Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 14 minutami:

Lmao človek. Samo ena najboljših iger desetletja, no biggie

 

Meni pa kot PC peasantu mori, da špil na tej platformi očitno na določenih napravah trpi za nekim čudnim random, a ful motečim stutteringom :cry: preveč mi je najedalo med igranjem, pa sem probal vse možne rešitve, ki sem jih najdel na netu, ne pomaga.

 

Se bom lotil, ko menjam PC v naslednjem letu, mogoče na njem ne bo problemov.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Torej, hiter combat, spet odlicni moveseti, flashy, ucinkoviti, tezo udarcev cutis, ni vec poln kurac loota, okolica zgleda bolj grandiozno, lepse, ne pocutim se vec ujet med stenami.

 

Kul mi je ker delajo svoje igre, in ne kopirajo Froma. Definitivno komaj cakam.

A si premagal Bossa? Prva faza je joke, pol pa se tip neha hecat. :D

Men gre na živce, ker v uni črni jami ne vidim pol kurca. :(

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 43 minutami:

Stari zdaj sem probal in krogec in r1 + krogec in kontra unblockable. Prva faza je sla v 15sek, 3 viceral attack. Vzamem nazaj, ta parry je carski, se posebej tisti na unblockable attacke

Jep. Fenomenalen filing. Vzamem nazaj nerganje. Če se izkaže, da bodo vsi fighti tako carski, je to must buy zame. Bom še malo potestiral na Tigru in Ptiču in če se zadeva tako lepo obnese, pol zihr nabavim tale Sekiro 1.1 :D

 

 

Double Katana mu v prvi fazi ne pusti dihati lol. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kurc jaz sem šel raje špilat Valkyrie Elysium demo. Zadeva niti ni tko švoh zaenkrat. Bi pa vseeno raje dobil Valyrie profile 2 remaster/port tbh... Me zanima če so končno uspel to igro proper emulirat z PCSX2. Nazadnje ko sem probal je blo zame neigralno ker je blo še cel kup glitchev in težav z zvokom...

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

Sem pa videl, da opisovalci ta žanr old school shooterjev kličejo 'boomer shooter' :D 

 

Čeprav si še zdej nisem na jasnem, kaj točno je definicija boomer shooterja, razen pač, da gre ali za FPS-je iz 90-ih in zgodnjih 2000-ih, ki so jih v mladih letih igral današnji boomerji (torej 30+ gamerji), ali pa moderne špile, ki furajo to isto retro estetiko in gameplay :D

 

V kontekstu MPja sem tudi že videl izraz uporabljen za old-school arena shooterje v stilu Quake 3 in Unreal Tournament - pač nekaj, kar je bilo na višku popularnosti, preden je uletel COD Modern Warfare in se je začela ta prevlada military FPS-jev s sistemom perkov, rankov, nadgrajevanja orožij itd.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...