Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 minutami:

 

 

P.S. Resident Evil 4 seveda ne spada v ta žanr.

Ha! Ne, ga bomo kar claimal, poberi se pošast. Če je streljanje glavna večina gameloop-a, je le-ta špil shooter/deloma shooter

Ha! Sick burn, 2 dmg per second, še mene je zapeklo

Povezava do prispevka

Jaz priznam, da mi je Re2RE ljubši kakor Re4, pa ziher sem, da bomo Re4RE tud dobil

 

Tako da ja, spoštovani kolega, z vašim sentimentom se absolutno strinjam. 

 

Veste katera franšiza bi zaživela če bi danes imela remake? Nolf. Magar ga nardiš, da je nek mix med starim nolfom in tretjeosebnim hitmanom, da lahko Cate Archer buliš v rit celo igro

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

A to si spet cheatal s sejvi? :D

 

Tako je :D Bloodborne in DS3 bom sigurno še pognal z drugimi buildi. Sekiro pa dvomim... mogoče no. Zato je najbolje izkoristiti to možnost. Če sem odkrit, mi Sekiro nima toliko reply value kot drugi dve (mogoče se motim). In tukaj me je Galko opomnil na pomembno odločitev z Owlom, pa sem šel naredit to s sejvom. Saj drugače mi ne bi padlo na pamet.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Tako je :D Bloodborne in DS3 bom sigurno še pognal z drugimi buildi. Sekiro pa dvomim... mogoče no. Zato je najbolje izkoristiti to možnost. Če sem odkrit, mi Sekiro nima toliko reply value kot drugi dve (mogoče se motim). In tukaj me je Galko opomnil na pomembno odločitev z Owlom, pa sem šel naredit to s sejvom. Saj drugače mi ne bi padlo na pamet.

Ma niti se ne motiš, ne. Edino prostetike se da res zanimivo uporabljat. Combat style je pa pač odvisen od posameznika in ne moreš delat buildov.

Men je imelo replay value samo premagovanje šefov. Obrnu sem večkrat, predvsem da bi odklenil tazadnji boss rush mode. Vsak konec ti da enega in save trik ne pomaga v tem primeru.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 4 minutami:

Hkrati pa vprasanje ce ti ne bo ta sorta spila zacela že presesdat ko izzide ER? ;)

 

Skoraj neverjetno :D

 

Vedno sem bil čisti kažualec in me je zdaj kvečjemu strah, da mi moje open vorld klasike (AC, Far Cry, GoT, Days Gone...) ne bojo več dogajale. Prej so mi vse tei pen world igre ble super. Zdaj pa mi nekaj manjka v njih. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tako ja. V tem času veliko večino posla opravljam od doma. V malih krajih kot sem pa je tudi vse na dosegu roke (z enega konca mesta na drugega 3 minute). Pa tudi nobene velike guzve ni čez te zimske mesece (december-februar/marec). Lahko komot igram 2 urce dopoldan in potem kaj popoldan pa zvečer. Pa tudi frocov pač ne smeš met (sem že pred leti vedel, da jih ne bom imel :)) 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Skoraj neverjetno :D

 

Vedno sem bil čisti kažualec in me je zdaj kvečjemu strah, da mi moje open vorld klasike (AC, Far Cry, GoT, Days Gone...) ne bojo več dogajale. Prej so mi vse tei pen world igre ble super. Zdaj pa mi nekaj manjka v njih. 

Lahko potrdim sum. Zame je bil prvi tak naslov Valhalla, pa v bistvu gre za tak AC, ki bi moral meni dogajat na polno. :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 55 minutami:

Ampak Ke_kit, a ti ni bila Valhalla vseeno tako casual 6/10 fun, kolikor se spomnim tvojega mnenja? :D Al je tako bilo na začetku, pol pa še downhill od tam 

Mi je bila, ja. Saj ni, da so čiste smeti, sam po bb mi je bila zadeva res preveč nezanimiva iz vidika fighta. Raziskovanje okolice mi je bilo zakon.

Povezava do prispevka

15. run uspel prvi escape v Hadesu, siraril s ščitom, ki je razen za par situacij res easy mode.

 

Ful je spolirana špila, ogromno vsebine, lepa risba, ni da ni. Samo pasja jajca, da mi je Dead Cells bolj potegnil, pa težji se mi zdi (vsaj po spominu), ker je tok bolj random. Bom sigurno še odfural kakšen run Hadesa, samo ni mu uspel vržt tak kavelj name ko DC.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 4 urami:

15. run uspel prvi escape v Hadesu, siraril s ščitom, ki je razen za par situacij res easy mode.

 

Ful je spolirana špila, ogromno vsebine, lepa risba, ni da ni. Samo pasja jajca, da mi je Dead Cells bolj potegnil, pa težji se mi zdi (vsaj po spominu), ker je tok bolj random. Bom sigurno še odfural kakšen run Hadesa, samo ni mu uspel vržt tak kavelj name ko DC.

Istega mnenja sem bil, sam tle se v bistvu komaj zares začne igra. Pol sem nehal bit takega mnenja.

Zdaj mam ene 100 runov. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Špilam Sifu, zaenkrat sm 2 sobi naredu, ne vem ni tok zajeban, je pa zlo rng, enkrat mi je ratal prvo sobo narest v nekih 20 minutah in pršu sm brez malusov do bossa. Pač problem je k moraš drkat vsako sobo dokler je na nardiš dost perfect, da greš lahk pol na naslednjo :D Drugač pa genialen špil, sploh nima zares neke šibke točke. Combat je noro satisfying, skill progression je sick, zgodba je fun cheeser. Ni da ni. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...