Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2023]


Priporočeni prispevki

Lol igram wartales na ironman setting in mi je sfukalo save file 😂 Tko dost year 2000 filing, neki hotlo save potegnit iz clouda in je bil save iz zacetka igranja ... Ampak sem presenecen, ponavadi bi me razfukalo, sam je spil tolk carski, da mi ni problema jovo na novo vse zacet igrat. Still 10/10 - cloud saving= 9.5/10

Povezava do prispevka

@ke_kit da ne smetim tam.

 

Brez skrbi lahko levelas tech in uporabljas masivna orozja. Jaz sem na tech hilt nataknil najvecjo mozno sekiro v vseh soulslike igrah in spila brez problema :D

 

Če je recimo hilt B, ga lahko levelas na A (item crank), pol scala boljse, gor fuknes kar ces in razturas. Igra res ni masivna kar se tice raziskovanja, ampak na vsakem koraku bos zaradi tega nasel nekaj odlicnega. Orozij je ogromno. in vse je dobro.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Nice! Hvala za pro tipse.

Drugače, ko si omenjal težavnost. Men se zdi, da so jo malo povišali napram Demu. Mobi me veliko bolj gankajo in sem že spušil par k Ergota zaradi neučakanosti. Tega v Demu nisem nikoli doživel.

Early Christmas. :D

Ma ja, se zgodi. Cetrti boss, Fauco je mene prefukal ko kanto, tam se je bozic zacel. Po tem pa postane hudo :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

A si ga videl? Mlad poet poln angsta.
Ne vem kak si zdaj, sam po starih fotkah mi deluje isti k ti (minus kodri ajde). :D

Kot Čamir v obdobju renesanse :D

 

Upam, da je beležka med orožji, ki so na voljo, za full immersion :D

uredilo bitje Hernire
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pizda momci meni je LOTF carska. Meni je totalen From filing. Raziskovanja cel fuk, občutek groze, nervoze,... Bi me komot kdo nafukal, da je From špil z malo več bugi, ki jih še polirajo pred releasom. Pa niti ne prehudimi.

 

Ja, sem zgleda res totalen sucker na "srednjeveški" seting in ta sistem igranja in komot oprostim določene zadeve.

 

lp

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 53 minutami:

Pizda momci meni je LOTF carska. Meni je totalen From filing. Raziskovanja cel fuk, občutek groze, nervoze,... Bi me komot kdo nafukal, da je From špil z malo več bugi, ki jih še polirajo pred releasom. Pa niti ne prehudimi.

 

Ja, sem zgleda res totalen sucker na "srednjeveški" seting in ta sistem igranja in komot oprostim določene zadeve.

 

lp

Nice. Lies of P je tudi jebeno zakon. Bojevanje je vrhunsko. Vučko mel 100% prav.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

A ni zvok svetoven? Ko vsekas charged ali viceral attack? Grmi :D

Točno tole. :D

Čisto vse interakcije so ful dobre z res proper inercijo in impactom.

 

Pa tudi muziko moram pohvaliti. Prva plošča, ki jo dobiš od starke v oknu je fenomenalna. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 47 minutami:

Mene odbija level design: je dobesedno corridor-->boss

Nioh 1, Nioh 2, Wo Long je bolj corridor boss, kot Lies of P. Ja, ni zdaj ogromen epski svet na From nivoju, ni bogov, pošasti epskih razmer, in hvala kurcu, da ni spet še ena taka igra.

Zaokrožena zgodba z zelo dobrim combatom in orozji, in to je to.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 33 minutami:

Nioh 1, Nioh 2, Wo Long je bolj corridor boss, kot Lies of P. Ja, ni zdaj ogromen epski svet na From nivoju, ni bogov, pošasti epskih razmer, in hvala kurcu, da ni spet še ena taka igra.

Zaokrožena zgodba z zelo dobrim combatom in orozji, in to je to.

 

Sej to pravim, da tam se je skozi kurcalo, kako je to slabo in oh in sploh, tukaj pa se niti ne omenja. LoP je super in vse, da ne bo pomote, ampak vseeno, če prešaltaš nanj iz kakega LoTF, ki je v tem segmentu vrhunski, je kar jeba.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kurcalo se je, ker je Nioh 1 (dvojke še nisem igral) imel tri okolja, ki jih je rotiral čez celoten quest: podzemna jama, japonska vasica v 1001 izvedbi ter tEmPeLj :D

 

Ne zato, ker bi bilo s tem sistemom v teoriji kaj narobe. Meni je okej dober corridor combat game, kot so Devil May Cry, ampak morajo pač imeti raznolikost v dizajnu stopenj, da me zadovoljijo, ali pa spretno dano skupaj, da čeprav si v koridorjih, imaš občutek, da si v nekem organskem prostoru 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Razen FROMa in par izbrancev imajo japanezerji in korejci načeloma dost v kurcu level dizajn. Prav ogabno dolgočasni koridor sistemi, v drugo ko igraš sploh ne veš če si to videl v tej igri ali v keri drugi. Vse melda skupaj.

 

LoP je dober primer tega, izven bossov se ne bom te igre spomnil niti malo, v bistvu jo že zdej malo mešam s Code Vein leveli.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...