Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2023]


Priporočeni prispevki

fric reče pred 21 minutami:

A ti si že končal BG3 pa Divinty?

Ti si verjetno zamudil moj debakel v BG3 temi. :D

Zadnji večji update mi je zabugal 160 urni save file, ko sem bil na 2/3 igre (Ravno prišel v BG) in sem poslal vse skupaj v kurac. :D

Čakam, da kak update reši stvar, ali pa bom moral od začetka. Sam zdaj se mi res ne, da ker je prevelik zalogaj. Bom počakal na boljše cajte.

  • Solzice 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Sej to pravim, da tam se je skozi kurcalo, kako je to slabo in oh in sploh, tukaj pa se niti ne omenja. LoP je super in vse, da ne bo pomote, ampak vseeno, če prešaltaš nanj iz kakega LoTF, ki je v tem segmentu vrhunski, je kar jeba.

No no, streljati kar tako v prazno pa spet ni treba. :D

ke_kit reče Dne, 6. 12. 2023 at 19:32:

Jp, danes sem začel LOP, ampak imam ravno poln delavnik in sem šele na polovici tistega, kar je bilo v Demu (prišel do Hotela). Meni je že takrat bila kul igra, zdaj pa so še malo izboljšali premikanje in dodge, tko da se nadejam carske izkušnje.

Edini minus mi je kulisasta okolica s premalo razgibanim layoutom. Itak si igral demo in veš o čem govorim.

Pa bolj kot sam level design je mene pri Nioh 1/2 motilo mission based ponavljanje lokacij.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 urami:

Ti si verjetno zamudil moj debakel v BG3 temi. :D

Zadnji večji update mi je zabugal 160 urni save file, ko sem bil na 2/3 igre (Ravno prišel v BG) in sem poslal vse skupaj v kurac. :D

Čakam, da kak update reši stvar, ali pa bom moral od začetka. Sam zdaj se mi res ne, da ker je prevelik zalogaj. Bom počakal na boljše cajte.

Ni se bralo tako hudo, rip.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 33 minutami:

 

Sej to pravim, da tam se je skozi kurcalo, kako je to slabo in oh in sploh, tukaj pa se niti ne omenja. LoP je super in vse, da ne bo pomote, ampak vseeno, če prešaltaš nanj iz kakega LoTF, ki je v tem segmentu vrhunski, je kar jeba.

 

This. Ampak bom ocenil, ko končam in pridem dlje kot sem v demu. Filing pa je tak. 

Povezava do prispevka

Kaj pa dela LoTF tako vrhunski v tem segmentu? Priznam, da sem igrico ignoriral kot drek na cesti, ker mi je že to, da so tipčki igro poimenovali JEBENO ISTO kot predhodnika par let nazaj, bilo tako random, da sem si mislil, da so to eni prizadeti publisherji in devi in se ne splača spremljat :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Kaj pa dela LoTF tako vrhunski v tem segmentu? Priznam, da sem igrico ignoriral kot drek na cesti, ker mi je že to, da so tipčki igro poimenovali JEBENO ISTO kot predhodnika par let nazaj, bilo tako random, da sem si mislil, da so to eni prizadeti publisherji in devi in se ne splača spremljat :D 

 

Ma sprobat moraš res.

 

Težko ti opišem z besedami, ampak tam je vsaka cona nekaj takega kot bi šel v prvi grad v ER. En kup prehodov, bližnjic, skrivnih poti, povrh vsega imaš še umbral world, ki vse skupaj le še potencira. Vzeli so Dark Souls in potencirali vse skupaj. Verjami mi, da je res dober kar se tega tiče. Nov LotF je svetlobna leta boljši od tistega iz leta 2014.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jest sem mal pogledal reviewe, tiste najbolj negativne in druzga, kot povedat, da je kopija fromsoftware iger nič negativnega. Pa tudi to, da je kopija men ni negativno. Špil zgleda čist nextgen dark souls 4. Gameplay po videjih je tudi dober. 

Ampak  paradajze pa vsi mečejo..

Povezava do prispevka

Aaaaaa, Sister Friede fight v DS3 :avadodo: ko že misliš, da je konec pa kar ne neha. Tole je zame Malenia nivo, zašvical ful.

 

En del Ashes of Ariandel mape še nisem pregledal, ker sem se vsakič usral velikega volkca, sem pa uspešno level up-al svoj lik, upam da bom zdej končno uničil Aldrich al kaj je že

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 urami:

Aaaaaa, Sister Friede fight v DS3 :avadodo: ko že misliš, da je konec pa kar ne neha. Tole je zame Malenia nivo, zašvical ful.

 

En del Ashes of Ariandel mape še nisem pregledal, ker sem se vsakič usral velikega volkca, sem pa uspešno level up-al svoj lik, upam da bom zdej končno uničil Aldrich al kaj je že

Men je bla Friede v stage 3 verjetno najtezji fight v DS3 s tem da Gael pa Midir se.prideta na obisk :D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 23 minutami:

Fromsoft pol pa dalec nobenega pa se lohk razni lotf pa LiesofP na trepalnice postavijo. Enostavno je tut drek Fromsoft (ki seveda ne obstaja) boljs k vse zgoraj nasteto. Seveda je to moje mnenje preden bo kak kres ;)

A sploh kdo trdi drugače? :nicjasno:

Povezava do prispevka

Tunic: gladko najboljša Zelda like igra. Gimme more! Pa tale manual ki ga zbiraš je super pogruntavščina. Ugankarski del sem pa gladko skipal. Not my cup of tea. :P  Edino škoda ker igra ni daljša. Dobrih 12 urc za pridet do konca sem rabil potem pa še slabo urco po guidu za pridet do true endinga.

 

 

 

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 3 urami:

Jazst pa igram Adobe InDesign vsak dan po osem ur najmanj. Tudi čez vikend. Res kul. Škoda da ni na steamu, da bi huntal kartice in achivemente ... <_<

GIiaMpM.jpg

(Uh, kako me ima, da bi kako rpgjko igral ... Ah, dovolj pavze, gremo nazaj delat ... :wacko:)


To je to! Zame objava leta.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Cyberpunk 2077 :avadodo::avadodo::avadodo::avadodo::avadodo:

 

FUCK kakšen špil!!!!! Kaka prezentacija, kaka produkcija, kakšen AAAAA vibe špila!! Kakšen zvok orožij, kako grmenje avta, kakšna muzka!!! Kakšen absolutno insane carski filing hoje/ vožnje po distopičnem, prfuknjenem, ampak mega carskim Night Cityju s najbolj hardcore tehnažo v ušesih!! Kakšni set pieci in kaka insane akcija!!! Pa HDR & ray tracing = čeljust po tleh!!! Pa čist tko btw - tud špila se carsko!!!

 

Razen občasnega jankinessa (kar je pri ogromnosti in kompleksnosti 100% razumljivo) in res mega gnilega VA-ja od male protagonista je tole tam 94 ocena in top 5 špilov te generacije, kakšno drugo mnenje me sploh ne zanima.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Cyberpunk 2077 :avadodo::avadodo::avadodo::avadodo::avadodo:

 

FUCK kakšen špil!!!!! Kaka prezentacija, kaka produkcija, kakšen AAAAA vibe špila!! Kakšen zvok orožij, kako grmenje avta, kakšna muzka!!! Kakšen absolutno insane carski filing hoje/ vožnje po distopičnem, prfuknjenem, ampak mega carskim Night Cityju s najbolj hardcore tehnažo v ušesih!! Kakšni set pieci in kaka insane akcija!!! Pa HDR & ray tracing = čeljust po tleh!!! Pa čist tko btw - tud špila se carsko!!!

 

Razen občasnega jankinessa (kar je pri ogromnosti in kompleksnosti 100% razumljivo) in res mega gnilega VA-ja od male protagonista je tole tam 94 ocena in top 5 špilov te generacije, kakšno drugo mnenje me sploh ne zanima.

Vse to plus neverjetno dober scale Night Cityja z nebotičniki, ki se povzpenjajo nad tabo in se dejansko počutiš majhnega v velemestu. :avadodo:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

zato, ker je bil na ps4 neigralen, drugje pa komaj da je laufal, bugov je bilo kot kitajcev, od opevanega openworlda razen ful hude kulise (mesta) ni bilo nič, itd...

 

edino kar je bilo dobro je bil main q s par stranskimi, vse ostalo pa bolj krš

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Trenutno igram Mass Effect Legendary Edition in splaniram vse odigrati na normal.

 

Enka je slabša od tega kar se spomnim, AI sovražnikov in tvojih kompanjonov zabit v tri krasne, orožja so kot so, niti ni tako taktična ker je umetna inteligenca žal kar je, grafično solidna, odkrivanje svetov postane duhamorno, glede na vse skupaj se je tisti konec kar zavlekel.

7/10

 

Sedaj igram dvojko in AI je mogoče pikič boljša na račun tega pride dejansko do izraza pametno kukanje in ne zaletavanje tja nekam, na račun tega sem umrl celo dvakrat. Z malce potrpežljivosti bi bil na 0.

V glavnem trenutno izboljšano, edino želel bi si, kreiranja orožji oz. lastno upgradanje in ne preko ladje.

 

Trenutno 8/10

Povezava do prispevka

Ja daleč prehitro izdan špil. Če primerjamo z W3 questi, so CP2077 questi vsaj en nivo nižje po overall večrešljivosti, dialogih in dolžini. Hype po Witcher 3 je bil ogromen, nekak so si sami krivi, ker so obljubljali, da so šli stopničko višje (njihove besede)

 

Tudi to, da so rekli, da bodo naredili veliko krajši main quest, da bodo kao lahko tudi dali več dela v zanimivejše stranske queste, potem mi je pa zares v spominu ostal samo tisti, kjer se prbije enga na križ, pa ajde kakega k delaš s potencialnim romance partnerjem.

 

Da je vse ostalo meh questi ali pa fluff kjer delaš eno in isto, da niso vsaj dali kakega faction metra, kjer če pomagaš enim te drugi bolj sovražijo (tko k v GTA 2), tu so potem zajebali potencial celega mesta. Tu se vidi, da itak niso developali špil tok cajta kot so se delali da so in da jim fali kilometrine, ker stranski questi v GTA/RDR igrah so tudi dostikrat simple ampak vseeno ni samo "ubij psychota" "pride na ta plac, postreljaj vse, poberi item"

Povezava do prispevka

Saj isto je bilo pri Witcherju 3 čeravno ni bila takšna vrzel med temi dvemi skrajnostmi.

 

CP je imel podlago, ampak žal so jih priganjali investitorji v ozadju in na koncu je bilo mogoče celo še najboljše da so stvar izdali prej, da so prejeli ogromno scavnice na svoj račun, da se bodo pri naslednjih projektih bolj potrudili.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 36 minutami:

Neki me samo zanima, zakaj je CP2077 imel tako negativne odzive na začetku?

 

Ker je bil za en kurac in ker ni imel prav nič od obljubljene globine RPGja. Ni imela niti najbolj osnovnih stvari, ki jih ima vsak open world špil: sistema policije SPLOH NI BILO, totalno ne-immersive AI (AI je bil tako slab, da se ni znal niti odzvat na to, da si pustil avto na cesti, T pose vseh random NPCjev na celi vidni mapi za vsako drugo akcijo, ki si naredil), polovica skillov je bila povsem neuporabnih, začetna odločitev (corpo, street kid, nomad) je bila irelevantna in brez pomena (to je pravzaprav še danes) ipd.

 

Imel pa je buge, buge in še enkrat buge. Pa fasal je kar nekaj tožb za false advertising. Če si slučajno še imel stare konzole (in takrat pridet do PS5/XSX je bilo čudo, razen če nisi šel do scalperjev) .. tough luck, špil je bil totalno neigralen.

Ampak četudi si imel PS5 si fasal po 200+ (ne pretiravam!) crashev v system menu preden si prišel do konca špila. Tako, enega na pol ure. Pa še bi lahko našteval, ma sem pozabil.

 

Mile wide, inch deep špil. Odločitve niso imele veze, razen ene misije je blo pravzaprav vseeno kaj si se odločil. In nekako očitno cuttan main story. Si imel feeling, da si prišel na polovico, a si bil na point of no return.

 

Sploh v primerjavi s tem, kar je isti team naredil v Witherju3.

 

Skratka, igra je bila ob izidu svojevrsten nateg.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
vlaho reče Dne, 9. 12. 2023 at 10:06:

Men je bla Friede v stage 3 verjetno najtezji fight v DS3 s tem da Gael pa Midir se.prideta na obisk :D

DS3 sem naredil lvl1 skozihod ... in Midir je edini šef, ki ga nisem uspel narediti (enostavno se mi ni dalo več poskušati, pa sem parkrat bil zelo blizu - kar me je verjetno tudi neslo:D...da bi pa zdaj šel še enkrat probati, pa ni prave volje več).

 

LOTF je zaenkrat zelo dober približek souls igram, v nekaterih aspektih jih mogoče celo prekaša. Tudi sama povezljivost sveta mi je zelo všeč. Teoretično lahko prideš "peš" nazaj od vsakega (do zdaj odkritega dela igre) na začetek. Tole mi je bil najboljši del DS1 in Lotf je temu kar blizu. Splošno je LOTF dober souls izdelek. Tudi prvi šef v igri je bil prav fin izziv, mogoče celo malo preveč za sam začetek in povsem razumem da so ljudje obupali, če so vzeli lvl1 varianto ter potem naleteli nanj. kasnejši šefi (zaenkrat) niso prišli blizu tej stopnji. Z izjemo enega, za katerega pa verjetno niti ni mišljeno da ga premagaš v prvo (oziroma verjetno tudi v drugo), vsaj v prvem skozihodu predvidevam ne.

 

Igra ima svoje napake (na trenutke glupa kamera, lock on obcasno brez logike), ampak zaenkrat nič takšnega da bi bistveno vpivalo na kaj, tudi nekih hroščev nisme zasledil. Ampak, tudi vse souls igre so imele pomanjkljivosti...tako, da...

 

LP

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...