Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Men je tud tipkovnica zakon. Sem probal s kontrolerjem, pa sploh nimam filinga. Prešpilal DS3 z m+t in sem se res navadu, ker itak nobene igre ne igram na kontroler razen It takes two, pa še to sem bil bolj štorast. :)

Povezava do prispevka

Jaz sem kontroler prvič uporabil pri SW Fallen order in se nikoli ne ozrl nazaj. ER preigravam za xbox contorllerjem  kot tudi ostale takšne podobno žanrske igre.
RDR2 pa recimo ne morem z kontrollerjem, ker je tam streljanje in se mi ne da matrat.

 

 

Sicer pa malo razmišljam, da bi respecal v nek hibridni faith build.... Puno imam nekih hudih spellov, ki zahtevajo faith pa verjetno bi si omislil tudi nek velik falični meč za zraven :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Vidim, da dosti igralcev full respeca že v prvem igranju. Mene niti malo ni vleklo in nisem niti 1x. Grem čez igro in šele potem dobim voljo do eksperimentiranja. Bi pa verjetno, če bi opazil, da sem kaj full zajebal... ali pa, da sem res preslab in mi ne gre s tistim buildom.

 

Pri meni je problem manjko časa in motivacije. Za to sem šel v respecanje, ker močno dvomim v drugi skozihod.

+ časa za igranje imam samo do konca leta. Potem pride froc in 0 časa

Povezava do prispevka

Končal!

124ur pa še malo za to, da se je na koncu v areni naslikal en štor meni pa se je vžgala buča <_<

Drugače je bil tam pri MAŁANIJA kar hud burnout in sem se je lotil coop +(češka Ghidorah, Kralj, Elden beast)

uredilo bitje AMF
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tudi danes končal - 82h, lvl 155.

Ostaja enaka ocena kot @ke_kit -ova - BB in Sekiro sta tier S, ER skupaj z DS 1 tier A. Kolikor je mestoma res perfekten špil ima tudi nekaj “balasta”, ki ga pri BB in Sekirotu ni zaznati.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 3. 5. 2022 at 16:34:

Kva se pa tok udejanjate preveč v ER.

 

Lej mene... Odigram nekaj urc na teden in mi je fino zabaven.

 

Je pa res, da imam komaj 70 ur notri :D 

 

600 ur notr in še vedno fun

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Dejte mi kle povedat, preety please, da se ne zajeb... preveč. Zdele se že par dni zajebavam s skakanjem po koreninah v Caelid DragonBarrow mapi, tam pri Minor Erdtree, kjer s pečine lahko gledaš puščavo, kjer fajtaš Radanovića... Spodaj so korenine in neki stebri polomljeni.. S korenine na korenino mi ene parkrat rata, pol sem pa mal prekratek za skok na zadnjo, ko bi se spustil na polico.. Tam mi od spodaj deluje, kot da je še kaka jama, ampak vedno crknem zaradi padca z višine... Je komu ratal prit do tja, oz se sploh splača zgubljat cajt?

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...