Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 28. 9. 2023 at 10:10:

Lively je že v poletni ligi nakazal da ima odlične telesne predispozicije + IQ za obrambo. Edino bloka ni znal postavit da se jebeš kar je razumljivo če @Duke niso fural pnr z njim. Je pa celo poletje z njim delal Tyson Chandler in boljšega mentorja skoraj ne moreš dobit imo. Komaj čakam na tekme drug teden z Minnesoto da vidmo kako se bo kosal z Gobertom in Katom in par dni kasneje še z najboljšim centrom Evrolige Tavaresem. Če bo Lively hitro napredoval je to lahko za Dallas skok med top 3 na zahodu imo. Seveda je pa to skor nemogoče pričakovat od 19 letnega rookija na centrski poziciji.

 

Kidd je tole izjavil včeraj.

 

 

 

 

Atletski center, ki ima vse telesne predispozicije in se kaj za biti mogoče all great. Hmm, le kje smo to videli?? Poglejte, kje je končal Wiseman. No, da ne bom delal dečku krivice, bomo letos videli, kaj bo naredil v Detroitu. Po moje je bil presurov prospect brez resnih minut v kolidžu. Itak se centri najdlje razvijajo. Tako da, umirite svoje konje ker so predivji. Pa lep lp pozdrav iz dopusta 🇬🇷😎

Povezava do prispevka

Lol Pat Riley je pa tole poletje men izpadel kot največji poraženec. Izgubil je 2 pomembna člena lanske odlične zgodbe in ni uspel dobit ne Lillarda ne Hollidaya ki bi oba pasala ko ata na mamo v njihov klub :rofl: Boston pa verjetno tudi naredil poteze ki se jim ne bodo najbolj obnesle. Centrska linija je sestavljena iz 37 letnega Horforda ki bo prej ko slej fasal posledice EMŠA in KPja ki ima težave ostat zdrav že v rednem delu sezone. V končnici pa še ni videl druge runde, edinokrat ko se je nanj resno računalo pa je fasal poškodbo že po 2,5 tekme lol...

 

Hahaha Luka uči trenerje kotalkat :D  Pa vidim da je Milko nazaj, da bo imel Luka s kom na pir hodit 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
seattle reče pred 4 urami:

 

 

hud video. Se meni tudi zdi, da se Lillarda ful podcenjuje (tudi jaz nanj dostikrat čist pozabim, če sem pošten) oziroma da se o tem trejdu praktično nič ne govori, al pa vsaj ne tok kot bi se moglo. Tko v isti ekipi sta se združila mogoče najbolj atletska štirka vseh časov in res brutalno dominanten igralec ter skoraj enako dominanten vesoljski šuter, oba s 30 ppg in off the charts statsi, folk pa čist uno, meh, dobro je za kogar je :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...