Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 2 urama:

 

Ta dvojec je že ok, nehte ga srat. Rabijo pa res nekoga, ki bi v ključnih trenutkih vzel balon in glede na situacijo poštimal vse skup. Brogdon mi deluje kot tak in je tudi letos parkrat dokazal, da JE tisti člen, ki zna naredit piko. Je pa na žalost še premalo časa pri Keltih, da bi kar vzel ključe. Smart tudi že dokazano nima kvalitete za kaj takega, ne glede na to, da bi nekak moral bit lider te bande, ne glede na vse.

 

Nah jest mislim da je treba zamenjat Irvinga in Browna pa bo volk sit in koza cela ;) 

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 2 urama:

Dost razočaran nad Warriorsi. Kaj je s Klayom blo tole par tekem....

 

Pr Knicksih, k sm gledu tekmo pa ja.... Miami bolj švoh, oz Messy tkma. Brunson je res carski igralec. Dallas no comment

Klay je bil major stinker celo PO. Eden  večji rzalogov za izpad. Sicer pa razlika v prostih metih celo serijo :D . Samo to tekmi 42 metov :D Pa nerealen met iz igre in 3pt 50%. Zdja ostane edino qq Biid pa Harden dad bod :D Go Phila

Povezava do prispevka

Denver in 6! :mafija: Pizda Brunson dobesedno sam proti celi ekipi Miamija. Zadel je 14 metov medtem ko je celotna preostala ekipa zadela samo 13 metov??????????? Randle je sramotno slab playoff performer. Jalen in Luka bosta še dolgo sanjala kaj bi lahko bilo če bi ostala skupaj, tako pa sta zdaj zgolj lone rangerja vsak na svoji strani. :D Game 6 Klay? Don't think so. Cel playoff je smrdel do neba, bljak. Lakersi pa po trade deadlineu abnormalno silovito, res so kompleten team ampak vseeno mislim da jih bodo Nuggetsi snedli. :D

Povezava do prispevka

men so Lakersi legit najbolj cool ekipa od teh štirih, res mi jih je carsko gledat. V obrambi so brutalni, ajde napad je bolj radničke klase, ma se uspejo zgurati zaradi moči in višine. Bo že neki zrihtala superzvezda, rojena l. 1984 rofl lol :D Enako carsko bi mi bilo, da bil finale LAL VS BOS, kot če bi bil finale DEN : PHI aka Centerski dvoboj desetletja. Pa LAL : PHI bi mi bil tudi carski match... u bistvu bi mi bilo carsko karkoli, samo da ne pride TOR v finale :D 

 

Pa Reeves je legit 3rd "zvezdnik". Oziroma v napadu kar lepo 2nd opcija, kar se tiče organizacije in začenjanja akcije pa celo 1st opcija skupaj z LeBronom. Sicer po tehniki al pa eksplozivnosti al pa šutu nima za suh zenf proti pravim superstar enkam / dvojkam, ma ta njegov radnički playmaking in kmetavzarski prodori res u nulo paše na tole verzijo Lakersov. Sem mega fan.

 

Da ne omnjamo imidža, ki pa res jebe mater. Zakaj bi izgledal tako

CrRhm4.jpg

 

ali tako

FRskZnRUYAEJPLG.jpg

 

če lahko izgledaš tako

maxresdefault.jpg

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...