Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 20 minutami:

GOTY! @Galko pa se je sploh spomnil ni zadnjič, ko smo omenjali potenciale :(

 

Ej ancient Bagdad mi je dejansko insane cool okolje, sploh ker avtorji baje zelo kvalitetno naredijo stara mesta. Bom videl kok boste kej hyped forumaši pa kako ga boste primerjali z meni izjemno ljubo casualštino HZD :)

 

Zadnji AC ali FC ki sem ga igral je drgač AC black flag. Dober špil, 2/10.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

In da se bo lahko skipalo dialoge. Subtitles pred začetkom vklopiti, potem pa gasa, da se ne vlečejo kot jara kača.

 

Edini nacin da se AC ne vlece kot jara kaca je, da dodajo gumb za autoplay. 

 

To bo potem dejansko moja prva igra iz fransize, ki jo bom obrnil. Kupim, bum autoplay med sluzbo, efekt name je skoraj isti. Mogoce bom malo bolj uzival, ker bom v sluzbi.

Povezava do prispevka

Ma slučajno kdo tu kake izkušnje z igranjem XB/PC špilov, npr. Forze Horizon, na PC-ju?

 

Danes sem se lotil nameščat FH3 prek obveznega XB appa na Win 10 PCju, in mi na 200 Mbps liniji vleče 3-4 MB/s, v vseh drugih klientih (Steam, Origin, Battlenet itd.) brez problema dosežem polnih 25 mega/s... V treh urah in pol prenesel dobro polovico 55 giga velkega špila, lol, očitno bom tole downloadal cel dan, kot da smo leta 2010.

 

Berem na netu, da ima folk podobne izkušnje s tem xbox appom, in mi ne pomaga niti ena predlagana rešitev. Kake neverjetne smeti od izkušnje zaenkrat :sick:

 

 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 5 urami:

Ma slučajno kdo tu kake izkušnje z igranjem XB/PC špilov, npr. Forze Horizon, na PC-ju?

 

Danes sem se lotil nameščat FH3 prek obveznega XB appa na Win 10 PCju, in mi na 200 Mbps liniji vleče 3-4 MB/s, v vseh drugih klientih (Steam, Origin, Battlenet itd.) brez problema dosežem polnih 25 mega/s... V treh urah in pol prenesel dobro polovico 55 giga velkega špila, lol, očitno bom tole downloadal cel dan, kot da smo leta 2010.

 

Berem na netu, da ima folk podobne izkušnje s tem xbox appom, in mi ne pomaga niti ena predlagana rešitev. Kake neverjetne smeti od izkušnje zaenkrat :sick:

 

 

Power of THE cloud 😂

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Power of THE cloud 😂

 

Ma cela ta MS Store + xbox app klient naveza na PC-ju je neverjeten joke, prvič igram en špil na ta način in je za zjokat

 

Igro kupiš in začneš instalacijo v enem klientu (MS Store), nameščanje + zagon potekata v drugem (Xbox app)

 

Ko je špil instaliran, mi Knjižnica v Xbox appu ne kaže nameščenega špila, moram ga dejansko poiskat skoz Iskanje v Trgovini in ga tam zagnat, al pa skozi Start meni v Windowsih (hitrejša opcija)

 

Igrica ima cel kup DLCjev, ki jih imam v 'knjižnici' MS Store jasno prikazane kot v lasti, medtem ko so v Xbox appu na strani osnovnega špila prikazani samo trije. Da se prepričam, da so vsi DLC-ji res nameščeni, moram na vsakemu posebej v MS Store kliknit na Namesti, nakar me preusmeri na podstran DLCja v Xbox appu (kako prideš do nje v samem app-u, ne vem), in šele tam zares piše, da je ta in ta DLC nameščen in na voljo v igri sami

 

zlata medalja za uporabniku prijazen in intuitiven dizajn, res

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 21 urami:

Amazing piratski spil ampak dokaj slab Assassin's creed. Takrat je serija začela izgubljat svojo identiteto.

Ne vem ce se strinjam, edino kar si mel je svojo ladjo kar niti ni spremenilo igre in do neke mere lepo zavil grind v nabiranje posadke, posodabljanje ladje, zbitanje pesmi itn.. sicer je danes ta ddl meni osebno malce weak, mogoce prevec arkaden

 

Main story zavit v golde age piratov mi je bil kar kul, combat je se vedno bil ta star, "counter attack". Men je bil boljsi od predhodnika, kjer je bila glavna noviteta da si lahko plezal po vejah, vsaj jaz se ne spomnim cesa drugega. Lik je bil sicer infiltriranec v ass guild ampak ja, ne vem tocno v cem se je ta spil oddaljil, nism bil nikol tok globoko notri.. se pa realno vec ne spomnim kater ass je bil naslednji.. mogoce muskatirji, kjer si dobil grapplin hook, tega sem res minimalno preigral

 

Pa ko je izsel se mi je zdelo nekako kul da so dodal da si lahko ocenjeval side queste - tle sm se zgleda motil, ker zgleda so froci mislil da ocenjujejo svoj performance :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Drugace tale spil sm upal da bo kej dobrega vn prslo, ampak ubi*oft will ubi in ko sem mal zacel raziskovat o globini vidim da se bo treba drzat stran, skoda.

 

Navedek

Imagine how immersion breaking it's going to be when you're sailing your pirate galleon and come across a player with the splinter cell collab ship available in the store for $15

Navedek

 

Crafting is an essential activity for you to progress as an infamous pirate"

Ah yes, the amount of crafting blackbeard did was truly terrifying

:D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 urami:

Ne vem ce se strinjam, edino kar si mel je svojo ladjo kar niti ni spremenilo igre in do neke mere lepo zavil grind v nabiranje posadke, posodabljanje ladje, zbitanje pesmi itn.. sicer je danes ta ddl meni osebno malce weak, mogoce prevec arkaden

 

Main story zavit v golde age piratov mi je bil kar kul, combat je se vedno bil ta star, "counter attack". Men je bil boljsi od predhodnika, kjer je bila glavna noviteta da si lahko plezal po vejah, vsaj jaz se ne spomnim cesa drugega. Lik je bil sicer infiltriranec v ass guild ampak ja, ne vem tocno v cem se je ta spil oddaljil, nism bil nikol tok globoko notri.. se pa realno vec ne spomnim kater ass je bil naslednji.. mogoce muskatirji, kjer si dobil grapplin hook, tega sem res minimalno preigral

 

Pa ko je izsel se mi je zdelo nekako kul da so dodal da si lahko ocenjeval side queste - tle sm se zgleda motil, ker zgleda so froci mislil da ocenjujejo svoj performance :D

Oddaljil se je ker je bil pred tem se vedno stealth game. V Black Flagu pa je prav težko igrat na tak način. Igra ne podpira ravn takega gameplaya. Niti malo nisi Assassin. Ne vem zakaj niso takrat začeli neko spinoff serijo enostavno pod imenom Black Flag in nadaljevali s stealth gameplayom v AC seriji. No potem so itak preskočili na kopiranje mitologij 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...