Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Včeraj obrnil F.I.S.T. in moram reči, da mi je bila kr zabavna izkušnja. Glavni minus so mi v bistvu bile vmesne sekvence z zgodbo. Res šlampasto in clunky za popizdit. Po svoje skoraj dober B tier cheese, sam ful preveč krčevinasto.

Fight je presenetljivo globok (v easy se lahko kosa z bolj zahtevnimi pretepačinami) in precej zabaven. Škoda samo, da ni več bolj raznolikih mobov. Bossi so dobri in pošteno zafukani. Definitivno svetla plat igre.

Traversal in platformanje je tudi fun, edino malo več fast travel lokacij bi sedlo.

 

All in all je gameplay loop zelo podoben Hollow Knightu, le dosti manj epske obsežnosti.

 

Easy 7.5/10

 

@GalkoPočakaj na kak 50% sale. :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Po 30 letih ponovno odigral Indiana Jones and The Fate of Atlantis. (ja ja moj komp je star 11 let in ne poganja nič novega :D, moram improvizirat, če hočem sploh kaj igrat kdaj :D)

 

In to brez rešitev prosim!!!! :mafija::D

 

Od igranja izpred 3 desetletij se nisem spomnil ničesar (verjetno tudi zato, ker sem takrat igral z rešitvami), razen tega, da je treba Sofijo porinit tistemu metalcu nožev. Ampak sploh nisem prišel do tja. Nisem vedel, da ima špil 3 različne zgodbe in 3 konce. Sam sem zataval v tisto zgodbo, ko greš sam po svetu, brez Sofije. Konec pa je bil srečen, obadva rešena.

 

Legendarno, najbolj mi je všeč, kako ti Indy daje inteligentne namige za rešitve uganke. Pa razne reference na filme, ki sem jih itak gledal 100x.

 

Indy: "Hello, my name is Indiana Jones."

Nek ata: "What kind of stupid name is that? Sounds like a name for a cat!"

Sofia: "Actualy..."

Sofija je deležna mrkega Indyjevega pogleda.

 

HAHAHA

 

Pa tisti pijan nemški mišičnjak/varnostnik je res epski "Yooodleee ooodlleee eeeee" hahaha. Ni čudno, da špil uživa tak status.

uredilo bitje ayrton79
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 minutami:

 

snemas TV s telefonom in ne znas omogocit ene izmed osnovinh funkcij konzole. nevem kdo je kle mongoloid...

 

pa srecno. 

Dej a ti črkujem?

 

N kot novo mesto

E kot evropa

D kot dravigrad

E kot evropa

L kot ljubljana

A kot ankaran

 

 

 

2CF71669-3F00-48F7-86D8-D533FDA74158.jpeg

D8229285-2566-4ED4-8609-FEFC9B0D9FD6.jpeg

DD84E0E2-BB6E-4390-96CD-1853EFD935D0.jpeg

9CADE4D3-C278-4EAA-860B-E31CC9CB72E8.jpeg

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Pa zdaj sem se spet lotil BloodBorne, da odklenem še tisti dve trofeji, ki mi manjkata do platine. Pizda kako tight in fun je ta igra. :avadodo:

 

Ti res spet igraš? :D

 

Fak ti giant bossi... Kak mi srce nabija zraven. Ta Amygdala zgleda res terrible... Kaj je več takih velikanov al so manjše "zadevscine"? :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Monster Hunter: World

7/10

monster-hunter-world-iceborne-master-edi

To je prva igra, ki sem jo igral v tej seriji. Občutki so mešani.

 

Zgodba, VA so prva stvar, ki je zelo podhranjena. Odločili so se za ta japkovski stil, kjer karakterji delujejo kot da so 24/7 na finalni obliki mentalnega zloma, kjer so histerično navdušeni nad tem da voda splahne ko potegneš vrvico. Karakter seveda ne govori in le s prizadetim pogledom kima na vsa vprašanja. Verjetno posledica tega, da si vzgojen v džungli - se oprosti.

 

Drugi del, ki me je nekoliko razočaral je to, da so dinozavri le hammer sponge in je boj vsakič praktično isti ne glede na dinozavra. V igri tudi nisem umrl niti enkrat do zadnjih dveh dinozavrov osnovne igre (in ne, nisem uporabljal DLC itemov, ti so vsaj posebej označeni v menijih če jih že ne moreš zbrisat - looking at you, FFXV, eat shit). Fighti so dokaj OK (če primerjam z dark souls so seveda fantastični). Animacije zmajev in dinozavrov so tudi kul, ker dajejo tist mega, over the board občutek ko je zmaj velikosti celega izobraževalnega centra.

 

Mesto mi je tudi zelo všečno, svet izgleda fantastično in teče dobro. Kar me moti je predvsem preveč teksta, menijev ipd. saj se vidi, da je igra bila delana za konzole nakar obtičiš z meniji ki na PCju nimajo smisla (recimo vmestijo majhne puščice v UI, saj se na konzolah seveda ne klika ampak uporablja bumperje in triggerje). Potem pa neke stvari premikaš z Y in C, druge z E in Q, tretje z F in T.... skratka clusterfuck. Enostavno ne rabi bit tako komplicirano. Isto craftanje in vso to sranje.

 

Armorji so kar všečni in sem užival med upgrejdanjem. Všeč mi je, da načeloma pobiranje surovin ne traja predolgo. Igra je jasno zgrajena kot O-RPG za kar pa jaz nisem imel volje. Ko sem skoraj obrnil osnovno igro, pa igra pred mene postavi dobesedno grind wall kjer vzame mnogo ur, ponavljanja enih in sitih misij/dinozavrov, da si zbildaš rank, da lahko vstopiš v DLC. Tukaj sem skoraj igro zbrisal, ampak glede na to, da sem bil firbčen DLCja, sem se prebil skozi.

 

All in all v osnovni igri ni veliko contenta, razen če je zate delanje istega contenta na 100 načinov nov content, tako da sem generalno kar razočaran. Se pa je z DLCjem dosti dinozavrov dodalo, kar je bil velik pljus! Kul game za sprobat, ni pa nek presežek.

 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

 

Ti res spet igraš? :D

 

Fak ti giant bossi... Kak mi srce nabija zraven. Ta Amygdala zgleda res terrible... Kaj je več takih velikanov al so manjše "zadevscine"? :)

Ma vsi bossi so večji od tebe. In čestike, Amygdala je tudi optional boss. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 46 minutami:

Monster Hunter: World

7/10

monster-hunter-world-iceborne-master-edi

To je prva igra, ki sem jo igral v tej seriji. Občutki so mešani.

 

Zgodba, VA so prva stvar, ki je zelo podhranjena. Odločili so se za ta japkovski stil, kjer karakterji delujejo kot da so 24/7 na finalni obliki mentalnega zloma, kjer so histerično navdušeni nad tem da voda splahne ko potegneš vrvico. Karakter seveda ne govori in le s prizadetim pogledom kima na vsa vprašanja. Verjetno posledica tega, da si vzgojen v džungli - se oprosti.

 

Drugi del, ki me je nekoliko razočaral je to, da so dinozavri le hammer sponge in je boj vsakič praktično isti ne glede na dinozavra. V igri tudi nisem umrl niti enkrat do zadnjih dveh dinozavrov osnovne igre (in ne, nisem uporabljal DLC itemov, ti so vsaj posebej označeni v menijih če jih že ne moreš zbrisat - looking at you, FFXV, eat shit). Fighti so dokaj OK (če primerjam z dark souls so seveda fantastični). Animacije zmajev in dinozavrov so tudi kul, ker dajejo tist mega, over the board občutek ko je zmaj velikosti celega izobraževalnega centra.

 

Mesto mi je tudi zelo všečno, svet izgleda fantastično in teče dobro. Kar me moti je predvsem preveč teksta, menijev ipd. saj se vidi, da je igra bila delana za konzole nakar obtičiš z meniji ki na PCju nimajo smisla (recimo vmestijo majhne puščice v UI, saj se na konzolah seveda ne klika ampak uporablja bumperje in triggerje). Potem pa neke stvari premikaš z Y in C, druge z E in Q, tretje z F in T.... skratka clusterfuck. Enostavno ne rabi bit tako komplicirano. Isto craftanje in vso to sranje.

 

Armorji so kar všečni in sem užival med upgrejdanjem. Všeč mi je, da načeloma pobiranje surovin ne traja predolgo. Igra je jasno zgrajena kot O-RPG za kar pa jaz nisem imel volje. Ko sem skoraj obrnil osnovno igro, pa igra pred mene postavi dobesedno grind wall kjer vzame mnogo ur, ponavljanja enih in sitih misij/dinozavrov, da si zbildaš rank, da lahko vstopiš v DLC. Tukaj sem skoraj igro zbrisal, ampak glede na to, da sem bil firbčen DLCja, sem se prebil skozi.

 

All in all v osnovni igri ni veliko contenta, razen če je zate delanje istega contenta na 100 načinov nov content, tako da sem generalno kar razočaran. Se pa je z DLCjem dosti dinozavrov dodalo, kar je bil velik pljus! Kul game za sprobat, ni pa nek presežek.

 

 

Say what?!?!

 

Daj raje idi igrat kaj drugega, no offense...

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 52 minutami:

Kak mi srce nabija zraven.

Bloodborne in a nutshell. Zaradi tega sem se zaljubil v Fromsoft igre.

Je pa ta filing po moje še najbolj prisoten pri BB. Souls igre in Sekiro mi ni pol tako dogajalo. :D

 

Drugače tebi gre res ful dobro igra. Vsaka čast. Sem pričakoval ful več pizdenja. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Majek @ke_kit

 

Ma ja. Itak vam nisem verjel fsa tota leta :D

 

Carsko je.. Pa veš tisti občutek nelagodja in tesnobe cel čas. Veselja, ko odkriješ novo bližnjico, ubiješ bossa, najdeš carski loot... Res nisem pričakoval. 

 

Je pa tisti predel kjer je potem bila Amygdala najbolj ogaben do zdaj in mi je bla kar muka. Tisti poison in te pizdarije. Glavno, da je padla :)

 

Aja... Rom je tudi padel. Pri njem me je sledil en NPC čez tisti celotni del. 

 

Gremo dalje :D

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 minutami:

 

Say what?!?!

 

Daj raje idi igrat kaj drugega, no offense...

Na začetku sem govoril o osnovni igri. Tam pač zgledajo drugač, vendar je potek na kateri jih ubiješ praktično vedno isti tako, da ne rabiš več razmišljat. Premalo je interakcij z okoljem, ki bi naredili fighte bolj raznolike. DLC je boljši.

In pa ja, sem že proti koncu naslednje igre. Gotta keep moving. :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

@Majek @ke_kit

 

Ma ja. Itak vam nisem verjel fsa tota leta :D

 

Carsko je.. Pa veš tisti občutek nelagodja in tesnobe cel čas. Veselja, ko odkriješ novo bližnjico, ubiješ bossa, najdeš carski loot... Res nisem pričakoval. 

 

Je pa tisti predel kjer je potem bila Amygdala najbolj ogaben do zdaj in mi je bla kar muka. Tisti poison in te pizdarije. Glavno, da je padla :)

 

Aja... Rom je tudi padel. Pri njem me je sledil en NPC čez tisti celotni del. 

 

Gremo dalje :D

Padla. Rom je ženskega spola. :D In zdaj se začne pravi mindfuck. Kolko is level zdaj? Bi že lahko normalno igral DLC verjetno.  In ne samo bežal pobiral in umiral, ko sem ti predlagal takoj po Ameliji. 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 6 minutami:

Padla. Rom je ženskega spola. :D In zdaj se začne pravi mindfuck. Kolko is level zdaj? Bi že lahko normalno igral DLC verjetno.  In ne samo bežal pobiral in umiral, ko sem ti predlagal takoj po Ameliji. 

 

Ma od včeraj sem se odpravljal v DLC in vedno nekam zalutam. Pol si rečem, da grem malo raziskat... In ne najdem več takoj nazaj... Pa kar naprej rinem samo še po tisto pa po ono... Bom se spravil pogledat v DLC. 

 

Vidim pa, da mi zdaj določene zadeve po Rom-u niso več dostopne. Mi je manjkalo par tisoč shardov in sem na hitro htel pofarmat on Unseen Village in ne morem več tja. 

 

Sem pa se po moje kar nabildal, ker nos vtikam povsod. Rabim že čez 30K shardov za en level. 

Povezava do prispevka

Jaz sem tud dans malo vklopo…ponoci sem zakuhal pa sem se malo prej kome spravo polek. Kot si reko KeKit…bol podrobno pogledo oni church pa najdo tam klet ko dol skaces..in on tam gres res samo gor da si odklenes vse vrate kj sme mel zaprte. Spuco vse dele..oji abandomWorkShop…pol pred Amelijo sau se na stengah levo in desno…te priso do carovnc..ok prva lampa da sem prizgal pa nazaj na drugo stran…pucem pucem..rna dva zajebana me cakata na ploscadi..en s scitom pa en ko me strela…bil kar zivcn polek mel sn ze 25k shardov pa sta me skoro fentala (zlamo bi pikoteka:))…jih ruknem grem dol..se ona dva velikana s sekiro…pridem v neki templ kao pogledat ce lahko odprem vrate…nista in pol valda oni monster ko ga zaj z 20insighta ze vidim nekaj..killingFrenzy fertik…fml….grem po amelijo..jo ruknem…zaj pa na carovcne.

 

ki bi tu lahko bil vstop v dlc? Neke mi v hunter dreamu pravi da me neke caka pri odeon chapel..samo ne morem tja.

Povezava do prispevka

@George Michael Vstop v DLC je Cathedral Ward lampa. Skozi prva vrata levo in nato desno do ograje, tam približno kjer je eno truplo , ki je imelo armor nekoč. Tam se moraš pustit zgrabit in preživet. To je to. DLC is on.

 

in ja @tomazek Rom je eden izmed takih point of no return, ko se luna spremeni kar pomeni spremembo sveta. Tako da to je bolj važno, ko igraš naslednjič in hočeš naredit kveste ipd in veš, da moraš pred Romom vse končat.  Aja 2 protipa.  Idi proti katedrali, kjer si ubil Amelijo. Ne se spawnat tja. Idi peš. 

Drugi pa  spawnaj se na Central Yharnam lampi.

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Cekine si meci po tleh..ko janko in metka :))

 

je pa res da so mi bossi lazji ko Sekiro…3x sn beastPaarl ponavlo..ostalo pa 1 ali 2 poskus.

 

ker se nabildas pa je cist drugo…tam nisi mel nic lvlUp…samo gitGut.

 

je pa setting res dober…pa muzika..temacnost…prav profi…uzivam polek…do Eldena bom lih prav nadrkan priso :)

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka

Ma saj gre ja :)

 

DLC je pa zajeban. Preveč mi je teh hunterjev in vsega. Tu pa res ni nič mira. In ko crknes so itak vsi nazaj. Tam zgoraj sem že mislil, da bo boss fight v cerkvi in mel pripravljen Hunter's Mark. Ampak je potem samo neka beštija spala in držala v roki neko zadevo "eye pedant" se mi zdi, da je... 

 

Bom verjetno kar zaključil za danes :) Jutri pa bom videl al grem še malo v DLC... Ali pa bom kak chalice probal. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...