Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 minutama:

Karlach te je pecala že v Act1 kljub temu da se še ne more nikogar dotikat? Hmm da nau men tole spet zabugal ker res furam vse odločitve tako da jih ona aprova, Astartion disaprova pa me je model kljub temu že 2x osvajal Karlach pa ništa, rabim pa ravno njo za trofejo ffs...

Ma že od  vsega začetka je takoj namigovala, da bi se dala dol s tabo, če le ne bi imela problema s samovžimogm. Ko sem ji zrihtal prvih par infernal engine piecov je bla že čisto mokra.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ma ne, kakrkoli samo spominja na flirtanje enostavno zatrem v kali. Na začetku Astariona in Galea, pol takoj za tem Wylla in Karlach. Pol je bilo nekaj časa mir, ko sem se pletu s Shadowštrudlo. Zdaj v Underdarku pa mi spet neki razvaljivata Halsin in Lae'zel (njeno je še najmanj moteče, ker izpade kot nek trait njene rase, tko da tisto mi je bilo fun).

Ne vem no, moti me, da ni nekih vmesnih bolj človeških opcij za friendship, ne pa samo ali se dava dol, ali sva popolna neznanca. :D

 

Jap to je meni najbolj immersion breaking del špila, pa da so vsi glavni kompanjoni kao neki žešči momci z nevem kako epic glorious usodo, jaz bi ga rad hangal s propadlimi crossfiterji, slabo plačanimi marketingaš in perkernimi prevajalci.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 urami:

Ma že od  vsega začetka je takoj namigovala, da bi se dala dol s tabo, če le ne bi imela problema s samovžimogm. Ko sem ji zrihtal prvih par infernal engine piecov je bla že čisto mokra.

 

Pismo jaz pomoje premal restam pol se pa ne dogajajo stvari :P Včer sem malo več long restov naredu in je potem končno ratala medena kljub temu da jo imam na medium aproval. Za tieflinge žive obdržat in uno goblinko sem Mintharo pripeljal do druid grova tam pa nastavil cca 30 sodov in so preživeli ene 4je papki to masovno eksplozijo :devil:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Pismo jaz pomoje premal restam pol se pa ne dogajajo stvari :P Včer sem malo več long restov naredu in je potem končno ratala medena kljub temu da jo imam na medium aproval. Za tieflinge žive obdržat in uno goblinko sem Mintharo pripeljal do druid grova tam pa nastavil cca 30 sodov in so preživeli ene 4je papki to masovno eksplozijo :devil:

Kje dobite sploh sode? Do zdaj sem naletel samo na veliko sodov Firewine-a ali Olja. Sodi s smodnikom so pa zelo redki. A je kje kaka tovarna smodnika v underdarku? :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 55 minutami:

Kje dobite sploh sode? Do zdaj sem naletel samo na veliko sodov Firewine-a ali Olja. Sodi s smodnikom so pa zelo redki. A je kje kaka tovarna smodnika v underdarku? :D

 

 V goblin kampu tam kjer je gnome vendor za zaklenjenimi vrati je celga fuka sodov not. Itak so dobri vsi ker tako firewine/oil in smodnik. Pa tam v tistem gorečem innu jih je tud kar nekaj.

 

Sem gledal enkrat en video ko je en model cel goblin kamp v luft fuknu, tako znotraj kot zunaj :devil:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 V goblin kampu tam kjer je gnome vendor za zaklenjenimi vrati je celga fuka sodov not. Itak so dobri vsi ker tako firewine/oil in smodnik. Pa tam v tistem gorečem innu jih je tud kar nekaj.

To sta zaenkrat edina kraja kjer sem našel več sodov na kupu. Drugače se mi zdi, da samo sodi s smodnikom delajo res dober damage. Ostalo je bolj tko.

Ok, zdaj sem malo pomirjen, da nisem sfalil kakega barrels hideouta. :D

Povezava do prispevka

  

ke_kit reče pred 4 minutami:

To sta zaenkrat edina kraja kjer sem našel več sodov na kupu. Drugače se mi zdi, da samo sodi s smodnikom delajo res dober damage. Ostalo je bolj tko.

Ok, zdaj sem malo pomirjen, da nisem sfalil kakega barrels hideouta. :D

 

 

Pa sej v a1 ne rabiš hud dmg da razfukaš vse živo in mrtvo. Men so trije sodi na Tactical skor oneshotal pajkovko za trofejo. Sam še en strel je rabla od Astariona pa je bla hin :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 Pa sej v a1 ne rabiš hud dmg da razfukaš vse živo in mrtvo. Men so trije sodi na Tactical skor oneshotal pajkovko za trofejo. Sam še en strel je rabla od Astariona pa je bla hin :D 

Ma ja, sej to sem malo pedanten. Pač, smodnik mi je do zdaj vedno one shotal ~100HP nasprotnike, medtem ko jim olje ali firewine pobereta kvečjemu le delež tega.

To drugače sprašujem za kak 4 halfling barbarians scenarij, da vidim kako bi izpadla radostna destrukcija kake ful obljudene lokacije. Bom pač hoardal vse tipe sodov. :D

Povezava do prispevka

Ja, hrano pošiljam... To pa je vse. Moram začeti bolj izkoriščat to možnost. Tudi Astarion mi je vedno na robu preobremenitve, ker tovorim vsega boga potionov in bedarij (oranžnih), ki jih ne upam poslat v kamp, ker mislim, da jih bom nekje rabil pri sebi. Nek inferno iron (al kaj je že) pa take pizdarije. Pa potem ima brezveze milijon akcij, ko odprem menu. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Se vam tudi dogaja, da vam markerji včasih ne izginejo? Recimo Philomen hiding spot, Harper Stash... Dobil sem vial smodnika in pobral sem Harper Stash pa mi je marker še vedno ostal na mapi. To me kar nervira, ker mi daje filing, da nekaj nisem naredil kot bi moral in ga zato ne zbriše z mape.

Ja, isto je meni naredilo za Auntie Ethel Teahouse. Vsi ostali diamantni markerji so izginili, ko je bil enkrat kvest mimo, tale mi je pa ostal, namesto da bi bil un navaden marker za lokacije kakor drugje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

V tretjem runu opažam več bugov in glitchev kot v prejšnjih dveh.  Rolan je tko zbugan da očitno ne bo Platine ker sem v Act2 že ponavljal cca 3 ure igranja ker je postal zombie. Potem sem začel Act2 od začetka in šel rešit ves folk iz Moonrise towerja preden sem govoril z njim in je zgledalo vse v redu. Tud quest sem uspešno končal. Zdej pa pridem v Act 3 in modela ni tam kjer bi moral bit... Potem je zelo pogost dialog glitch ko kak NPC kar manjka na zaslonu, gleda proč, kamera kaže zid itd. Wyll ima zdej skos klicaj in bluzi nekaj da gremo v kamp govorit z očetom ki ga seveda še ni tam oz ga tud ne bo ta run...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...