Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 8 minutami:

Nared hotspot na telefonu pa naus mel problemov. Če ti telefon očitno ne dela probleme.

To je problem, ko uploadas na yt, pa pac jaz ne najdem resitve

FE1387A6-4E81-47B8-8C02-F1D004F12F26.jpeg

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 17 minutami:

Kocevc je drgac kr mocen v igrici snowrunner.

tu je blo treba recimo spravit ta cargo dol s prikolce, ker se jo je rabilo za nekaj drugega.

 

 

Tistemu momentu k sem zagledal štor pri gumi sem vedel kakšen razplet bo.

Sploh ne bom vprašal kdo je izbral route. :lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Night in the woods

4/10

nitw_02.jpg

Kurc, naj bo. Gre za eno 8 urno zadevo z zlo simplističnim gameplayom in velikim povdarkom na linearni zgodbi. Dejansko gre skoraj za interaktivno risanko. Igraš muco, ki pride s faksa nazaj domov in se zaplete v določene čudne dogodke s kopico kolegov. V igri so vsi živali, okolica deluje živa, saj vsepovsod nekaj hodi in skače (recimo veverice ipd.). Na zunaj deluje dober quality produkt, vendar je ciljna skupina verjetno osnovnošolska populacija. Motilo me je tudi, da VAja ni, razni pogovori so pa razvlečeni v 3 pm.

 

Zgodba je nekaj takega kot serija tistih knjig od Thomasa Brezine (Novohlačniki - lolo kir poslovenjen naslov, get recked). Ko se zaključi ni nekega :o momenta. Za otroke pa je igra primerna. Vsebuje pa tudi ene par mini iger, ki niso kaj več kot najpreprostejše mobilne igrice.

Največji problem je pomojem, da večina zgodbe v igri ni povezana z zgodbo, ampak le opisuje razmerje med temi kolegi. Na koncu da občutek, kot da so zgradili medsebojna razmerja in tam zgodbo zaključili. Kot da je to vse kar so hoteli povedat.

 

Aja, pa geja maš not, en je browny medo, igraš pa female character. Check check check! Vse kar so hotli povedat.

 

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Hahahah cist pozabil ze na ta Azov moment.

 

Drgac fora je bla, da oil drill je ze bil na cilju od prejsnjega sessiona, sam  nam je zabuggalo prikolico, ker je zgradilo en stage te misije direkt cez tako 5 slot prikolico. Pa se dobro, ko smo sli ta nov session cez nek casa, je ona prikolica izginila, sam cargo pa je tam ostal. Ta prikolica iz videja je pa bila v relativni blizini ampak pac nalozena. Pa smo si rekl, dj raj prevrnimo cargo na tla, kokr da ga izbrisemo, mogoc se ga bo kdaj se rablo 😄

 

P.s.: valda je bla izbrana pot najblizja  do cilja, nema veze kaka je😄

Povezava do prispevka

Bmm jaz sem zaj malo zastekal…tam ko me vrecar pohapsa se prebudim v zapori..pol pridem ven in je ena lampa samo…spucal sem vse celi zapor pa zunaj ulico…2 vlki sviji..puno pesov pa neke carovni d…zaj pa ne morem nobenih vrat odpret pa nic. Mam edino opcijo do oniga pearl beasta da grem…samo me 2x potamano ko keks.se mi zdi da sem se rahlo underLvl..ker mu skoro nic dmg ne dela…pa tudi fire papera pa nic niam :/….pa ki bi se tu Amelija skrivala? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

Hahahah cist pozabil ze na ta Azov moment.

 

Drgac fora je bla, da oil drill je ze bil na cilju od prejsnjega sessiona, sam  nam je zabuggalo prikolico, ker je zgradilo en stage te misije direkt cez tako 5 slot prikolico. Pa se dobro, ko smo sli ta nov session cez nek casa, je ona prikolica izginila, sam cargo pa je tam ostal. Ta prikolica iz videja je pa bila v relativni blizini ampak pac nalozena. Pa smo si rekl, dj raj prevrnimo cargo na tla, kokr da ga izbrisemo, mogoc se ga bo kdaj se rablo 😄

 

P.s.: valda je bla izbrana pot najblizja  do cilja, nema veze kaka je😄

"se bo rablo" ;) itak v to vukojebino boš šel iskat. :lol:

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 23 minutami:

2 vlki sviji..puno pesov pa neke carovni d…zaj pa ne morem nobenih vrat odpret pa nic.

 

Poglej kolko Bood Echoes dobiš od prvih dveh "vrečarjev" in dveh velikih svinj zunaj... ogromno. Jaz sem potem šel verjetno 10x zafarmat samo to :D 2 vrečarja, ono beštijo pri vratih in 2 svinji pa nazaj v Hunter's Dream (pusti pese pri miru, ker se ne splača). Tukaj se lahko fajn nabildaš in nabereš Echoese za fire paper. Hkrati so tako svinje kot vrečarji odličen trening za visceral attack.

 

Amelia se skriva na vrhu stopnic gor od "lampe" v Cathedral Ward. Zadnja 2 moba, ki stojita pred njenimi vrati, imata nek lesen križ v rokah.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

 

Poglej kolko Bood Echoes dobiš od prvih dveh "vrečarjev" in dveh velikih svinj zunaj... ogromno. Jaz sem potem šel verjetno 10x zafarmat samo to :D 2 vrečarja, ono beštijo pri vratih in 2 svinji pa nazaj v Hunter's Dream (pusti pese pri miru, ker se ne splača). Tukaj se lahko fajn nabildaš in nabereš Echoese za fire paper.

 

Tako mlad, tako nedolzen, pa je ze pogruntal glavno mehaniko vseh souls iger :D

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Ja sem videl ko sme vse spuco da sem mel neki 30k..gladko za 4 stopnje gor…lvl 35…vit 24..str 20..end 14 pa skil 12…..samo mi tud teh vrat ne gre odpret :/..pa tud zgoraj od katedrale ko gres na stolp ko so nitraljezari na vozickah..so ene vrate tud zaklenjene.…zaj lutam se vse enkrat ce sem ki kaj spregledo.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 12 minutami:

pa tud zgoraj od katedrale ko gres na stolp ko so nitraljezari na vozickah..so ene vrate tud zaklenjene.…zaj lutam se vse enkrat ce sem ki kaj spregledo.

 

Ne tam kjer so oni z mitraljezi. Ravno greš ven od lampe mimo onih "gospodov v plaščih", ki imajo palice ipd... pa gor po stopnicah pa mimo onega velikana s sekiro v rokah in še naprej gor... ne vem pa kako je tam z enimi dvižnimi vrati. Jaz sem nekaj odprl, ko sem lutal okrog. Možno, da imaš ti še zaprta, če nisi odprl te poti.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Ne tam kjer so oni z mitraljezi. Ravno greš ven od lampe mimo onih "gospodov v plaščih", ki imajo palice ipd... pa gor po stopnicah pa mimo onega velikana s sekiro v rokah in še naprej gor... ne vem pa kako je tam z enimi dvižnimi vrati. Jaz sem nekaj odprl, ko sem lutal okrog. Možno, da imaš ti še zaprta, če nisi odprl te poti.

Ja sem ravno tu…Pa mi pise only a special emblem opens the main gate :/

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 3 minutami:

Ja sem ravno tu…Pa mi pise only a special emblem opens the main gate :/

 

Hmmm potem pa ti bo žal moral kdo drugi pomagati. Jaz igram prvič in lutam okrog ko izgubljeni prasec... Kasneje se dosti krat sploh ne spomnim kje sem hodil in kam sem prišel, dokler ene par krat ne vidim istih točk in istih poti :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 51 minutami:

Men se kr mal milo stori, ko berem te tomazkove poste. Prav tisti filing "kako hitro rastejo :cry:." :D

 

Fak ej... Pretiral sem danes :) Dopoldan si rečem, da grem ubit samo Amelio in ji pokazat vraga... potem pa je padla takoj in sem rekel, da grem še malo naprej... šel sem v Forbidden Woods in pričel z raziskovanjem in lootanjem... cel faking dan sem porabil, da sem pobral večino loota, odprl bližnjice in ravnokar tudi ono ograjo kjer je možen summon. Ogromno cajta je šlo, da sem naštudiral kam zdaj moram tečt do tja, če me ubijejo. 2 al 3x sem crknil in pustil cca. 40K Blood Echojev... in potem kot budala skakal in iskal podoben kraj in sovraga. Sem našel :D Evo zdaj sem uporabil tisto masko, da me je vrglo nazaj in sem šel v Hunter's Dream. Na tej točki bom tudi končal, ker ziher tam čaka boss naprej od summona od ograje dol. Nimam več "moči" danes.

 

To je to od moje produktivnosti. Zjutraj pri kavici sem pogledal prejete maile in poslal 3 maile, potem pa celi dan nabijal Bloodborne :wacko: No kosilo sem mel vmes, pa še to pozno.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Majek reče pred 7 minutami:

Eh vrečarji pa se res ne farmajo za echoes, zato sta dosti prašička. Vrečarji tam se farmajo za Twin Bloodstone shards. Zakaj ne bi imel +6 orožja, VSEGA orožja kar imaš. :lol:

 

Saj mam :) No saj njiju sem v bistvu ztaradi Twin shardov ubijal. Pa vseeno data nekih 1000 Echoes in sta ravno na poti ven do prašičev :D Imam na +6 Saw Cleaver in pa Flamesprayer. Hunter pistol še nisem dal više (mam na +3), ker je itak samo za parry. Al se splača pištolo tudi?

 

Malo prej pa sem v Forbidden Woods našel prvi Blood Stone Chunk. 3 rabim za nadaljnji upgrejd.

 

Majek reče pred 1 minuto:

Aja pa vidva @tomazek in @George Michael bi morala it v DLC takoj pobirat stvari samo že iz razloga, da oba drkata na sekirco. Tam pa dobiš "nadgradnjo" na motorko za take builde. :lol: 

 

Jutri letim tja pogledat.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 3 urami:

Sej mam svoj kanal. Al kaj ne delam prav?

 

How to create a YouTube channel

Go to YouTube and sign in. Head over to YouTube.com and click 'sign in' in the top right corner of the page: ...

Head over to your YouTube settings. In the top right corner of the screen, click on your profile icon and then click "Create a channel." ...

Create your channel.

 

Če rabiš pomoč kako uporabljati google: 

 

https://support.google.com/websearch/answer/134479?hl=en

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 urami:

 

How to create a YouTube channel

Go to YouTube and sign in. Head over to YouTube.com and click 'sign in' in the top right corner of the page: ...

Head over to your YouTube settings. In the top right corner of the screen, click on your profile icon and then click "Create a channel." ...

Create your channel.

 

Če rabiš pomoč kako uporabljati google: 

 

https://support.google.com/websearch/answer/134479?hl=en

 

Ka ti mene jebes v ziv mozag?

spizdi bit mongoloid kam drugam.

MAM SVOJ FAKIN KANAL PA SE VSEEN NE DELA, zdej pa s svojimi leet google skillzi poisci topice, kjer folki se vedno ne dela in se mi skini s kurca.

 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 31 minutami:

Ka ti mene jebes v ziv mozag?

spizdi bit mongoloid kam drugam.

MAM SVOJ FAKIN KANAL PA SE VSEEN NE DELA, zdej pa s svojimi leet google skillzi poisci topice, kjer folki se vedno ne dela in se mi skini s kurca.

Kir za Stom1ca neobičajen rage, upam da danes pride kakšna tečna stranka k tebi in sam z nekim zajebanim stomatološkim aparatom v rokah

KA ME JE FORUMAŠ JEBO V ŽIV MOZEG JEBEMTI BOM ZDAJ ZRUVO TOTO PLOMBO VUN

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...