Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 3 urami:

Je pa presenečenje, da bojo vsem dali full refund :D  

 

Me zanima kolk dnarja so zafukal za tole

Returnal verjetno kmalu zadaj glede na to, da res konstantno se leakajo stvari ven o PC relisu teh dveh.

Returnal se še ne ve točno kdaj, morda že letos, če ne pa zgodaj prihodnje leto.

Povezava do prispevka

Glede na to da pride ven serija se sploh ne čudim... Ampak to ne bo neki ala TLOU part 1 ampak bolj Spiderman like i guess. Itak nima veze, Guerilla dela nek MP špil + HFW expansion tako da ni panike če en del studia namesto da v luft gleda naredi proper PS5 port medtem ko se dela verjetno tudi že predprodukcija naslednje igre karkoli že bo. Ne pozabit Guerilla se je kadrovsko zelo okrepila. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Glede na to da pride ven serija se sploh ne čudim... Ampak to ne bo neki ala TLOU part 1 ampak bolj Spiderman like i guess. Itak nima veze, Guerilla dela nek MP špil + HFW expansion tako da ni panike če en del studia namesto da v luft gleda naredi proper PS5 port medtem ko se dela verjetno tudi že predprodukcija naslednje igre karkoli že bo. Ne pozabit Guerilla se je kadrovsko zelo okrepila. 

Modeli delajo MP igrico, VR igrico in HFW expansion. Dvomim, da kdo tam gleda v luft

Povezava do prispevka

Bluepoint remake v stilu Demons souls > 

Bloodborne 2 > 

Bloodborne remaster > 

Bloodborne 60fps toggle >

Bloodborne 30 fps z enakimi intervali med frejmi

 

Bilokaj Sony, v tej fazi mi je res čisto vseeno, ampak nekaj dejte ven.

 

V bistvu je optimalni scenarij, da Bluepoint postane fixer firma, kjer FROM igre remakajo v next gen, popravijo buge, optimizirajo in dodajo nedokončano vsebino, še posebej v ds1, kjer verjetno manjka ene 20% igre.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

"Zato ker Sony vodijo nesposobni vampirji brez jasne gaming vizije, ki se že celo generacijo vlečejo na staro slavo in ki pljunejo na želje core kupcev" ti vrže ven na googlu


A ni lih remaster iger iz prejšnje generacije vlečenje stare slave? Ne vem, kako je to baš neka huda vizija podjetja, ko ti je fokus remastering. Ne me narobe razumet, jaz kupim day - 2 karkoli od BB...

Povezava do prispevka

 

Hattori reče pred 2 minutama:


A ni lih remaster iger iz prejšnje generacije vlečenje stare slave? Ne vem, kako je to baš neka huda vizija podjetja, ko ti je fokus remastering. Ne me narobe razumet, jaz kupim day - 2 karkoli od BB...

 

Day-2 ni več možen sploh ravno zarad Bloodbone fiaska ob izidu :P 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 6 minutami:


A ni lih remaster iger iz prejšnje generacije vlečenje stare slave? Ne vem, kako je to baš neka huda vizija podjetja, ko ti je fokus remastering. Ne me narobe razumet, jaz kupim day - 2 karkoli od BB...


Nič narobe z vlečenjem stare slave. Za FROM to sicer ne velja, ker izdaja bangerje, ampak načeloma če firma legendarno igro remaka z izboljšavami za novo generacijo ne vidim pri tem nič slabega. Še posebej če updatajo kontrole in QOL zadeve.

 

 

Povezava do prispevka

Po mojem mišljenju (ki pa ni nujno, da je enako) rimejki izredno sedejo v novem kulturnem momentu, dočim je v podobnem/enakem vse skupaj precej whatever. Resident Evil 2 remake je bil narejen v čisto novem kontekstu, kar se tiče survival horrorjev, mehanike so zdaj res radikalno drugačne od tank kontrol sredi PS1 generacije, pa tudi zgodbe so zdaj krepko manj cheesy kot OG RE2. Skratka, kulturni moment je drugačen, zato je rimejk dobro sprejet tako s strani fanov kot novih igralcev. Za primer The Last of Us / Part 1 pa je kulturni moment praktično enak, zato so se mnogi upravičeno čutili nategnjene, da Sony zahteva 70 EUR za rimejk. To ne pomeni, da Part 1 ni odličen remake/igrica, mislim, saj poznamo Naughty Dog, valda je odlična zadeva, samo ni pa zdaj izid tega neka norost, ki bi jo limali po naslovnicah revij. Kar je res niso, ker je release prišel in odšel brez pretiranega pompa 

 

Demonci so recimo bili meni dosti bolj upravičen remake, ker prvi Demonci so bili realno zelo obskurna igrica, ki je šele z DkS 1 in kasneje zares pridobila pozornost mainstream javnosti

 

Meni je pač všeč, če ima rimejk za povedat kaj novega. Še posebej, ko gre res za 1A predelavo v sodoben čas in prostor. Mislim, da je Resident Evil 2 res 10/10 primer, kako narediti rimejk

Povezava do prispevka

Itak. Sicer za razne GameSpote me BK, Metacritic pa bi zaradi higieničnosti lahko ostal svoja firma. Ampak konec koncev je Atari SA kupil celo MobyGames (neke vrste IMDb za igračke), tako da itak ni nič safe pred prevzemi. Saj po svoje štekam, cel lajf se trudiš naredit podjetje, potem pa ti nekdo fukne milijone na mizo, kdo bi se realno lahko uprl temu ...

 

Škoda pa je ... En dan Amazon prevzame IMDb in kao naboostajo projekt s kešem, ki ga prej v sanjah ni videl, 10 let kasneje se no-fucks-given pobrišejo user forumi, ki so bili ena največjih zakladnic znanja na IMDb, dvajset let kasneje pa ti cenzurirajo LOTR user reviewe 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...