Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 2 minutama:

Jaz niti ne vem kva the fuck je legacy dungeon :D komi sem najdu zdlee uno bejbiko ki prodaja spelle haha :D ne mudi se nikamor res ogromen spil. 

Legacy dungeoni so vrhunec immersiona.. pac old school soulsi level design.. nimas konja in na koncu je en od main story bossov 

 

Pol so mid teir dungeone ki so tudi zakon

 

In pol imas se te mini dungeone katakombe ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

A nisi rekel, da si spucal tisto? Al je še en Crucible Knight drugje?

Spuco sem dve drugi na mapi, ena na peninsuli in ena v limgrave, sem mislo, da na te dve mislis. 

 

No, zdaj razumem vprasanje. Nazalost :D tale je zmesan

 

Edit: tega sem najdo po tem, ko si me vprasal. 

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

Spuco sem dve drugi na mapi, ena na peninsuli in ena v limgrave, sem mislo, da na te dve mislis. 

 

No, zdaj razumem vprasanje. Nazalost :D tale je zmesan

 

Edit: tega sem najdo po tem, ko si me vprasal. 

Hint. Udari ga po ščitu, ko se brani in tip bo v 99% primerih reagiral s shield bash, ki ima dolg wind up in se ga da zelo enostavno sidestepat v desno.

Ko sem enkrat to pogruntal je bilo dokaj easy mode. :D

 

Also, kako faking OP je magija v tej igri ne se jebat. :avadodo:

Sem delal Troll bossa v prvem rudniku in se mi je katana kar odbijala z minimalno damagea. Sem si reku, ko te jebe in dal gor fireball.

 

[Stonedigger Troll]

Spoiler

 

Počutim se umazano. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Sem se teleportal na severovzhod k enmu NPCju, ki ga hraniš z deathrootom. Pridem ven, prvi mob v klošarski opravi me one shota. :D

 

Tam ce gres ven od tega modela direkt pred vrati stoji en boss. Vzames konja teces mimo, dol pod breg po cesti dokler ne prides do bonfire. Pocivas, se obrnes nazaj proti severu (od kje si prisel) in na tem velikem obmocju so taksni neki majhni skrati (cca 15 jih je), ki, ce ga ubijes, da nekaj vec kot 1000 runes. V glavnem, da se jih farmat.

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 1 minuto:

Tam ce gres ven od tega modela direkt pred vrati stoji en boss. Vzames konja teces mimo, dol pod breg po cesti dokler ne prides do bonfire. Pocivas, se obrnes nazaj proti severu (od kje si prisel) in na tem velikem obmocju so taksni neki majhni skrati (cca 15 jih je), ki, ce ga ubijes, da nekaj vec kot 1000 runes. V glavnem, da se jih farmat.

Un boss sploh ne aggroja, če ga ne napadeš. Drugače me je točno ta škratek fental. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...