Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

planetarium reče pred 19 minutami:

 

Tega pa res ne razumem. Totalno immersion breaking momenti so ti napisi in povrh vsega se za brezveze. Vracanje je ena lepsih stvari v rpgjih, super da se lahko.

Opozorilo je samo zato, ker če nimaš končanih par questov in greš tja v mountain pass delati Laezel quest ti jih bo razrešilo in neboš več mogel delati. Druid Groove quest je eden teh. Za ostale  nevem. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:


sj pol pa splittas party pa izberes tega solo zaostalega pa z njim odskaces gor in pol spet grupiras. Al pa ce se zapeljes cez kake te lila portale, pol se pojavi zopet pr tebi 

 

Ja, itak... ampak to mi je glih dosadno. Saj glih to sem omenjal kak mi je dosadno označevanje skoka in potem ciljanje površin. To obračanje kamere mi je ogromno krat pain in the ass.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Baldur’s Gate je Act 3. Cutoff, ko več ne moreš nazaj v prvo regijo se zgodi globoko v Act 2 in je kar očitno.

 

Act1: plaža, mountain pass, underdark

Act 2: shadowlands

Act 3: okolica mesta in mesto samo

Ni Shadowland še pod act 1 in je Moonrise Tower act2?

 

Jaz sem v Shadowlands in lahko še vedno grem nazaj na plažo in mountain pass in delam queste. Mogoče je en break off point v Shadowlandsih nekje.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 minutami:

Ni Shadowland še pod act 1 in je Moonrise Tower act2?

 

Jaz sem v Shadowlands in lahko še vedno grem nazaj na plažo in mountain pass. Mogoče je en break off point v Shadowlandsih.


Moonrise tower lahko obiščeš takoj, ko prideš v Shadowlands, tako da to ne bi imelo smisla.

 

Iz vidika štorije je prihod v Shadowlands jasen začetek Act 2. V tem trenutku se resolvajo questi za nazaj, specifično gobbo/druid dilema in podobno.
 

iz vidika mehanike, da se ne moreš vrnit nazaj v Wilderness, je pravi prehod v Act 2 šele globoko v Shadowlands. 

Spoiler

Ko končaš Gauntlet of Shar


 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Ja, itak... ampak to mi je glih dosadno. Saj glih to sem omenjal kak mi je dosadno označevanje skoka in potem ciljanje površin. To obračanje kamere mi je ogromno krat pain in the ass.


Grant Flight spell reši problem nerodnega platformanja. Zakaj bit koza, če si lahko orel.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 urami:

A odročno jamico, ki te pelje še nižje dol v nek brlog s fish people si našel?

Ne skrbi, tukaj sem, da ti zvišam občutek tesnobe, če bi ti slučajno kdaj padel. :D

Tega jaz v dveh runih nisem našel lol. Za to lokacijo sem zvedel šele iz enga top 10 most evil decisions videa ko sem končal drugi run.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

Sem mislil, da ziher ni pogajanj z njimi in sem raje naredil sam surprise attack :D

Jaz grem skoraj vedno probat it blizo, če je kakšen dialog (scena/quest). V veliki večini ali skoraj vedno je pri humanoidih nekaj. Beaste kakšne pa boljše napadit. Meni so kul in tudi igram barda tako, da v veliki večini gredo dialogi po moji želji.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 urami:

A odročno jamico, ki te pelje še nižje dol v nek brlog s fish people si našel?

Ne skrbi, tukaj sem, da ti zvišam občutek tesnobe, če bi ti slučajno kdaj padel. :D

dej mi samo povej, a je to v prvem področju al to v shadowlands, da vem če sem že falil :D 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 minutama:

Jaz grem skoraj vedno probat it blizo, če je kakšen dialog (scena/quest). V veliki večini ali skoraj vedno je pri humanoidih nekaj. Beaste kakšne pa boljše napadit. Meni so kul in tudi igram barda tako, da v veliki večini gredo dialogi po moji želji.

 

Jaz v veliki večini želim rešiti z dialogi. Ampak sem bil ziher, da te neke ribe ne bojo za pogovore. To je menda en zelo redkih spopadov, ki sem jih začel sam, da sem ime pobudo. Niso se mi zdeli glih humanoidi :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

To je tisto dol, ko stojijo pred nekim oltarjem kjer je en mrtev? Pa tu ni nič pametnega... al pa sem kaj spregledal. Pa ti monsterji so bli level 2 se mi zdi. Nek rare "sickle" sem pobral, ki pa se mi tudi ne zdi uporaben.

 

No v tem videu je blo da lahko dobiš en perma buff pri njih ampak cena ni nizka in verjetno ne bo sprejemljiva za marsikaterega kompanjona. Kot nalašč za evil run tbh :P 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

dej mi samo povej, a je to v prvem področju al to v shadowlands, da vem če sem že falil :D 

Dokaj na začetku Underdarka. Če prideš not preko unga Selunite temple puzzle pri Goblinih, moraš v podzemni "katedrali" iti skozi okno na zahodu. Pol se fajtaš proti ogromnemu očesu. Naprej po tej poti prideš do enih gob, ki te peljejo višje do magic shrooms circle, ki te teleporta do illusory walla za katerim je teleporter do Auntie Ethel's Teahouse.

No, nižje pod temi gobami je potka, ki te pelje naprej v underdark do neke zapuščene vasice. Tule moraš biti pozoren na nek temen prehod, kjer lahko skočiš iz začrtane poti na eno gobo in pol splezaš po viticah dol v skrito jamo, ki sem jo omenil. Še zdaj mi ni jasno kako mi je ratalo trofiti zadevo lol.

 

Moj opis je precej beden. Raje si poglej kak video, ki ti pokaže točno lokacijo al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

To, da imaš tako omejeno izbiro pri relationship dialogih, me totalno moti. Dvoumnim romantičnim dialogom se praktično ne da izogniti. Če nočeš tega sranja moraš nekoga od vsega začetka povsem zabiti in ga skorajda zmerjati s spako, da se mu na pol zameriš in te kasneje pusti pri miru, ali pa MORAŠ na polno flirtati z njim/njo, da ga/jo lahko na koncu bolj vljudno (ne vedno lol) zavrneš.

Ful neorgansko in omejeno. Kot, da bi pisec bil nek 17 letni genij, ki pa žal živi v skupni garderobi ženskega cheer leaders teama al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma ne, kakrkoli samo spominja na flirtanje enostavno zatrem v kali. Na začetku Astariona in Galea, pol takoj za tem Wylla in Karlach. Pol je bilo nekaj časa mir, ko sem se pletu s Shadowštrudlo. Zdaj v Underdarku pa mi spet neki razvaljivata Halsin in Lae'zel (njeno je še najmanj moteče, ker izpade kot nek trait njene rase, tko da tisto mi je bilo fun).

Ne vem no, moti me, da ni nekih vmesnih bolj človeških opcij za friendship, ne pa samo ali se dava dol, ali sva popolna neznanca. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Ma ne, kakrkoli samo spominja na flirtanje enostavno zatrem v kali. Na začetku Astariona in Galea, pol takoj za tem Wylla in Karlach. Pol je bilo nekaj časa mir, ko sem se pletu s Shadowštrudlo. Zdaj v Underdarku pa mi spet neki razvaljivata Halsin in Lae'zel (njeno je še najmanj moteče, ker izpade kot nek trait njene rase, tko da tisto mi je bilo fun).

Ne vem no, moti me, da ni nekih vmesnih bolj človeških opcij za friendship, ne pa samo ali se dava dol, ali sva popolna neznanca. :D

 

Karlach te je pecala že v Act1 kljub temu da se še ne more nikogar dotikat? Hmm da nau men tole spet zabugal ker res furam vse odločitve tako da jih ona aprova obenem Astarion večino disaprova pa me je model kljub temu že 2x osvajal Karlach pa ništa, rabim pa ravno njo za trofejo ffs...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...