Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pa še DLC za vikinge asasince, kralji :avadodo: 

 

Drugače pa je tak:

- AC Mirage bo neka sidestep igračka, ki se bo dogaja v Bagdadu, in bo manj RPG-jasta

- pol pride full fledged novi del, ki se bo dogajal na Japonskem in bomo igrali ninjo po trailerju sodeč, to bo ta nov full RPG del

- pol pride china AC, ki bo mobile only, ampak bo kao tudi polnopravna AC igrica, samo pač za telefone

- pol pa še nek eksperimentalni AC, ki bo imel bolj horror vibes, če sem razumel 

 

Kako se da tem devom to kucat, marija no :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Pa še DLC za vikinge asasince, kralji :avadodo: 

 

Drugače pa je tak:

- AC Mirage bo neka sidestep igračka, ki se bo dogaja v Bagdadu, in bo manj RPG-jasta

- pol pride full fledged novi del, ki se bo dogajal na Japonskem in bomo igrali ninjo po trailerju sodeč, to bo ta nov full RPG del

- pol pride china AC, ki bo mobile only, ampak bo kao tudi polnopravna AC igrica, samo pač za telefone

- pol pa še nek eksperimentalni AC, ki bo imel bolj horror vibes, če sem razumel 

 

Kako se da tem devom to kucat, marija no :D 

Naslove, ki nosijo codename xy bolj razumem kot, da so vrgli ideje na mizo in zdaj čakajo, kaj se bo zgodilo. Potem, ko pač za določene ne bo zanimanja bodo izginili oziroma bodo večno v razvoju.

Povezava do prispevka

Mene zanima predvsem mobile del — če bo res full fledged RPG Assassin's Creed in dobro izveden, je lahko game changer. Dosti gaming firm čaka glede vstopa svojih flagship serij na mobile trg

 

Sam sicer nisem fan mobile gaminga, ampak je res nek segment, kjer mi ni pol kurca jasno, zakaj ne poka več nekih AAA gaming spin-offov gor ... 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Mene zanima predvsem mobile del — če bo res full fledged RPG Assassin's Creed in dobro izveden, je lahko game changer. Dosti gaming firm čaka glede vstopa svojih flagship serij na mobile trg

 

Sam sicer nisem fan mobile gaminga, ampak je res nek segment, kjer mi ni pol kurca jasno, zakaj ne poka več nekih AAA gaming spin-offov gor ... 

Odgovor je tole:

ke_kit reče pred 8 minutami:

Mravljinci na WC školjki se pojavijo prehitro.

 

Glede mobile AC pa yupi, komaj čakam se sprehajati po napol praznem mestu z desetimi prebivalci, ki pop-upajo, ko se jim približam.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz še, ko štrkam po Youtubu, popizdevam zraven, ker vedno falim kak knof... ko hočem povečat čez cel ekran, kliknem po pomoti, da prevrti naprej... ko hočem dati na določeno minuto, preskočim na drug video...

 

Meni je telefon res za nujne zadeve, ko pa je le možno, pa gre vse preko kompa.

Ja, sam to smo samo mi geeki računalničarji. Mladina dandanes dela vsega boga na telefonih. V bistvu je to res "untapped" market za AAA igre. Sam je pa tudi res, da je touch ful slaba kontrolna shema in to povzroča po moje še največ težav. To maš 100% prav.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...