Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 42 minutami:

LG OLED CX in naprej ima praktično popolno kalibracijo barv


Pa jaz govorim o profesionalni kalibraciji barv in na splošno o uporabi v grafičnem oblikovanju. Priprava za tisk in te finte. Cmyk delovno okolje, Adobe RGB itd.
Poglej recimo Eizo na katere me je spomnil Bessie: Eizo monitorji Eizo LCD ColorEdge Eizo monitorji (eizo-monitor.si) Faking 24"inčnež te pride vsaj 1300 € (v Slo sicer). Ampak kalibracijo barv ima pa vgrajeno in ni potrebe po zajebanciji z zunanjim kalibratorjem itd...  Toliko o slabih cenenih jajcih :) In močno dvomim, da so to precenjeni izdelki. Nišni trg pač in kupi res samo tisti, ki ve zakaj ga rabi. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kaj pa uporabljate na teh TVjih da razporejate prostor? Ker mene moti že na ultrawidu, da je optimalno da ga mam na dveh kablih v pbp modu. Ker če hočem igrat igre mi sicer nikol ni uspelo usposobit, da bi se samo ena polovička obnašala kot true full screen izkušnja. Win11 sem videl da ima sedaj vsaj nekaj za lažje razporejanje oken, samo to ni to. 

Povezava do prispevka

Že ful let imajo krizo oz se folgajo na staro slavo. Tko 8 let niso naredili ničesar omembe vrednega lol.

 

od 2009 do 2014 so naredili izjemne špile:

- Bayonetta

- Vanquish

- Metal Gear Rising: Revengeance

- The Wonderful 101

- Bayonetta 2

 

Od takrat naprej pa nič od nič, razen da so naredili combat za Nier Automato.

 

  

Gatsu reče pred 1 minuto:

Sej ne rečem par iger je blo zelo dobro kritično sprejetih ampak modeli vedno delajo like 5 projektov hkrati, kadra majo pa za enega in pol... 

 

Tole IMO kar 95% zadane glavni problem, ja...

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 16 minutami:

Sposoben kader tak imajo samo v main teamu pri Platinumu. To kar delajo Bayonetta ter Astral Chain.

 

Ostali teami Platinuma pa tak niso niti omembe vredni. Sol Cresta, Babylon's Fall pa take iztrebke so ostali teami zadnje čase ven šopali.

okay, that makes sense

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

škoda da so napačnega remasteral / remakal. Dvojka je tisto pravo :D 

Trojka je dobesedno godlike in nekaj časa sem jo v hipster debatah metal naprej kot primer "ene boljših zgodb v igračkah-video". Ampak žal jo je dosti manj ljudi igralo kot dvojko, ker nekako ni imela tega viba, da gre za nek kultno scary game :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 12. 9. 2022 at 13:19:

Vse je možno. Zato pa vprašam. V smislu da gre za nateg, bi potem vendarle slejkoprej vsi začeli raje uporabljati TV-je kot pa ekrane. Mislim za delo, pustimo zdaj igrice (čeprav smo v Gaming temi :) ). 

P***, spomnim se da smo na firmi razmišljali o enem res noro dragem ekranu (znamke se sploh ne spomnim), kao izključno high-end za grafične oblikovalce. Neka ultimativna kalibracija barv itd., ni da ni.. Saj potem smo raje vzeli Dell-a, ker je bil ipak tisočaka cenejši. Ampak po Feget logiki, bi pa najboljše prišli skozi, če bi vzeli LG Oled TV in mirna bosna. Ali? :) 

A ni Linus kako leto nazaj al neki objavu da je začel za svoj monitor enostavno uporabljat 55'' LG OLED nek? Clearly so nateg monitorji come on. Js mam 55'' OLED za monitor in tv. Best monitor ever. Če bi hotu monitor s takimi specifikacijami bi mi pomojem norci 2k računal al pa neki ridiculous. Pa itak vedno klasično opazno slabša slika kot na tvjih. Zadnja leta so se sicer dosti pocenil, prej si imel tudi 1080p monitorje po 2000+. Ampak ja ajde lahko imaš pa 300hz for some stupid reason.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...