Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

Jst zdej 1ko igram in če bi mel špil polovico manj 'stranskih' stvari za delat (copy paste enga in istega fajta), bi bil povsem solidna 75. Zgodba je čist fajn, grafika je fantastična (pa sploh nimam remasterja :D), laufa buttery smooth, zgodba je semi fun. Pač povsem ok popkorn. Zdej bom kr mal rushal zgodbo, ker mam pol še Milesa za končat (predvsem me zanima grafika).

 

Povezava do prispevka

Kaj niste gledal Spiderman: Into the Spiderverse? Meni gladko najljubši film zadnjih 5 let

 

Pa tud čist lepo se držijo stripa kar se tiče kdo je Miles Morales. Developerji nimajo nič s tem, razen da nočejo razpizdit fanov :D

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 14 minutami:

Igram in ni je kot velikemu fanu originala tud Miles všeč. Ni glih goty material niti približno, je pa fin popkorn. 

 

Drgac res ne vem od kje to zgrazanje nad socialnim statusom Miles-a. Kot da stripi ne bi obstajal. :blink:

Anti-SJW lov na čarovnice. A si prvič na tem forumu? XD

 

Drugače se imo folk bolj zgraža nad čudno izbiro protagonista "DLCja", ker je ful preveč podoben Parkerju.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

To drugo, ja. Jaz sicer nisem igral novega spidermana (in ga niti ne bom, ker mi je že PS4 verzija crap - in mi je bila tudi še preden je bil kakršenkoli govor o črnem spidermanu, da ne bomo preveč lovili SJW čarovnic), mi je pa čudno / slabo narejeno, če sta si oba spidermana tako podobna. Oz mi je zamujena priložnost. Če bi bil jaz avtor, bi naredil drugega spidermana popolnoma drugačnega. Če že mora ponovno skakati po new yorku, bi ga vsaj naredil kot popolnoma drug karakter / ga dal v drugo okolje / mu spremenil okoliščine, ki ga definirajo. Ne pa da ga samo jebeno prebarvaš, če je res tako podoben Petru Parkerju, kot piše Čamir. Če bi imel pa čisto proste roke, bi ga pa fuknil v popolnoma drugo okolje al pa celo drugo časovno obdobje. Pa nej se nažiga z momci v visokem srednjem veku / skače po cerkvah in minaretih / kuka menihom pod haljice / preswinga zanimiva evro-azijska mesta / najde kake primerno odbite srednjeveške superherote

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 16 minutami:

Drgac res ne vem od kje to zgrazanje nad socialnim statusom Miles-a. Kot da stripi ne bi obstajal. :blink:

Ker sem si predstavljal, da bo igra bolj izkoristila recimo temu črnsko kulturo, ki mi je osebno na mnogih področjih pravzaprav najboljše, kar ponuja neka inherentno ameriška kultura (glasba itd.). 

 

Zdaj pa ima Miles tako zgodbo:

— Mrtev oče, ki ni umrl zaradi streljanja v ghettu, ampak na neki jadni paradi, kjer je villain prekinil zabavo

— Middle budget familija v proper stanovanju v vizualno neki standardni NY četrti

— Preživela mama ima seveda interes v dobrodelnosti, isto kot teta pri belskem pajku

— Nadarjen za naravoslovne reči in tehnologijo, čudno prikladno isto kot njegov belski spiderbro

— Izraža se isto kot belko, nobene razlike v govorici, čeprav je kao odraščal z nekimi črnci 

— Ima goofy debelega kolega 

... ... ...

 

Pač ja. Želel bi si več črnske kulture. Želel bi si, da črnski spider posluša rap in dober OST, medtem ko swinga, da mi poka NAS - NY State of Mind, da je mama broke alkoholičarka in modelček nima smisla za tehnologijo, ampak pač handla po svoje, da so mu fotra ustrelili, medtem ko je raziskoval umor dvanajstletnika zaradi droge. Da zabrusi belskemu pajku, da je že fajn, da on tukaj swinga in rešuje ljudi v opremi in gadgeti za milijon dolarjev, ampak da nima pojma o realnem življenju in realnem kriminalu, ker lovi samo neke cartoony motherfuckerje, ki nimajo veze s strugglom everyday folka ... V bistvu želim bolj stereotipno zgodbo, torej anti-SJW :D. Res se mi zdi, da je tole najbolj safe warianta, nikome ništa - nikogar ne bomo užalili, nikomur ne bomo res carski. 

 

Stripov ne poznam. Risanko sem sicer gledal, mi je kul, ampak sem že pozabil plot. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 27 minutami:

Ker sem si predstavljal, da bo igra bolj izkoristila recimo temu črnsko kulturo, ki mi je osebno na mnogih področjih pravzaprav najboljše, kar ponuja neka inherentno ameriška kultura (glasba itd.). 

 

Zdaj pa ima Miles tako zgodbo:

— Mrtev oče, ki ni umrl zaradi streljanja v ghettu, ampak na neki jadni paradi, kjer je villain prekinil zabavo

— Middle budget familija v proper stanovanju v vizualno neki standardni NY četrti

— Preživela mama ima seveda interes v dobrodelnosti, isto kot teta pri belskem pajku

— Nadarjen za naravoslovne reči in tehnologijo, čudno prikladno isto kot njegov belski spiderbro

— Izraža se isto kot belko, nobene razlike v govorici, čeprav je kao odraščal z nekimi črnci 

— Ima goofy debelega kolega 

... ... ...

 

Pač ja. Želel bi si več črnske kulture. Želel bi si, da črnski spider posluša rap in dober OST, medtem ko swinga, da mi poka NAS - NY State of Mind, da je mama broke alkoholičarka in modelček nima smisla za tehnologijo, ampak pač handla po svoje, da so mu fotra ustrelili, medtem ko je raziskoval umor dvanajstletnika zaradi droge. Da zabrusi belskemu pajku, da je že fajn, da on tukaj swinga in rešuje ljudi v opremi in gadgeti za milijon dolarjev, ampak da nima pojma o realnem življenju in realnem kriminalu, ker lovi samo neke cartoony motherfuckerje, ki nimajo veze s strugglom everyday folka ... V bistvu želim bolj stereotipno zgodbo, torej anti-SJW :D. Res se mi zdi, da je tole najbolj safe warianta, nikome ništa - nikogar ne bomo užalili, nikomur ne bomo res carski. 

 

Stripov ne poznam. Risanko sem sicer gledal, mi je kul, ampak sem že pozabil plot. 

 

Ja ma to ni kriv Insomniac ampak Marvel. Devsi zih nimajo popolne svobode pri tem kakšen karakter/okolje ipd ima kak lik v igri ampak morajo slediti določenim pravilom ki jim jih postavi Marvel.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

 

— Izraža se isto kot belko, nobene razlike v govorici, čeprav je kao odraščal z nekimi črnci 

 

No to niti slučajno ne drži :)   A to prav namenoma izpuščate, da je Miles latino črnc. Sicer sem bolj na začetku ampak tip redno vmes po špansko govori ! 

 

Skratka Miles ni klasični NY geto črnc ampak tamkajšnja latino skupnost.

Podobno kot je Luis iz GTA 4 & Ballad of Gay Toni:

Luis Fernando Lopez | Villains Wiki | Fandom

 

;)

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

 

Še tole:

Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

 

 

Pač ja. Želel bi si več črnske kulture. Želel bi si, da črnski spider posluša rap in dober OST, medtem ko swinga, da mi poka NAS - NY State of Mind, da je mama broke alkoholičarka in modelček nima smisla za tehnologijo, ampak pač handla po svoje, da so mu fotra ustrelili, medtem ko je raziskoval umor dvanajstletnika zaradi droge. Da zabrusi belskemu pajku, da je že fajn, da on tukaj swinga in rešuje ljudi v opremi in gadgeti za milijon dolarjev, ampak da nima pojma o realnem življenju in realnem kriminalu, ker lovi samo neke cartoony motherfuckerje, ki nimajo veze s strugglom everyday folka ... V bistvu želim bolj stereotipno zgodbo, torej anti-SJW :D. Res se mi zdi, da je tole najbolj safe warianta, nikome ništa - nikogar ne bomo užalili, nikomur ne bomo res carski. 

 

 

 

Prav to kar ti opisuješ je SJW :confused:

Hvala kurcu nam ne skušajo vsilit lekcij o črnskih problemih, rasizmu in white guilt-u.  Fak res kva to bereš.....

 

Se prec boljš počutim, če vem da igra ni všeč Čamirju.  Prvi znak, da gre za dobro igro :)

Povezava do prispevka

@Ćamir (izbrisani)

 

Sej stekam da bi določene spremembe nardile mejbi tebi bolj zanimiv spil, sam to potem nebi nikol bil Miles Morales, ampak nek Tyrone iz Harlema ki bi namesto reševanja mack iz drevesov raj su oropat sosednjo bodego za mal grozdnega fizzy drinka pa nike shop za najnovejse jordanke.

 

V igri se dost drzijo kanona in nevem zakaj se ga ne bi.

 

Spet dalec od tega da bi spil bil vrhunski, je kr copy/paste originala. Ampak je tud vedno bil mišljen kot tak.

 

 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Haha, pri Last of us 2 so vsi skočli pokonci zaradi sjw, tukaj pa nobenga ne moti. Seriously?

 

- blm mural vsiljeno not brez nekega razloga

- Glavni gud protagonisti so vsi ne-beli; edini bel gre stran; glavni negativec je bel

- seveda imamo not tut lezbijke

- sign language girl mora bit, zato da zadostimo kriterijem handicaped persons

 

Mene sicer ne moti, ampak je vse ful vsiljeno not, ker mora bit. Bolj nenaravno kot v tlou2. Sem bil kr presenečen, ker je kr na silo in res očitno

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

dobro, harlem je like 85% barvanih, tako da štekaš, zakaj so vsi črni okrog

 

samo valda, v tej igrici bejbe nimajo mišic tako da je okej


To itak. Sam stekam zakaj so lih zdej naredili ta black spiderman dlc :D men je sicer miles morala boljs kot white spidy, ampak vseeno. Kr tryhard sjw allover the place. Dokler so sexy latino chicks je ok očitno :) seveda je znanstvenica, ker zenske ne smejo bit sam lepe

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...