Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 5 urami:

 

XLive itak uradno ni podprt v Slo  tak da res bene panike če oglašujejo Disney+. Za te bumbarje sploh ne obstajamo. 

Sej so še druge stvari. Naročnina za PC in XB je ista (?), ampak konzole dobijo veliko več in prej. Pa nekatere igre na PCju sploh ne delajo.

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 33 minutami:

Za AMD še nekako razumem, tipi proizvajajo procesorje, grafične in zdaj še vse za konzole. Ni mi pa jasno zakaj Nvidia ni sposobna zagotoviti demanda, ko delajmo samo grafične:D

 

ne dobijo dovolj proizvodnih kapacitet

 

amd je zafilal tsmc, nvidia je morala k samsungu

Povezava do prispevka

@JediEagle

Ti mi zgledaš kot nekdo, ki pozna LEGO igrice :D. Sestrična me sprašuje, kateri naslovi so še kaj dobri, nazadnje so s hčerko preigrali Harry Potter, Pirate in LOTR/Hobite, ker sta z možem poznala franšize. Zdaj se spogledujeta z Batmanom ali pa DC Super Villains, ampak ne poznata franšiz. A bo to kak resen minus ob igranju? Sam nisem igral, da bi vedel, če moraš imet neko navezanost na Batmana, da ti dogajajo :D 

Povezava do prispevka

Heh, "poznam", ampak bolj LEGO Star Wars, pa Indiana Jones. Lego Marvel Super Heroes so mi bili kul. Najbolj sem se pa zabaval pri Lego City Undercover. GTA za otroke :D Lego Batman trilogijo imam sicer tudi na PCju, ampak še nisem igral :blush:. Sem pa igral Lego Dimensions, in če je lik Batmana kaj podoben trilogiji, potem je par insiderskih for (npr. Bale voice). Če nista glih prepričana, je Undercover najbolj nevtralna in zabavna stvar :D  DC Villains je pa še daleč zame :D 

 

Tako bom rekel, hčerki najbolj dogaja Undercover, Lego Force Awakens sploh ne omenja, sva ga samo enkrat igrala skupaj :D Undercover je le open world game z veliko aktivnostmi.

 

edit: ma dej, zdej me pa mika, da bi kakšen Lego špil šel igrat :P Pa sem si za ta vikend "prištimal" My Memory of Us, par stopenj v Bridge Constructor Portal, pa run ali 3 v Hades ......

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

YouTube mi je ponudil ta video in sem kliknil... En podatek mi je zanimiv, ki ne vem od kje so ga dobili... Popularnost Xbox in Playstation po svetu in izrisan zemljevid... na področju kontinenta Evrope bi naj povsod prevladoval Playstation, edino v Sloveniji na Madžarskem in v Belorusiji bi naj bil Xbox bolj popularen? :D

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

YouTube mi je ponudil ta video in sem kliknil... En podatek mi je zanimiv, ki ne vem od kje so ga dobili... Popularnost Xbox in Playstation po svetu in izrisan zemljevid... na področju kontinenta Evrope bi naj povsod prevladoval Playstation, edino v Sloveniji na Madžarskem in v Belorusiji bi naj bil Xbox bolj popularen? :D

 

 

Morda so za podatke poprosili uglednega pravnega strokovnjaka, ex-forumaša Mefista 

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 27. 1. 2021 at 21:56:

Za AMD še nekako razumem, tipi proizvajajo procesorje, grafične in zdaj še vse za konzole. Ni mi pa jasno zakaj Nvidia ni sposobna zagotoviti demanda, ko delajmo samo grafične:D

Zato ker bi vsi radi mel nvidia graficne, ne pa AMD oz. ti bom probal razloziti v tvojem jeziku:

 

AMD graficne kartice so kot smrdljiv kos pasjega dreka, zarad katerega bi, ce bi ga pohodil, raj takoj fuknil cevlje stran in sel bos domov. Nvidijine graficne kartice pa prestiz vreden desetkratnika svoje teze v suhem zlatu, ki ti poleg najboljse grafike prinesejo tudi spostovanje v druzbi in goste lase. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...