Skoči na vsebino

[multi] Far Cry 6


Priporočeni prispevki

Waaaa, a se lahko že kdo spomni kakšne nove fore, kot to: 

 

1. imamo enega xy bad ass šefa, ki vodi celo državo in ima kup svoje nesposobne vojske

2. smo neki xy junak, ki pade z lufta, čez 5 minut pa že superman z orožjem, zdravila nabira ko teta Pehta zdravila, lupi živali ko Davy Crocket in sam premaga vse in še koga za povrhu.

 

Ne nimamo? 

 

Ok, dajmo 656467 del enega in istega sranja, saj folk so ovce in bodo kupli, samo da gor piše FPS, Far Cry, Ubisoft.... 

 

Bljak, bruh, log off. 

Povezava do prispevka

Sej vsi dobro vemo kaj je Far Cry, in ce ti brezmozganske akcije niso kul, pac jih ne spilas. Igra v osnovi nikoli ni bila pretirano inovativna glede zgodbe in likov. Seveda, vcasih so ti liki zanimivi in kvalitetno spisani, vcasih so drek. Ampak konc dneva vsi vemo v kaj se spuscamo. Hvala kurcu, da je dovolj raznolikih iger za vse. Zato mi to pricakovanje ne vem cesa ni najbolj jasno.

 

 

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 2 urama:

Waaaa, a se lahko že kdo spomni kakšne nove fore, kot to: 

 

1. imamo enega xy bad ass šefa, ki vodi celo državo in ima kup svoje nesposobne vojske

2. smo neki xy junak, ki pade z lufta, čez 5 minut pa že superman z orožjem, zdravila nabira ko teta Pehta zdravila, lupi živali ko Davy Crocket in sam premaga vse in še koga za povrhu.

 

Ne nimamo? 

 

Ok, dajmo 656467 del enega in istega sranja, saj folk so ovce in bodo kupli, samo da gor piše FPS, Far Cry, Ubisoft.... 

 

Bljak, bruh, log off. 

svet far cryja je res zabaven in dinamičen; že too je samo po sebi kull; pol pa še, kako so v petki naštelali AI, da so se žgali med sabo :worship:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Sej vsi dobro vemo kaj je Far Cry, in ce ti brezmozganske akcije niso kul, pac jih ne spilas. Igra v osnovi nikoli ni bila pretirano inovativna glede zgodbe in likov. Seveda, vcasih so ti liki zanimivi in kvalitetno spisani, vcasih so drek. Ampak konc dneva vsi vemo v kaj se spuscamo. Hvala kurcu, da je dovolj raznolikih iger za vse. Zato mi to pricakovanje ne vem cesa ni najbolj jasno.

+1.000K

Povezava do prispevka

just cause mi je peak doesegl v 2ki, ki ji je sicer manjkal kako dobro mesto in malce bolj dodelani npcji da bi svet deloval malce bolj organičen

 

z bolo patchom si pa dobil dovolj grappling zabave in novitet da ti je bla potem trojka čist brezveze in korak nazaj

 

vse naprej je bz omembe

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Sej vsi dobro vemo kaj je Far Cry, in ce ti brezmozganske akcije niso kul, pac jih ne spilas. Igra v osnovi nikoli ni bila pretirano inovativna glede zgodbe in likov. Seveda, vcasih so ti liki zanimivi in kvalitetno spisani, vcasih so drek. Ampak konc dneva vsi vemo v kaj se spuscamo. Hvala kurcu, da je dovolj raznolikih iger za vse. Zato mi to pricakovanje ne vem cesa ni najbolj jasno.

 

 

 Uf to pa nevem, ce bi se strinjal. Pa sem hater kar se tice Ubishit iger. Predvsem zaradi njihove gradnje svetov in absolutno predvsem zaradi njihovih copy paste opravkov znotraj teh svetov.

 

Kar se zgodbe tice je bila far cry 3 kar na nivoju. Sicer sem igral ze kar nekaj casa nazaj, ampak v spominu imam, da so preizprasevali odnos igralec-igra/lik ki ga igra, mislim da v 4 tudi, 5 z vsemi religioznimi tendencami ni zaostajala, in to je vse prej kot klisejski mainstream  zgodbovni material. 

 

Ampak ja, zgodba v interaktivni umetnosti, za moj okus, sama po sebi ni dovolj. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

Nisem igral zadnjih par Far krajev in me je video ubistvu dost nahajpal :D Zgodba je res do potankosti ista kot zadnji FC ki sem ga igral, vse ostalo pa zgleda kar na nivoju - destrukcija, odtrgani dodatki z home made weapni in podobno. 

Evo, tako se komentira FC igre :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Ripper reče Dne, 29. 5. 2021 at 12:51:

Waaaa, a se lahko že kdo spomni kakšne nove fore, kot to: 

 

1. imamo enega xy bad ass šefa, ki vodi celo državo in ima kup svoje nesposobne vojske

2. smo neki xy junak, ki pade z lufta, čez 5 minut pa že superman z orožjem, zdravila nabira ko teta Pehta zdravila, lupi živali ko Davy Crocket in sam premaga vse in še koga za povrhu.

 

Ne nimamo? 

 

Ok, dajmo 656467 del enega in istega sranja, saj folk so ovce in bodo kupli, samo da gor piše FPS, Far Cry, Ubisoft.... 

 

Bljak, bruh, log off. 

probaj far cry primal

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Men se zdi tole kot franšiza fast n furious, dont fix if it aint broken... oh wait :D Sam kaj naj rečem, preigral sem vse dele razen 5 in je blo fun, če izvzamem tečno nabiranje raznih artefaktov po celi mapi, ko pade zadeva na gamepass jo lepo preigram in je to to :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...