Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ta lies of P meni tudi preveč plastično zgleda, bajte, stavbe mi delujejo kot da so samo del ozadja. Art style ni pretirano dober. Ne vem, počakajmo, da pride ven.

 

Where winds meet combat zgleda nekak čudno, ni ravno tekoče, pa če bo poudarek na magiji, ne bom prevec zadovoljen. Ampak ker drkam na azijske pizdarije, verjetno bom probal.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 35 minutami:

Če zadanejo gameplay in nardijo dobre boss encounterje, je lahko igra o Sneguljčici in sedmih palčkih, boli me kurac.

 

 

Pa dobro narejeno okolje, prepletanje levelov, filing raziskovanja / osamljenosti, zanimivosti sveta okrog tebe, z nekim pasivnim lorom vzbuditi zanimanje, narediti dovolj organske prehode med različnimi svetovi itd. Meni je to mega pomemben aspekt in nekaj, kar je v tem žanru zaenkrat zares dobro naredil samo From :) 

 

Mislim že kar se neke verjetnosti oz naravnosti levelov in stavb tiče, če se samo tega aspekta dotaknem - modeli dejansko hodijo po svetu gledat srednjeveške gradove, katedrale in vasi ffs :D In jebomater da se pozna.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Itak. Ampak do sedaj mi noben Souls klon ni uspel niti priblizno uspel zadeti vseh točk katere Miyazaki zadane vsakič.

 

Zato tudi ne pričakujem, da bo Pinokijo imel povezanost stopenj tipa DS in vzdušja in odkrivanja misterija Bloodborna, masivnosti ER…

 

Combat pa je tisto kaj bo v končni fazi naredilo ali uničilo to igro. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Mislim, da je dosti realno v dogledni prihodnosti pričakovat, da bo tudi Sony začel z DAY 1 PC releasi

Dvomim, ker to ne bi ničemur koristilo. Mislim kaj je fora, da kupiš PS, če ne ravno špili. To kar delajo trenutno se mi zdi dost kul strategija.

Eno leto na ps, potem pa prenos na PC. O igri se govori dvakrat, enkrat ob izidu na PS in nato še ob PC.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Navedek

Dvomim, ker to ne bi ničemur koristilo. Mislim kaj je fora, da kupiš PS, če ne ravno špili. To kar delajo trenutno se mi zdi dost kul strategija.

Eno leto na ps, potem pa prenos na PC. O igri se govori dvakrat, enkrat ob izidu na PS in nato še ob PC.

danes ob 18:32 uredilo bitje fric

Screenshot_20220920_190017.thumb.jpg.cd7eb815844a21d8d0602895b18840a5.jpg

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Ma Saints Row se je na dosti platformah TOPs prodajal

 

Na PS platformah je bil septembra najbolj prodajana igrica

 

Na Epic Store enako ... Folk nima okusa

 

Go woke go broke tokrat ni šlo skozi

Ma nc jasn, vsi so pluval cez spil kako je nezabaven, bedn, poln bugov, repetativen.. ze posnetki so bli slabs kot gta v

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...