Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ta igra se prav noče končati :blink:

Po coni, ki spominja na skriti lvl iz DKS3 mi igra mesto prekrije s peskom, ki ga sovražim, ker je grob in pride v vse špranje mojega oklepa. Na koncu te puščave me čaka šefe, ki ga jaha duh-o-lev in me nabije ku pičko čeprav je mojemu liku ime Gatsu po soforomašu, ker upam, da mi bo boostalo statse.
Mada-mada grem še malo naokoli po slatke male duše rune in narjamam spet na eno mesto, ki spominja na DKS3 mapo (irithyll al kwaje že). Tam me en teleport vrže na sever sever mape v eno krošnjo kjer mi navijači West Hama širijo šupak z milnimi mehurčki :(

120ur+
bom končal, ko pride HP igrica... al pa nova prikolica za Souls igro
 

Povezava do prispevka

Blagorček.... Jst upam, da bom zaključil predenj se mi deca rodijo...

 

Ej katero katano nej furam?

20220418211027_1.thumb.jpg.368551aca4fc0b71ee2a9bb4c7d8bb82.jpg

 

ali

 

20220418211031_1.thumb.jpg.aa9aa9c234668c0f3b739c3a48d6c122.jpg

 

Meni ima moonveil dosti jako animacijo pa navadil sem se ga.... Po drugi strani pa prva res večji dmg dela samo mi ash of war jemlje život 

 

hmm hmmm

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 53 minutami:

Blagorček.... Jst upam, da bom zaključil predenj se mi deca rodijo...

 

Ej katero katano nej furam?

20220418211027_1.thumb.jpg.368551aca4fc0b71ee2a9bb4c7d8bb82.jpg

 

ali

 

20220418211031_1.thumb.jpg.aa9aa9c234668c0f3b739c3a48d6c122.jpg

 

Meni ima moonveil dosti jako animacijo pa navadil sem se ga.... Po drugi strani pa prva res večji dmg dela samo mi ash of war jemlje život 

 

hmm hmmm

Nagakiba :P

Povezava do prispevka
Navedek
  • Increased Colossal Swords/Colossal weapons attack speed and lowered their recovery time. Jump attack not included.
  • Increased the two-handed attack damage of Colossal Swords/Colossal Weapons. Jump attack not included.
  • Increased physical block rate and guard boost of the Colossal Sword, Colossal Weapons, Great Sword, Great Hammer, Great Axe, Great Spear, and Halberd weapon classes.
  • Increased the damage of Grafted Blade Greatsword.

:drkica:

Povezava do prispevka

Ne vem kako je z ostalimi orožji, ampak pri colossalih mislim da predvsem Weapon arts naredijo mega razliko. Ruins greatsword WA je najhujša bolanija, ko zapoka Maliketh sword WA tudi začnejo kostkoti vreščat in se skrivati v grmovju... jst sem imel dovolj FTH da bi skoz pokali neki half baked miracli, ma iskreno se je za tisto mano dejansko bliskal samo WA :D

Povezava do prispevka

kva je s tem black bird kindred. sem upgrejdal wpn na +5 zdej in se vedno delam minimalno dmga. ko pa on napade me pa 2 shotta. to je un crni ptic pred beastmasterjem. pa kaj je s tem beastmasterjem? zakaj ga hranim z deathroot? to se mi ne zdi okej, mislim ja je weird igrica ampak vseeno.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

kva je s tem black bird kindred. sem upgrejdal wpn na +5 zdej in se vedno delam minimalno dmga. ko pa on napade me pa 2 shotta. to je un crni ptic pred beastmasterjem. pa kaj je s tem beastmasterjem? zakaj ga hranim z deathroot? to se mi ne zdi okej, mislim ja je weird igrica ampak vseeno.

 

 

Ptic je mocn, dokler nisi ti mocnejsi od njega

 

Deathroot mu šmeka in v zahvalo ti da neke spelle

Povezava do prispevka

tbh mam poln k teh spellov in incantationov. nej mi dajo kak mamojebacki armor raje? se vedno mam vagabond set gor k je vse ostalo smeti.

 

also, a dobivam s scitom kake bonuse tud ce two handeram al mam ga za brezveze na hrbtu? zdej sem premagal rodno zensko in me lahko rebirtha. za bloodhounds greatsword morm dex al str vlagat not? trenutno dam en str en dex k stevilke pravijo, da je vse isto.

 

pa prisel sem do lifta in rabim se polovico medaljona. tako da sem sel uno cono k je beastmaster not raziskovat. tam je en visok stolp in preko korenin lahko pridem nanj. mi lahko samo poveste, ce se da not prit al so lestve in sovrazniki tam bolj za okras? ze pol ure plezam gor in pol pridem vcas na dead end al pa padem dol in pizdim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...