Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Hjee..samo luste si delam…ob 3eh bom lahko zacel geekat…na oni stolp sem priso iz Katedrale po lojtri gor. Te morem dans do amelije prit da jo vidim carofnco :).

 

nevem pa kak tote blood geme pa neke pizdsrije ko nabiram..se v huntersDreamu nimam nekiga toola da bi lahko neke upgrejdo..kaj sem ki sfalil al se pride to?

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 5 minutami:

Hjee..samo luste si delam…ob 3eh bom lahko zacel geekat…na oni stolp sem priso iz Katedrale po lojtri gor. Te morem dans do amelije prit da jo vidim carofnco :).

 

nevem pa kak tote blood geme pa neke pizdsrije ko nabiram..se v huntersDreamu nimam nekiga toola da bi lahko neke upgrejdo..kaj sem ki sfalil al se pride to?

workshop-in-game.jpg

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 3 urami:

fora je, kako hiter roll imaš in koliko daleč se odrolaš

 

direkt iz wiki:

Weight Ratio % Effect
29.9% or less Fastest state: very fast rolls that go the farthest, with 13 iframes. Fast backsteps.
30.0% – 69.9% Regular state: medium rolls with 13 iframes. Fast backsteps.
70.0% – 99.9% Slow state ("fat rolling"): slow and short rolls with 12 iframes. Slow backsteps. Stamina regenerates about 20% slower.*
100.0% or higher Overburdened: cannot roll, backstep or run. The walking animation changes.

 

načeloma kot caster ti je vseeno za stamino/armor in zato ne vlagaš v endurance/vitality kar pomeni, da če hočeš fast roll, ti ostanejo na voljo caster armorji

kar se tiče trash mobov je s casterjem vedno bolj jeba, jst sem izi mobe z mečem, če je bil kakšen bolj opasen pa je skasiral fireball

 

Ma sj to mi je jasno. Sam zaradi 20cm daljšega rola naj se odpoved, ogromni količini fizikal defensa in drugih magic defensov (29,9% vs 69,9%)  To se mi zdi preslab tradeoff.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 30 minutami:

Razumem vas, kateri ste ze igrali Bloodborne. Jaz sem sploh prvič špilal zdaj na petki. Na začetku sem mislil, da ps5 nekaj šteka :D pol se pač sprijazniš, da je tako kot je. Še zmeraj se igra lepo, pa dejstvo, da je igra bomba, odtehta tistih 30fps.

Mene bolj to, kot da je 30fps moti, ker vem, da 60fps je out there. Da nekdo je patchal bloodborna na 60fps, kaj šele devolperji. Ker veš, da imajo to like 3min dela, ampak tega ne storijo. To mi gre bolj na živce.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
AMF reče pred 17 urami:

Premalo šefov oz raznolikih šefov

 

atomic reče pred 16 urami:

 

+ dodal bi, da je prvi boss v gozdu nekako vrhunec. Kasneje nič tega ne preseže, niti blizu ne pride.

Mene je to ful motilo, ker sem celo igro imel v moslih o fak kaj me šele čaka, a ni blo nič....

 

 

Zdej ko sem v drugo igral sem šele opazil, da ta momak niti ne zahteva nevem kakšnega skilla. V prvo sem samo trippal nad sceno in niti nisem opazil, da je precej preprost. 

 

In mislim, da je to nekako tudi namen. Pri GoW so res očitno šli čist v smer semi cinematskega neprekinjenega flowa igre, kjer brezšivno prehajaš med igro in animacijo in ti nasploh redke stvari zmotijo gameplay. Si predstavljam, da če bi 5x več umrl pri tem prvem bossu bi se izgubilo to, kar so hoteli doseč. 

 

Se pa strinjam, da bi tut za to strukturo moral vključit vsaj še enga epic bossa, čeprav ni da mi zbije oceno iz desetke. 

 

 

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Mene nič ne moti, da sovragi niso bolj raznoliki, ali pa, da je še 10 bossov. Motilo me tudi ne bi, če bi jih bilo še več. 

Bolj se mi gre za zgodbo, ki je odlicna, fotr sin navezava, stopnjevanje tega odnosa zahvaljujoc želji matere + vse ostalo, torej lore, art design in combat.

 

Kot je Kemik povedal, igra je tekoča, pretirani boss fajti bi to uničili, in fokus zgodbe bi se izgubil. 

 

In to še bolj občutim ker ob GoW, špilam Bloodborne, kjer me zgodba niti ne zanima, ker bom lore preveril kasneje. Gre se mi za atmosfero, survival horror, nore dizajne in borbe do smrti.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 1 uro:

Hjee..samo luste si delam…ob 3eh bom lahko zacel geekat…na oni stolp sem priso iz Katedrale po lojtri gor. Te morem dans do amelije prit da jo vidim carofnco :).

 

nevem pa kak tote blood geme pa neke pizdsrije ko nabiram..se v huntersDreamu nimam nekiga toola da bi lahko neke upgrejdo..kaj sem ki sfalil al se pride to?

Moraš pobrat tool iz skrinje po Gascoine fajtu potem pa uporabit tam, kjer ti je Gatsu s sliko pokazal. 

Povezava do prispevka

Še ena stvar me zanima... Ali je kak način, da veš kateri boss je opcijski in kateri glavni (za zgodbo). Sklepam, da ne... ker včasih itak naključno naletiš na njih al kako. Sedaj sem popucal tisti Unseen Village in prišel do nekega Darbeast Paarl in ga ubil. Pa sploh ne vem al je to del zgodbe al sem kam zalutal... Sicer na koncu niti nima toliko veze, ampak mogoče bi blo dobro vedeti za kako iztočnico kaj je sploh glavna "zgodba" in kaj so postranske zadeve :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Še ena stvar me zanima... Ali je kak način, da veš kateri boss je opcijski in kateri glavni (za zgodbo). Sklepam, da ne... ker včasih itak naključno naletiš na njih al kako. Sedaj sem popucal tisti Unseen Village in prišel do nekega Darbeast Paarl in ga ubil. Pa sploh ne vem al je to del zgodbe al sem kam zalutal... Sicer na koncu niti nima toliko veze, ampak mogoče bi blo dobro vedeti za kako iztočnico kaj je sploh glavna "zgodba" in kaj so postranske zadeve :D

Zdaj si že 4 opcijske bosse ubil. :D  Cleric beast, Čarovnica ( čeprav ok, to MORAŠ če hočeš rune uporabljat), BSB in Paarl.

 

V glavnem opcijski šefi so načelom malček skriti, eni bolj drugi manj.  Še trije taki so v glavni igri. DLC bossi so tudi v bistvu opcijski, ampak jih ne moreš zgrešit.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Še ena stvar me zanima... Ali je kak način, da veš kateri boss je opcijski in kateri glavni (za zgodbo). Sklepam, da ne... ker včasih itak naključno naletiš na njih al kako. Sedaj sem popucal tisti Unseen Village in prišel do nekega Darbeast Paarl in ga ubil. Pa sploh ne vem al je to del zgodbe al sem kam zalutal... Sicer na koncu niti nima toliko veze, ampak mogoče bi blo dobro vedeti za kako iztočnico kaj je sploh glavna "zgodba" in kaj so postranske zadeve :D


Haha jaz sem tud ravno neke laufo iz zapora pa zadi pri odprtini vun in evo ga..ze neki monster lurka. 
 

keri lvl si tomaz?

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Še ena stvar me zanima... Ali je kak način, da veš kateri boss je opcijski in kateri glavni (za zgodbo). Sklepam, da ne... ker včasih itak naključno naletiš na njih al kako. Sedaj sem popucal tisti Unseen Village in prišel do nekega Darbeast Paarl in ga ubil. Pa sploh ne vem al je to del zgodbe al sem kam zalutal... Sicer na koncu niti nima toliko veze, ampak mogoče bi blo dobro vedeti za kako iztočnico kaj je sploh glavna "zgodba" in kaj so postranske zadeve :D

 

DarkBeat Paarl drugač ni glih najlažji šef če ga prehitro srečaš ti si ga pa očitno čist usput lopnil po pički... Res ne vem kva si tolk časa sam sebe prepričeval da so souls igre pretežke zate ker več kot očitno niso lol.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 minutami:

DarkBeat Paarl drugač ni glih najlažji šef če ga prehitro srečaš ti si ga pa očitno čist usput lopnil po pički... Res ne vem kva si tolk časa sam sebe prepričeval da so souls igre pretežke zate ker več kot očitno niso lol.

 

Ko sem nabavil Boodbourne (po prebiranju in hypanju na forumu), sem bil po letih skoraj nič igranja spet začetnik, ki se je moral marsikaj navaditi. Nikoli si nisem lastil konzole in sem prej igral PC. Takrat sem se šele dobro spoznaval s kontrolerjem. Nisem mel pojma, kako sploh inventar nastaviti, niti kako lockati target niti kaj pomeni parry... crkaval sem serijsko že v oni prvi ulici in okrog tistega kresa... Takrat mi je dojadilo in sem igro zbrisal. Potem, bolj kot sem bral o vseh From špilih, bolj sem se prepričal - ok, to pač ni zame. Hvala bogu, da je sedaj bila res suša in sem imel poln kurac PC-ja, na PS5 pa brez nekih iger... in sem po številnih debatah spet dal šanso igri. Sedaj mi je igra fantazija... kar pa žal še vedno ne pomeni, da ne bom popizdil in odnehal, če naletim na res kako hudo beštijo, ki je celo večnost ne bom mogel premagati.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

kar pa žal še vedno ne pomeni, da ne bom popizdil in odnehal, če naletim na res kako hudo beštijo, ki je celo večnost ne bom mogel premagati.

Ma ne, to se ti po moje lahko zgodi sam pri kakem opcijskem bossu ali v DLCju. So pa DLC bossi imo daleč najboljši fighti iz vseh soulsborne iger, z izjemo Sekira.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

 

Ko sem nabavil Boodbourne (po prebiranju in hypanju na forumu), sem bil po letih skoraj nič igranja spet začetnik, ki se je moral marsikaj navaditi. Nikoli si nisem lastil konzole in sem prej igral PC. Takrat sem se šele dobro spoznaval s kontrolerjem. Nisem mel pojma, kako sploh inventar nastaviti, niti kako lockati target niti kaj pomeni parry... crkaval sem serijsko že v oni prvi ulici in okrog tistega kresa... Takrat mi je dojadilo in sem igro zbrisal. Potem, bolj kot sem bral o vseh From špilih, bolj sem se prepričal - ok, to pač ni zame. Hvala bogu, da je sedaj bila res suša in sem imel poln kurac PC-ja, na PS5 pa brez nekih iger... in sem po številnih debatah spet dal šanso igri. Sedaj mi je igra fantazija... kar pa žal še vedno ne pomeni, da ne bom popizdil in odnehal, če naletim na res kako hudo beštijo, ki je celo večnost ne bom mogel premagati.

 

Kaj je to zate cela večnost? Drugač imaš v teh igrah ponavad razen čisto na koncu kar nekaj smeri v katere lahko greš in če ti en šef dela preglavice se pač napotiš nekam drugam. Če te poti ni ti priporočam da preden popolnoma izgubiš živce nehaš igrat za tisti dan in naslednji dan zna taisti šef pasti v prvo oz v prvih par poskusih. In v vseh igrah razen v Sekiru imaš na voljo še summone al pa da se malo overlevelaš. Skratka nikol ne rabiš obupat ker se da tako ali drugače pridet do konca igre :) Ob izidu Bloodborne pratkično ni imel NPC summonov zdej so pa vsepovsod. Če si dovolj potrpežljiv da preigraš AC Valhallo ti bodo soulsborne igre mala malica verjemi ;)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 38 minutami:

To sem glih hoto rečt, lani ko sem prvič špilal me je Darkbeast Paarl prefuko ko kanto, vsaj ene 10x. 

 

Mene je sram povedat kaj je men delal BSB, ki je verjetno drugač najlažji šef v igri in to brez da mu mečeš kri na tla :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Ko sem nabavil Boodbourne (po prebiranju in hypanju na forumu), sem bil po letih skoraj nič igranja spet začetnik, ki se je moral marsikaj navaditi. Nikoli si nisem lastil konzole in sem prej igral PC. Takrat sem se šele dobro spoznaval s kontrolerjem. Nisem mel pojma, kako sploh inventar nastaviti, niti kako lockati target niti kaj pomeni parry... crkaval sem serijsko že v oni prvi ulici in okrog tistega kresa... Takrat mi je dojadilo in sem igro zbrisal. Potem, bolj kot sem bral o vseh From špilih, bolj sem se prepričal - ok, to pač ni zame. Hvala bogu, da je sedaj bila res suša in sem imel poln kurac PC-ja, na PS5 pa brez nekih iger... in sem po številnih debatah spet dal šanso igri. Sedaj mi je igra fantazija... kar pa žal še vedno ne pomeni, da ne bom popizdil in odnehal, če naletim na res kako hudo beštijo, ki je celo večnost ne bom mogel premagati.

 

Ful pohvalno in vse, ampak vseeno bi človek od nekoga, ki prefuka vse te bosse pričakoval, da vsaj ime igre prav napiše :D 

 

Maš srečo, ker mi pionirji smo morali ob vsaki smrt po dobro minuto bulit v load screen, ki je na veliko pisal: BLOODBORNE na črn ekan.

 

Fun times.

uredilo bitje bitsurugi
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...