Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 8 minutami:

Ali pa še ti nisi doživel dobrega seksa, kolega :) 


Ha, dobra. Čeprav sem prepričan, da sem doživel že vse, kar se je dalo doživet na tem področju. Ajde, bili so tudi neki povprečni seksi, pa občasno tudi dokaj dolgočasni itd., ampak spomina na dejansko slabega pa nimam. O dobrih bi lahko celo spisal neko knjižico, kao motivacijski priročnik or something (to se mi zdi, da je dandanes kar popularno). :) 

Imate prav, Tomazek. Grem zdaj takoj dalje v Witcher svet. Te debate okoli spolnosti me samo znervirajo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Ha, dobra. Čeprav sem prepričan, da sem doživel že vse, kar se je dalo doživet na tem področju. Ajde, bili so tudi neki povprečni seksi, pa občasno tudi dokaj dolgočasni itd., ampak spomina na dejansko slabega pa nimam. O dobrih bi lahko celo spisal neko knjižico, kao motivacijski priročnik or something (to se mi zdi, da je dandanes kar popularno). :) 

Sam pol ga lahk mama vidi

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Počasi se prebijam skozi Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Nadgradili koncept iz prvega špili na totalno nov nivo. Res sequel kot se spodobi. Must-play zadeva. 


Jst se blizam koncu. Koncept in osnovni gameplay je fajn nagrajen ja, super za igrat.
Mam pa kritiko na zasnovo sveta. Teh 5 planetov je copy paste. V 90% isti ponavljajoči taski, samo pac v drugem settingu. Postajam ze mal navelican. 

Povezava do prispevka

Escape from Tarkov,.. Vglavnem to ,.. Čeprav z mojimi skilsi bo trajalo mesece da pridem do flea marketa ,.. Neverjetno uživam ,.. četudi me že ai scavi razbijejo ko pičko,.. pa občasno kako rundo CODa ko čakam na Tarkov

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pizdaaa, 3 leta nazaj sm pr tocno temu questu nehal spilat na PS4, po tistem ko sem zgrindal vse vprasajcke v Velenu in v Skellige (kolk je to blo jebenega furanja z barkaco po morju, jebemti harpije da ti jebem :D ) in v Toussantu. Mel sem vse 4 witcher armor&weapon sete na grandmaster plus on malo jaciji silver sword, ki ga dobis v Blood and Wine pr enem questu tam na nekem jezeru

 

Zdle pa spet na Steam Deck preigravam, glih sem Bloody Baronu prosuo zube (tut eden izmed boljsih questov v igri) in pokopal botchlinga, zj pa pocas v Novigrad :)

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@LargoWrench: Bloody Baron je res bomba od questa. Mislim, že sam lik je karakterno fenomenalen. Vizualno pa me itak vedno spomni na Roberta Baratheona. 
Dočim Skellige tudi meni malce zamori zaradi omenjenega morja, nekaj pa tudi na račun gorskih prelazov.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Fak jaz tudi igram Witherja 3 trenutno. Sem dobro prisel v Novigrad.

Glede na to, da nisem fan open worlda mi je pa story telling in vzdusje zelo kul in kar igram. Sem hotel ze zdavnaj nehati pa me kar vlece. Seveda imam najnizjo tezavnost, ker mi je malo mar za naptike pa boje.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

MINORNI SPOILERJI ZA WITCHER 3

 

Ko ste ravno pri witcherju 3: par let nazaj sem 115 ur spilal, pa niti main questa obrnil (kaj sele dodatkov) in mi je dosadilo. V zadnjih parih tednih sem ene 2x spet malo zalaufal, ampak mi ne stece. Slabo se spomnim oseb, zgodbe, opreme, itd. Spil me posilja od ene do druge osebe, zeh. Btw, sem tam kjer na skellige iscem sunstone (al nekaj podobnega), sem pogledal na net in sem dobesedno dva questa pred koncem storija.

 

Pa da ne bo pomote, spil mi je mojstrovina pripovednistva. Samo ne vem, takrat sem se prevec zatikal pri stranskih questih, gwentu, raziskovanju, pa mi je mal zmanjkalo kondicije.

Povezava do prispevka

Jaz sem Gwent igral samo občasno, bolj ali manj za popestritev. Niti slučajno nisem dobil vseh kart. Ampak skoraj vse nalogice in itak zgodba v igri so mi pa res top. Tako kot @tomazek sem že 2x obrnil, trenutno sem pa v tretjem skozihodu (komplet od začetka). Takih iger enostavno ne delajo več!  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Scar reče pred 38 minutami:

MINORNI SPOILERJI ZA WITCHER 3

 

Ko ste ravno pri witcherju 3: par let nazaj sem 115 ur spilal, pa niti main questa obrnil (kaj sele dodatkov) in mi je dosadilo. V zadnjih parih tednih sem ene 2x spet malo zalaufal, ampak mi ne stece. Slabo se spomnim oseb, zgodbe, opreme, itd. Spil me posilja od ene do druge osebe, zeh. Btw, sem tam kjer na skellige iscem sunstone (al nekaj podobnega), sem pogledal na net in sem dobesedno dva questa pred koncem storija.

 

Pa da ne bo pomote, spil mi je mojstrovina pripovednistva. Samo ne vem, takrat sem se prevec zatikal pri stranskih questih, gwentu, raziskovanju, pa mi je mal zmanjkalo kondicije.

 

Mja, ko loadnes save game izpred parih let v kakemkoli RPGju, nevermind v Vescecu, kjer zgodba in nacin pripovedovanja zahtevata doloceno mero koncentracije in sledenja, pol te res zjebe in pobere motivacijo za nadaljevanje, ker se ne spomnis zgodbe oziroma vec njih, ki so vpeljane v spil

 

Js sem na PS4 nasopal mislim da blizu 170 ur v sejvu. Pa sem se v vsem tem cajtu boril s skrajno slovanskim UI-jem, ki je v vsakem fajtu zahteval mrdanje po inventoryju, da sem lahko naoljil vse mece in klasicnim Roachevim idiotizmom, ala spawnanje v strehah od his in podobne Konjscine. Sam ne vem kako mi je uspelo pocistit celo mapo, vse side queste + B&W na Death March :D Pol mi je pa tut dosadilo nekak, Collect 'em All questa se mi pa tut ni ljubilo delat, tako da je ta edini, poleg Blood and Wine ostal neresen, pa sem rekel klinc, gremo na peceju se enkrat, fuknimo gor mode za avtomatsko applyanje olj in ostale QoL improvemente, ki si jih spil zasluzi in po 4 letih, we go agin

 

Pa spet uzivam zraven ob podozivljanju vsega. Ceprav poznam zgodbo tja nekje do Skellige na pamet, mi je se vedno kul poslusati skozi dialoge v cutscenih, ker se vidi kolk so karakterji in pa celoten svet, pazljivo sestavljeni, da ti ni vseeno za nikogar. Vem da so eni ful hudi questi v Novigradu povezani s celim njihovim criminal underworldom, ce me spomin ne vara, gre Geralt v savno z enim liderjem na sestanek, al neki takega :D Ze ko se tega spomnim, me vlece naprej. Carski spil vglavnem

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...