Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 minutami:

če bi ti mene videl v Elden Ringu drugi run, igram že zdej več časa kot v prvo pa nek del sploh še nisem dokončal, niti v Farum Azulo še nisem stopil :D 

 

Sto ljudi, sto čudi

 

Ampak ja, Gatsu verjetno, ker je Platina hunter, bo samo letel čez

 

Tako je, mislil sem v lovu za platino in ne v rednem drugem runu. Jaz tudi mislim potem vse iskat, ampak v runu samo za platino tega pač ne delaš.

Povezava do prispevka

k igraš spet čez nekaj časa RPG, če nimaš fotografskega spomina, potem je nekak treba vseko špranjo pregledat

 

sej mene zanimajo samo spelli, camp supplies in orožja, samo če tega ne bi delal, bi imel veliko manj tega

 

isto je pri ER, isto je pri Witcherju, ni šans da si zapomnim kje je najboljša roba in se samo na to fokusiram

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

 

  

Ah kje jaz delam platine sam pri igrah kjer je to fun job. In BG3 ima dejansko sam eno unfun trofejo in še to zarad glitchev v zvezi z Rolanom. Letos bo to šele druga platina.

Zame je platina hunter vsak, ki mu platine sploh karkoli pomenijo, da bi se jih lotil. Če meni pri nekem špilu ostane ena trofeja do platine, mi je vseeno, razen če bo Sony dal kul nagrade za to :D 

Povezava do prispevka

Holy shit tehle dveh stvari nisem našel v Shar templju Act 2... Tisti ki še niste prišli do konca ne klikat na spoiler!!!


 

Spoiler

Sicer za podgane se mi je zdelo da je nekaj v zvezi z njimi ker sem že v prvem runu našel tisto sporočilo spodaj, sam je zadeva glitchana in men v nobenem runu ni ratal tega da bi prišle vse podgane in bi se pojavil Dark Justiciar, za ta drugo foro se mi pa sanjalo ni...

 

 

Yurgir me je v prvo takoj napadel. V drugo sem naredil jaz sneak attack. V tretje sem sledil displacerju in bil šokiran da se da zadevo razrešit brez boja... Za foro z zastrupljeno hrano se mi pa sanjalo ni. Bog ve kok je še takih skrivnosti v igri lol.

 

Povezava do prispevka

Pizda... kaj ni možno pregledat vseh map? Kako pogledam mapo podzemlja, ko sem zunaj na površju? Ne mi rečt, da to ni možno? Zdaj grem proti Mountainpass pogledat kaj še je tam in nisem še končal podzemlja. Strah me je, da me kje ne fukne v Act 2 in ne bom mogel česa končati. Ke_kit je pravil, da je zunaj na neki točki opozorilo "no return" al nekaj...

 

P.S.: Evo, ravnokar preko mosta naletel na opozorilo naj naredim še kaj, če imam namen...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Dol v Underdarku sem rešil zasužnjene Gnome, tako da sem se spojal z rebelsi in s skupnimi močmi premagal True Soul Nere in pripadnike. Smeh na koncu, ker nisem mogel v miru polootati Nere-ja, pa sem ga raje pick upal in odložil v kamp. :D

Vmes sem naletel na Mimic-e. Tale trope res ni mogel izostati, I'm pleased. :wub:

Forge mislim, da imam več ali manj spucan. Manjka mi še boss fight čisto spodaj. Na poti so še neki animated armor enemyji. Zdaj grem nazaj z ladjo, da pomagam Clickerjem in potamanim Dwarfe na plaži.

 

@tomazekTudi v Underdarku sem prišel do nekega dvigala (v Forgeu), kjer dobim isto sporočilo, da naj pred progressanjem spucam kar mi manjka.

@GalkoA to je spet nek lažnjivi message, kakor tisti pred Mountain Passom in se bom kasneje lahko vrnil v miru nazaj?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Neretu moraš samo glavo odrežat. Kak si celega lahko prenašal mrtvega? :D

Pojma nimam o kakem rezanju glav. Najbrž sem sfalil kak questline? :nicjasno:

 

Drugače pa lahko kogarkoli onesposobljenega enostavno Pick Up-aš (če imaš dovolj STR).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz sem že do njega prišel s questom, da naj dostavim njegovo glavo :D

Se mi je odprl quest, ko sem pobil Duergarje na plaži.

Zdaj nimam pojma ali se da kje uporabiti Nere's Blooming Head. :D

 

Grem nazaj končati forge. :mafija:

Pol pa ne vem kje naj dobim Fairy, da jo uporabim v pokvarjeni lampi, ki sem jo lootal Nereju. Baje naj bi pomagala proti Curseu-, ki nas čaka na poti do Moonrise Towers.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Pol pa ne vem kje naj dobim Fairy, da jo uporabim v pokvarjeni lampi, ki sem jo lootal Nereju. Baje naj bi pomagala proti Curseu-, ki nas čaka na poti do Moonrise Towers.

 

Tip... bek lahko fukneš to lampo :D Samo smisel o teh lampah izveš.

 

Jaz sem zakoračil prek mosta v Mountainpass in prekinil. Prepočasi gre to meni. Še vedno me sfuka, ko vidim novo področje in od preveč vsega kar sejvam in vgasnem. Dooolgo bom to igral, ker bom še kombinirat z LOTF začel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

ena izmed najjacih kratkih zgodb v shadowlandsih mi je bla tista z dvema prstanoma. preberes pisma, pogledas efekt prstanov - it all makes sense now.

 

glede bolnisnice pa sem malo razocaran, ker ne vem kaj je fora. kva neki operirajo, zakaj so friendly do tebe, od kod so prisle te abominacije itd. kul setting samo nekak ni vkomponiran v sirso sliko ali pa nisem razumel.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...