imam pa za sprostitev, ne za duhamorno lovljenje nasprotnikov v slabših avtih, kar sem popolnoma sprejel pri dosedanjih GT igrah. Čas bi bil, da spremenijo ta koncept, kateri je že od vedno malo mimo. Zdaj pri sedmem velikem popravku, bi pa res pričakoval, da POPRAVIJO "pokvarjeno". Japonci pa kot Japonci, ne odstopajo od svojih bolanih fetišev. 

 

Logihack reče pred 9 urami:

Pa še tole.

Kakšne fore so to, da ne morem niti v igri kupiti alfe 155 93? 

A to moram zdaj vsak dan spremljati, kdaj jo bodo dodali spet na seznam? 

Pizda res ne razumem kaj hočejo s tem dokazat? To je igra, ne pa simulacija zajebanega RL, kjer zares kupujem avto in imam zadosti iskanja......zdaj moram še v igri brskat po nekih namišljenih marketih. Pa zgleda, da vsak dan, ker itak ne veš kdaj, pa to....očitno bom zares prej kupil avto v RL, kot pa v gt7. 

 

Sej ni treba šihte delat za avte - evo, jaz jih imam že 73 v garaži, vsi čisti oprani, nekaj njih tudi ful stunanih in 3,5M na računu, pa igram vsak dan po malo. :D

Tiste avte za 20M pa pozabi, tisto je brezveze - tisto je endgame, kot je napisal seattle.

Je pa res koncept isti kot vedno, to nimaš kaj - sej menda nisi pričakoval nekaj ful drugačnega, ko si kupil, ali?

 

Ene avte ne moreš kar tako kupit, jih moraš dobit za nagrado, ali kje med rabljenimi - to je tudi neka stalnica GTjev.

 

Ma ti samo vozi in ne sekiraj se sploh za avte - se bodo že sami zbrali v garaži...

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 44 minutami:

Jap, live-service fora že od leta 1997. :D

Mah te fora s limited-time rotacijami znova in znova so mi precej znane. Klasične japonske fore. So prisotne tudi pri Splatoonu na Nintendo konzolah. Tam imaš Regular/Ranked/League battle in se ti pri teh multiplayer modih vsake 2 uri rotira game mode ter 2 mapi. Niti ne moreš izbirat katerega od 5ih game modov ali različnih map hočeš igrat. Koliko sem enkrat poslušal podcaste so te fore tam tudi izven gaminga zelo popularne.

 

Drugače pa ja hočeš ali nočeš špil je postal live-service. Always online, microtransactions, 30 ur ko so serverji bli dol je blo 95% špila unplayable ter ko licence potečejo bo špil delistan.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pomoje kupijo licenco za pojavitev v igrici Gran Turismo XY, ne za pojavitev v katerikoli GT igrici

 

Za GT zdaj ne najdem quota, MS je bolj transparenten glede tega, to piše (za nek Forza Motorsport, ne vem kater): "The game will be delisted on September 15 due to the expiry of various car and track licenses, which means Microsoft can no longer sell the game."

Povezava do prispevka

Forza, ki se jo @Hernier ne spomne je bla Forza Motosport 7. Izdana 03.10.2017. Delistana 15.09.2021.

Navedek

On September 15, 2021, Forza Motorsport 7 will be delisted. This means that the game and its DLC will no longer be available to purchase in the Microsoft Store or available with Xbox Game Pass.

 

However, after September 15, players who already own Forza Motorsport 7 will still be able to download and play the game and its associated content as normal. In addition, features like multiplayer and online services will still be accessible for those who own the game.

Več na uradni strani.

 

Za Gran Turismo je pa bil zadnji delistan Gran Turismo 6. Izdan 06.12.2013. Delistan 28.03.2018.

Navedek

On 28 March 2018 at 12:00 UTC, the online services of the PlayStation®3-exclusive software “Gran Turismo 6” will come to an end. Prior to this on 31 January 2018, we will also end the distribution of downloadable content that can be used in-game.

After the end period, it will no longer be possible to utilize online services such as the Community, Open Lobby, Quick Match, and Seasonal Events. The offline portions of the game can still be played.

Več na uradni strani.

 

Ampak ja konec koncev ni tak problem saj vedno prihajajo nove izdaje ven. Kupljen špil si lahko po delistanju še vedno downloadu. No vsaj dokler serverji lavfajo za store. V primeru Forze si pa tudi po delistanju še vedno lahko online igral. 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 22. 3. 2022 at 14:52:

 

 

zdaj zvečer ponavadi odigram 2 online dirki. Uzivam res. Slusalke in pred 75inch tv.

 

prvo kvalifikacije, pol dirka (večinoma samo gr3 ali gr4), Njami res , zvok, predstavitev dirke, adrenalin, ..popolni odklop. Tist SP mi je res mal zamoril s tistimi nenehnimi prehitevanji z zadnjega mesta.. to nima nobene veze z dirkanjem. online sport je zdaj tudi malce poenostavljen, ti kar sama igra zniza hp in maso, da se ti ni treba še s tem drkat, tako da gre res vse v driving izkušnjo.

 

 

Zarad tega je meni Sport tok dogajal, meli smo še neko mn3 čist amatersko ligo in je blo ful fino. 

To je to kar hočem od racinga, ne pa da bom 10x probal en ovinek odfurat v perfektni liniji zato da dobim 20k :rofl: Pa running start iz zadnjega mesta kjer prehitevaš stožce, kaj je to res. 

Ajde ko kupim sedemko bom dal SPju šanso da vidim foro, ampak online je srčika. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...