Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Kak to misliš Saw Cleaver? Nisi ti Axe main? :P :lol: 

 

Beast Cutter je STR orožje in se ga je treba kr navadit. Ampak ko gre je Crowd Control z njim zakon. 

 

Boom Hammer je pa točno to kar piše, da je. It's a hammer and it goes BOOM!. Zabavna zadevca, ampak nekak dvomim da je zate.  

 

Te čakajo še bolj zabavna orožja kar hitro.  Samo vse preišči. :D

Povezava do prispevka

Ne... že od začetka imam Saw Cleaver :)

 

Fak no... na kurac mi je šel DLC. Pustil sem 50K Echojev tam prej. Potamanil sem lepo vse do one hiše... za ono hišo pa me je ubila neka hunter/zverina. Imel sem pripravljen Hunter's Mark in ga tudi probal popiti, ko sem bil stisnjen v kot. Ampak žal ni uspelo (koji kurac me še sprašuje, če se hočem vrniti v Hunter's Dream in moraš klikniti levo in potem še yes). Probal sem se vrniti, ampak ni šans na hitro. Bom se jaz še kar malo natreniral drugje najverjetneje preden se vrnem. Evo, ta del mi je do sedaj verjetno v dobri urci največ živcev do zdaj spil v tej igri. Sem pol kar zaključil za danes.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 18 minutami:

Ah škoda. Pol nisi Eileen kvesta nič delal.  Če ga končaš ali ne,  imaš na koncu dober fajt. Oh well. 

 

Škoda. Zdaj sem šel pogledat spodnji video, da osvežim spomin in vidim kje sem zajebal. Tam kjer on prvič govori z njo, sem tudi jaz. Potem pri borbi s Henrykom (kjer je bil Gascoigne) se mi je nekdo pojavil (pomočnik)... ampak sem prvič umrl zataknjen med spomenike. Ko sem se drugič vrnil, pa sem ga sam ubil - ni bilo nikogar, da bi pomagal. Nimam pojma kaj je šlo po zlu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yIrRocEHQA0

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Kak si zapomnite vse te kraje in to haha... Jaz vedno znova razmišljam kot bedak "kje je že to blo... Kako se vrnem tja..." :D

 

Ajde... Saj to imate že več skozi hodov za sabo. 

 

Ma to si samo @Majek . On nikoli ne igra, ampak je živeči spominski wiki od Souls iger...  jaz to kar tri četrt stvari gladko pozabim po enem času... 

uredilo bitje bitsurugi
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Haha spušil 50k blood echoes ni nič, to lah nabereš z enim runom od Čarovnic do gozda s kačami

 

Jaz sem enkrat spušil 220k ker nisem našel lampe. Sicer sem dobil nazaj, samo je blo res pizdarija, ker je bila zadnja uporabljena lampa u 3pm nek nazaj

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Haha spušil 50k blood echoes ni nič, to lah nabereš z enim runom od Čarovnic do gozda s kačami

 

Jaz sem enkrat spušil 220k ker nisem našel lampe. Sicer sem dobil nazaj, samo je blo res pizdarija, ker je bila zadnja uporabljena lampa u 3pm nek nazaj

 

Saj ni :) Ampak vseeno... sem kar sproti koristil "pike". Za tako cifro kot jo ti omenjaš, ko sploh ne bi vedel kje sem, pa bi ziher uporabil Bold Hunter's Mark. Jaz sem ga že par krat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

 

Takrat sva se malo spičila, ker sem ti rekel, da preveč težiš s to igro v tej temi :D Well here we are...


Kaj ce bi vsi ki se niso obrnili sli tole igrat naenkrat, zdele mamo lih kaksen mesec pavze dokler nekdo ne igre igrat enega dela from igre in gre spet 5 strani za vsak detajl 😀

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

Kaj ce bi vsi ki se niso obrnili sli tole igrat naenkrat, zdele mamo lih kaksen mesec pavze dokler nekdo ne igre igrat enega dela from igre in gre spet 5 strani za vsak detajl 😀

 

Sem takrat rekel, da bi blo fino imet Bloodbourne temo, ker je pač bla full priljubljena igra, ki me ni zanimala :) To mislim še sedaj, ampak smo si verjetno že večino povedali. Lahko pa jo še vedno jaz odprem, ti kot šerif pa poste o njej prestaviš tja :D Pa nadaljujemo tam z debato, ko koga spet prime kaj...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Se gre, bom ze pogruntal, morm samo git gud-at.

 

Pac, osnovni response moj,ko malo zagusti je pac cisto napacen od tega kar igra pricakuje in hoce...to pac mam od tega ko spilam easy button smash to kill igračke for 3rd graders na easy mode.. se ni da ne napredujem, vedno dlje pridem, ampak pol ze mislim bring it mf, pa zamudim parry, ker sn ze malo prepogumen in evo 3 swing kombo - you died.. mf... morm pa rect, da full uzivam drgac, ne znam opisat tocno zakaj, ker nisem tak vesc besede, ampak prav res on filing pustolovscine je, kaj bo za onim ovinkom,  kaj so to neki stvori, kam peljejo tota vrata, u glej tu lahko dol skocim pa je neka bliznjica kao -  se obrnem - 1 swing kombo - you died - motherf... idemo ponovo.. pa nobenih markerjev, pa hotspotov pa kompasov..fino...carski spil res, atmosfera je ubijalska...

 

 

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

ja sej če je to tvoj prvi From špil je načeloma kar taka izkušnja, kot ti pišeš, ja :)  Lahko te potolažim da sem tudi jaz crkaval ko podgana ko sem prvič igral Demos Souls - slednji ima daleč najdalše sobe brez bonefirejev v vsej seriji (ima pa po drugi strani daleč najlažje bosse), tako da imaš extra veliko šans, da te zakoljejo ko pritlikavega kurca. In ja, če si navajen paničnega mashanja, je to v Soulsih smrt :D 

 

"Ne biti pameten" ti mora biti glavno vodilo v soulsih :) Kakšen git gut, to sploh ni res. Najbolj pomembno je, da si previden, zbran in da daš respect čisto vsakemu level 1 kosturju, tudi če ima v roki posušeno polenovko in strgane gate. Če tako igraš, ne boš imel problemov :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 3 urami:

Jaz npr. še na PS3, dolgo nisem vedel, da se da nasprotnika označit... pač, ker... neki neki. :fun:
 

 

To sem se jaz v tistih nekaj urah, ki sem jih prebil v from software igrah poštekal. 

 

No očitno je vsak v svojem hlodovina :lol:

 

Jst pa še kr Wow igram in uživam v tisti uri sprostitve na dan

Povezava do prispevka

To je zato, ker poslušate ke_kita in galkota in take in potem ne prebirate Tutorialev, ki so v prvih lužicah na tleh, ki jih srečaš. :lol:  Grem stavit, da bi vsak od vas prej rekel, da Bloodborne nima takega tutorial kot pa znal povedat kje je. :lol: 

 

 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

To je zato, ker poslušate ke_kita in galkota in take in potem ne prebirate Tutorialev, ki so v prvih lužicah na tleh, ki jih srečaš. :lol:  Grem stavit, da bi vsak od vas prej rekel, da Bloodborne nima takega tutorial kot pa znal povedat kje je. :lol:

Tutoriali so tudi offline lol.

Povezava do prispevka

Dons sm še drugič obrnil Dark Souls 3. Tokrat kot Pyromancer. V 10ih dneh sem 2x obrnil soulse, 60h lol... Nazadnje sem tolki igral 18 let nazaj World of Warcraft, ko je ven prišel :)

Ni šanse, da bi katero igro 2x obračal. Evo zdej grem lahko še enkrat DKS3 :)

Naslednji teden dobim Demon Soulse za PS5.

 

S pravim mečem v roki je Pyromancer dost OP :)

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...