Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 24 minutami:

Nimam pojma kje sploh je ta lift :D Nisem ga še videl.

V towerju je. Do tega predela, ki sem ga posnel, prideš tako da skačeš dol po ogromnih (modrih) gobah na levi od vhoda v stolp (mimo magičnih turretov).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Po nekem čudežu sploh ne skipam nobenega dialoga v igri, kakega tu in tam samo pospešim, če preberem zapisano. Knjig pa res ne berem :D Kakšen note sem pa tja sem prebral.

Vsako zapisano stvar, ki jo najdeš se splača vsaj pogledati, ker ti nekatere odprejo side queste in opcije za dialoge. V tem towerju je recimo en NPC s katerim se meniš v rimah, opcije za pogovor pa se odklenejo, če prebereš razne poezije, ki jih najdeš naokoli.

Niti jaz ne berem knjig/pisem, jih pa nujno vsaj odprem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Vsako zapisano stvar, ki jo najdeš se splača vsaj pogledati, ker ti nekatere odprejo side queste in opcije za dialoge. V tem towerju je recimo en NPC s katerim se meniš v rimah, opcije za pogovor pa se odklenejo, če prebereš razne poezije, ki jih najdeš naokoli.

Niti jaz ne berem knjig. Odprem pa jih.

 

Odprem vse, :D ker vem, da dajejo queste ali rešitve za njih. Letim do vseh knjig, tekstov, pisem... ko jih vidim. Mislil sem, da jih jaz prek ekrana ne berem, Astarion pa jih.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

samo Necromancy knjigo nujno obdrži.

 

Ostalo pa sam sell that pussy, tudi če gre za sexting sporočila med dvema moškima škratoma iz Underdarka

Stvari, ki progressajo queste ne moreš dodati med Wares, zato sklepam, da se jih ne da prodajati.

Necromancy of Thay je taka. Sem jo pa ravno včeraj odprl.

@tomazek A si že našel ključ za knjigo? Ne zapuščaj Act 1, če prej ne najdeš ključa. (Razen, če je kaka fora, da lahko dobiš isti ključ še drugje v kasnejših actih.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 26 minutami:

Stvari, ki progressajo queste ne moreš dodati med Wares, zato sklepam, da se jih ne da prodajati.

Necromancy of Thay je taka. Sem jo pa ravno včeraj odprl.

@tomazek A si že našel ključ za knjigo? Ne zapuščaj Act 1, če prej ne najdeš ključa. (Razen, če je kaka fora, da lahko dobiš isti ključ še drugje v kasnejših actih.

 

Sem jo odprl. Nimam pa niti približno pojma kaj mi je naredilo to dejanje :D A ti veš? Najprej sem jo mislil uničiti...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

Sem jo odprl. Nimam pa niti približno pojma kaj mi je naredilo to dejanje :D A ti veš? Najprej sem jo mislil uničiti...

Saj ti pove igra, da boš moral najti nov način, da jo ponovno odpreš. Gre za razvejan questline. Men so take stvari res zakon.

Po moje je fora, da boš lahko kasneje Galea spremenil v nekakšnega Evil Necromancerja s posebnimi Spelli, ki jih ne bi dobil, če bi knjigo uničil. Kakšne bodo negativne strani pa nimam pojma. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Zdaj sem prišel do srca forgea in ga vklopil. Spodaj pa boss battle. Sem raje samo reloadal še preden se je začel fight. :D Bom raje rešil še druge stvari prej, da se po možnosti level upam preden pridem nazaj.

 

Jaz sem ravno tukaj v forgu 3 minute pred tem boss-om prilezel na level 6 :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

knjiga sama po sebi ne bo naredila nič, boš rabil še en specifičen item notri porinit. Ta item je nekje v Actu 1, ampak možno da ga greš lahko nazaj iskat tudi še ko si v Act 2. Je pa kar skrita tista cona.

 

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Po moje je fora, da boš lahko kasneje Galea spremenil v nekakšnega Evil Necromancerja s posebnimi Spelli, ki jih ne bi dobil, če bi knjigo uničil. Kakšne bodo negativne strani pa nimam pojma. :D

 

Točno tako je (edino pri meni je želel Astarion brati to knjigo) :)  Prebrana knjiga (do konca jo lahko prebereš kasneje) ti da ZELO cool bonuse :)  Pa tudi svinjsko hudo negativno stran, ki so jo verjetno vsi z IQ-jem nad 80 uspeli bypassati... ...moj ubogi gej vampir je pa s tem prekletstvom moral zdržati dobesedno do konca špila :D  No po drugi strani sem pa tudi pri zadnjem fajtu proti Cazadorju prve tri turne tolkel količke, vrtne palčke, svetilke in non-hostile npc-je, medtem ko me je brutalno lomil lvl 20 vampire demi god master of evil 666 belcebub boss, tko da tako pač je

 

Staršev in kdo te bo kontroliral v igrici ne izbiramo sami, al kako že gre pregovor

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 14 urami:

se sploh kasneje da za kaj porabit denar?

js sm zdej zaključil grove/goblin camp in mam za izbrat a Mountain Pass/Underdark

pa se mi neke 5k valja po računu ...

 

Jaz sem imel na koncu igre vedno vsaj 40k golda lol :D Ker pač zakaj bi plačal če lahko vse pokradem :devil:

 

 

KONČNO mi je uspelo dobit še "Leave no one behind" trofejo! Zdej pa sam še ulično igranje na harfo za 100goldinarjev in padla bo moja najbolj rare platina vseh časov :P 

 

 

 

  

Galko reče pred 10 urami:

knjiga sama po sebi ne bo naredila nič, boš rabil še en specifičen item notri porinit. Ta item je nekje v Actu 1, ampak možno da ga greš lahko nazaj iskat tudi še ko si v Act 2. Je pa kar skrita tista cona.

 

 

 

Točno tako je (edino pri meni je želel Astarion brati to knjigo) :)  Prebrana knjiga (do konca jo lahko prebereš kasneje) ti da ZELO cool bonuse :)  Pa tudi svinjsko hudo negativno stran, ki so jo verjetno vsi z IQ-jem nad 80 uspeli bypassati... ...moj ubogi gej vampir je pa s tem prekletstvom moral zdržati dobesedno do konca špila :D  No po drugi strani sem pa tudi pri zadnjem fajtu proti Cazadorju prve tri turne tolkel količke, vrtne palčke, svetilke in non-hostile npc-je, medtem ko me je brutalno lomil lvl 20 vampire demi god master of evil 666 belcebub boss, tko da tako pač je

 

Staršev in kdo te bo kontroliral v igrici ne izbiramo sami, al kako že gre pregovor

 

Dobesedno vse curse v igri lahko z "remove curse" odstraniš tako da ne vem zakaj bi fural lik z -20hpja do konca lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Se mi zdi malo za toliko runov... nimam filinga, ker mam 63 ur in sem še v Act 1. Ok, saj vem, da se v naslednjih runih več ne vtika nosa v vsako luknjico.

haha

 

Navedek

v naslednjih runih več ne vtika nosa v vsako luknjico

HAHAHAHAHA

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Se mi zdi malo za toliko runov... nimam filinga, ker mam 63 ur in sem še v Act 1. Ok, saj vem, da se v naslednjih runih več ne vtika nosa v vsako luknjico.

 

Prvi run je trajal pr men cca 160 ur. Zadnji kljub vsem ponavljanjem zarad bugov v vezi z Rolanom pa cca 40 ur. Realno sem pomoje igral ene 300 ur ker se mi zdi da takrat ko sem prebral da v offline načinu manj crashira konzola posledično ni beležila časa. Bom čekiral sejve pa seštel. Itak sem naredil samo 3 rune. Pa ko enkrat veš kje je kaj prvi in drugi act trajata 1/3 časa napram prvemu. V tretjem sem pa v Dark Urge itak skipal cel kup stvari ker so pač nekompatibilne z evil runom imo v zadnjem runu pa dobesedno vse kar ni nujno za priti do konca. 

 

  

Weraziel reče pred 2 minutama:

Ampak ja, Gatsu verjetno, ker je Platina hunter, bo samo letel čez

Ah kje jaz delam platine sam pri igrah kjer je to fun job. In BG3 ima dejansko sam eno unfun trofejo in še to zarad glitchev v zvezi z Rolanom. Letos bo to šele druga platina.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...