Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

Fantje mene bo fršlok. Jaz tega ne morem igrat. Tole na hard... ...je preprosto preveč grozljivo, napeto in stresno. Ne morem, ves čas sem zategnjen. Razmišljam o kakem pomirjevalu... Pa sem v faking 3. poglavju :D

 

g. Profesor reče Dne, 25. 6. 2023 at 0:57:

hard is the way to go v prvo. cimvec uporabljaj kovinske palice za oneshotanje ogab, se bolje za velike prostore, kjer uletavajo horde - najdi si dober spot, kamor si navleces palice, bombe in stasis kegle na en kup, vazen da nimas venta ta hrbtom. igra ti da ravno prav municije, nikoli ne imej vec kot dve orozji za pasom. uzivaj, meni je takoj za RE4 gladko spil leta.

 

Tole je bil pa pro tip leta survivors choice award john rambo 3000, tnx 100krat. Ne vem kako bi mi ostal en sam metek, če ne bi pol cajta metal v monsterje vse kar mi pride pod roko (highlight vrženega predmeta - gumijast škorenj skupaj z odtrgano nogo. Ni preveč pomagalo :D ). Pa še nobenega recharga ne rabiš. Čisto OP ability.

 

Aja pa brzostrelka ki jo dobiš v chapter 2 mi ima čisto hud secondary fire (neko mino izstreli - ko shotgun je). Sem imel v spominu da je to orožje direkt za v smeti, sem hotel samo porabit municijo preden jo dam v storage... zdej mi je pa čist huda. Ampak šicam pa samo s secondaryjem. Čist nepričakovan skriti adut, heh.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Prespilal Deliver Us the Moon. Pa v redu spilcic. Njegov glavni adut sta atmosfera in setting (povrsje lune, vesoljske postaje). Zgodbo lepo pocasi odkrivas, ceprav se na koncu ne izkaze za nic posebnega. Igralno je malo prevec simpl, saj samo linearno hodis naprej in resujes lahkotne ugankice, vse pac v sluzbi zgodbe. Je pa par kul napetih vzdusnih momentov, npr ko se v brezteznosti z minimalno zalogo kisika prebijas skozi razbitine postaje. Dolzina 5 ur je kar pravsnja, ker ce bi bla daljsa, bi se mi ze vleklo. V redu za par vecerov, ce mas PS+ extra.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Fantje mene bo fršlok. Jaz tega ne morem igrat. Tole na hard... ...je preprosto preveč grozljivo, napeto in stresno. Ne morem, ves čas sem zategnjen. Razmišljam o kakem pomirjevalu... Pa sem v faking 3. poglavju :D

 

 

Tole je bil pa pro tip leta survivors choice award john rambo 3000, tnx 100krat. Ne vem kako bi mi ostal en sam metek, če ne bi pol cajta metal v monsterje vse kar mi pride pod roko (highlight vrženega predmeta - gumijast škorenj skupaj z odtrgano nogo. Ni preveč pomagalo :D ). Pa še nobenega recharga ne rabiš. Čisto OP ability.

 

Aja pa brzostrelka ki jo dobiš v chapter 2 mi ima čisto hud secondary fire (neko mino izstreli - ko shotgun je). Sem imel v spominu da je to orožje direkt za v smeti, sem hotel samo porabit municijo preden jo dam v storage... zdej mi je pa čist huda. Ampak šicam pa samo s secondaryjem. Čist nepričakovan skriti adut, heh.

 

RIG je v remaku dobil dodatno funkcijo, ki jo bos odklenil s side questi. brez da bi izstrelil naboj, bos lahko tamanil najbolj zoprne pezdete. Node vlagaj v obleko ERG/DUR/SIZE, najdi vse schematicse za obleke, zberi cimvec upgradeov za vsa orozja, ceprav jih ne bos uporabljal, ker ti na benchu dajo free Node.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Očitno bo šlo tole po kopitu 1 večer = 1 chapter :D

 

Zdaj sem na začetku 4. chapterja, ko na ladjo padajo meteoriti, in sem se počasi ufural v špil. Čeprav je bil tudi 3. chapter z zabačenimi, popolnoma temnimi engine roomi in podobnimi pajzli zelo prijeten za živce in povsem dostojen naslednjmik medical bayu / mrtvašnici od prej. Upam da bo zdaj končno malp bolj odprta scena na Bridgu, po spominu mislim da ja. Oz da bo rjavo in temno sivo zamenjal malenkost bolj svetel odtenek sive :D Je bila pa Hard težavnost prava odločitev, to je res 1A survival horror izkušnja kakŕsna mora bit.

 

Nimam pa pojma katera orožja bi mainal oz upgradal. Plasma cutter od nekdaj velja za totalen staple špila in tudi v oriđiđu je bil skoz v điru, ma klele mi pa nikakor ne potegne. Takoj skurim vso municijo pa še nikakav dmg dela, in to 2x dmg upgradan. Pulse rifle pa nasprotno mega poka po riti s secondary fire bombo, ampak pač takoj skuri vso municijo. Ripper mi je tokrat totalen mvp... ...v situacijah, kjer je monster zraven tebe in da je samo eden. Flamethrower pa me vem no, že v oriđiđu nisem bil fan tistega pussy flambiranja z nič dmga, čeprav je v Remaku baje boljši. Secondary načina "firewall" pa niti še sprobal nisem. Hm. Najraje bi fural ripperja in nekaj dobrega za mid razdaljo, ki ima tudi malo crowd controla.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pičku mater, pridm v Dark Souls vse do enih vrat v Quelaag's domain (po hudih bitkah z velkimi bik modelčki), preko katerih še ne morm in sem rabil it celo pot nazaj do Firelink Shrine-a. Lah pa zdej končno prodajam robo, ker sem pun enih brezveznih mečev. Najbolj bed je to, da mi je zmanjkal municije za lok, kar je nardil swamp 3x bolj zajeban

 

Nisem pa prepričan, a hočem že it v Sen Fortress, mogoče je čas da grem nazaj v Katakombe rešit uno babo k se je baje zgubila not 

Povezava do prispevka

Mal špilam Pac-Man Championship Edition 2 in se(m) počutim starga... sej bo. Pa Pinbal FX za PS5 sem naložil in nabavil dve mizi (Williams Pinball: Swords of Fury in  Williams Pinball: World Cup Soccer), sem jih pa samo sprobal včeraj, dobiš pa free dve stari mizi  (Wild West in Sorcerer's Lair), ne moreš pa uvozit prejšnih že kupljenih na PS4/PS3 (Zen Pinball, FX2/3), kar je malo mimo, ker niso ravno poceni.

 

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

A majo za Pinball kake skonto trenutno? Moram počekirat, a imam še PS4 verzijo, al sem že PS5 snel ob nakupu petice..

 

EDIT: imam štirico. <_< Imam ene dve, tri mize tam nabavljene.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Snel FX za petko. Pa šel čekirat FX3 za štirico - funny, sem mislil, da sem nabavil nekaj miz tam, pa je vse prazno. Razen en trial je bil, očitno. Ok, nič zgubil, bom pa vsekakor v FX nabavljal, čeprav je zaenkrat jadna ponudba.:ermm:

Povezava do prispevka

Včeraj sem zalaufal in začel malo igrat Meet your maker, saj imajo zdaj 5 dni free to play + znižanje, pa še nov sektor "Dreadshore" so izdali. Poleg tega so tudi spremenili par stvari, ki jih je komuna dojemala kot slabe, npr.

 

Navedek

KEEP YOUR BASES ONLINE INDEFINITELY

Our system was originally designed to prioritize an ever-changing stream of bases, but we understand it can be difficult to have an Outpost you’ve poured your heart and soul into moved to Social Raiding where fewer players may see it. Mastered bases can now be refilled an infinite amount of time for a Synthite cost, keeping them in the main rotation indefinitely. This update should better reward your efforts while also improving the quality of the map pool at any given time.

 

Če koga zanimajo podrobnosti, si za več informacij oglejte ta video:

 

Špil mi je zaenkrat ful dober, kar sem sklepal že iz prvih gameplay videov; med raidanjem - sploh na hard težavnosti - včasih naletim na take kombinacije, da refleksno glasno vzkliknem "fuck you!" v ekran :D Sicer še ne vem, če ga bom zdaj kupil (imam registracijo avta ta mesec :(), ga bom pa ziher igral vsaj dokler bo zastonj.

Povezava do prispevka

Otroka sta šla z babico na morje...in vzela s sabo switcha, tako da je Zelda na pavzi.... Sem začel na vlak nosti spet Steam Deck, igral malo Slay the Spire, pa instaliral sem si Oxenfree. Slednjega bom verjetno samo enkrat obrnil, ne vem, če se mi da 3x za vse achievemente.....

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Trenutno igram več iger (ki so sicer bolj za starinarnico, ker jaz itak večinoma igram starejše naslove):

Brütal Legend (res über kultna zadevica, za katero priznam da jo igram prvič!),


Randal's Monday (drugi skozihod; všečna avanturca, ogromno humornih referenc na 80-a, 90-a, mogoče malce razvlečena, a v pomanjkanju tovrstnih iger prav sede):
randal_ezekiel.jpg.ec49e41567825bf642fd5f790e242307.jpg

The Outer Worlds (tudi to igram prvič, sem pa čisto not padel; malce preveč akcije za moj okus, ampak to je pač te vrste igra).

Inštalirano, ampak še nisem štartal:
Dave The Diver (že vnaprej vem, da bo to zame poletni biserček)
Maneater (summervibe igrica, ki sem jo enkrat dobil free na Epicu)




 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Dobro si me spomnil, @Hernir!! Ker Outer Wilds imam tudi že lep čas inštaliran.
Pred časom sem sicer preigral uvodni del, potem pa sem iz neznanih razlogov dal igro "na čakanje". Tnx za opomnik.

Takrat te je zmotilo, da si moral spet od začetka in nisi vedel, da imaš na vesoljski ladji dnevnik, ki ti beleži progress, kljub resetom.

Jaz ti ful ful ful svetujem, da ji daš še eno šanso.

uredilo bitje ke_kit
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 7 urami:

Disco elysium (final cut) je za kaj? ocene ima kar solidne, me pa zanima kaj menite tukaj o tem špilu?

 

Razmišljam da bi si ga končno nabavil in začel.

Najboljši story based rpg ever IMO. Fajn detektivka, sicer se moraš navadit na to kako sistem deluje, ampak itak je to špil k ga moraš vsaj 2x preigrat

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Najboljši story based rpg ever IMO. Fajn detektivka, sicer se moraš navadit na to kako sistem deluje, ampak itak je to špil k ga moraš vsaj 2x preigrat

 

Planescape: Torment would like to have a word.

 

Je pa DE zelo blizu. Po 30 letih igranja iger lahko končno larpam pijanega nazija brez modanja svastik v špil.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Mene pa že zdaj fuka, kaj naj igram po fenomenalnem Dead Space Remaku, kjer sem v 6. chapterju. Namreč letos je dejansko prišlo celega fuka res hudih mid tier špilov, ki mi imajo tak 75-85 vibe, pa se ne morem odločit, kaj bi špilal. Povrhu vsega jih ima kar dosti še retail izdajo, tko da mi niti ta blokada manj pomaga :D 

 

Final Fantasy 16 88 meta, retail

Wo Long: Fallen Dinaysty 81 meta, retail

We Love Katamari 81 meta, retail

Tchia 77 meta, retail

Fatal Frame: Mask of Lunar Eclipse 67 meta, retail

Scorn 64 meta, retail (ajde ta res pride šele oktobra)

 

Rogue Legacy 2 88 meta, brez retaila

Neon White 88 meta, brez retaila

Humanity 85 meta, brez retaila

System Shock Remake, 78, brez retaila, PC only

Amnesia the Bunker, 77 meta, brez retaila

 

Če sem odkrit, bi najrajši odlomil Katamarija ali pa System Shock R :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...