Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 2 urama:

Oh my god, xbox one x najboljša konzola za stare legendarne igre ob katerih smo odraščali in brez katerih naša mladost ne bi bila polovico tako dobra, kot je bila:ododava::ododava:

 

To me spominja na dneve, ko sem študiral rimsko pravo in med pavzami igral epski Boing Ball new Adventures na Amigi in potem edini v letniku naredil z 10.

Ce je slucajno res bilo 10, smrdi po Kambicu. Sploh glede na to, da pises o pavzah med ucenjem. :D

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 19 urami:

Ce je slucajno res bilo 10, smrdi po Kambicu. Sploh glede na to, da pises o pavzah med ucenjem. :D

Prvo pravilo pravne fakultete. Desetki iz rimskega se ne gleda v zobe.

DamagedSatisfiedAmericanbulldog-max-1mb.gif.5e2f0744da63358684662a002f264979.gif

Povezava do prispevka
Jin reče pred 13 urami:

Prvo pravilo pravne fakultete. Desetki iz rimskega se ne gleda v zobe.

DamagedSatisfiedAmericanbulldog-max-1mb.gif.5e2f0744da63358684662a002f264979.gif

To sem samo malo potipal koliko neresnice je v tisti povedi. Pričakoval sem pa stopnjevanje neresnic z naslednjim postom.

 

Drugače se pa ne bi ravno strinjal spoštovani (kolega?) Jin. Za svežega študenta prava ni bolj pristnega občutka iniciacije kot pa topel sprejem v Kranjčevem kabinetu in tistega čarobnega trenutka, ko se prvič globoko zazreš v njegove sočutne oči, ki v tvojo dušo zrejo iz nasprotne strani mize. Te spomini bodo z mano ostali celo življenje.

 

Zlato pravilo prvega letnika PFLJ je, da še nihče ni imel težav z veliko potrebo po ustnem zagovoru pri Kranjcu.

 

Za gif bi dal račkico, če bi lahko.

Povezava do prispevka

nene haha, tipu ni slabo ;) mu gre dobro, prodaja te neke zdrave dodatke italijanom in vsako leto za mesec dva zgine kam v tople kraje al med une njegove šamane pit une korenine da se bo prej razsvetlil =)))))))))

 

pac jebiga ne da se mu zrtvovat svojega zivljene za patrijo in pisat zakone za RS za 500 eur =)))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 urami:

nene haha, tipu ni slabo ;) mu gre dobro, prodaja te neke zdrave dodatke italijanom in vsako leto za mesec dva zgine kam v tople kraje al med une njegove šamane pit une korenine da se bo prej razsvetlil =)))))))))

fak men folk k tkole hodi iskat kemično razsvetljenje ne gre v kategorijo 'ni jim slabo'

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

fak men folk k tkole hodi iskat kemično razsvetljenje ne gre v kategorijo 'ni jim slabo'

Haha

 

To je tut res. Mislu sem pac financno. Sicer pac imas prav. Pac eni grejo h psihjatru, drugi iscejo bolj naravne zadeve. Jabiga vsak ma svoje. Glavno, da jim pomaga;) za neki casa =)))

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 urami:

fak men folk k tkole hodi iskat kemično razsvetljenje ne gre v kategorijo 'ni jim slabo'

Kako je tvoje drogiranje kakorkoli boljše od njegovega (ali čigarkoli drugega for that matter)?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...