Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

BumbleBee reče pred 27 minutami:

Nintendo, neka majhna, obskurna, ter predvsem financno podhranjena, indie igricarska firma, je VA Bayonette za vlogo ponudila enkratno placilo $4000.

 

Si res Nintendo ne more pomagati, da ne bi bili gnoji.

 

inb4 bo nov glas Bayonette Chris Pratt

in zakaj je zdaj tu glavni krivec Nintendo? Mogoče zato, ker financira projekt?

 

Krivec je Platinum Games. Oni razvijajo špil. Poslušaj part 3. TLDR: Po prvi sramotni ponudbi Platinuma je pisala Hideki Kamiyi in je po tem dobila ponudbo visoko $4000. Po tem ko jih je zavrnila pa so Platinum lagali zakaj ima Bayonetta nov glas kao da je bila prezaposlena.

 

Povezava do prispevka

Pri animejih ni nič boljše na žalost. Voice actorji za vlogo v filmu Jujutstu Kaisen 0 dobili plačilo v znasku $150.

Navedek

The movie earned over $34 million at the United States box office alone and grossed roughly $196 million worldwide, making it one of the most profitable anime films of all time

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

 

Ko ti jebe IGN pove, da gre za DS1 s high res texturami in (še) boljšim zvokom, pol veš kok je ura.

 

Ampak še vedno, za vse fane DS-ja bo tole must buy. To klasiko pač moraš imeti delujočo na PS5 in to v najboljši možni obliki... Ko pač pade na 25 eur :D

 

 

Meni tole sploh ne zgleda slabo, sploh pa je opazna razlika, ko dajo zraven primerjavo iz originala. Glede na to, da OG itak ne moreš igrat na ps5, bo to zame must buy.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

 

Ko ti jebe IGN pove, da gre za DS1 s high res texturami in (še) boljšim zvokom, pol veš kok je ura.

 

Ampak še vedno, za vse fane DS-ja bo tole must buy. To klasiko pač moraš imeti delujočo na PS5 in to v najboljši možni obliki... Ko pač pade na 25 eur :D

 

Kdo bi mislil, da je to že 14 let nazaj...

Se spomnim, da je bil Lizard tudi mega ventilator igre... jest je pa nisem igral, ker ne morem te klavstrofobične igre igrat.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:

 

Kdo bi mislil, da je to že 14 let nazaj...

Se spomnim, da je bil Lizard tudi mega ventilator igre... jest je pa nisem igral, ker ne morem te klavstrofobične igre igrat.

 

Jaz sem to igral šele predlani ko sem kupil X1X za preigrat vse kar je imel Xbox pametnega v prejšnji generaciji in sta bili Dead Space 1 in 2 highlight vsega kar sem preigral poleg Ori 2 :D 

 

Itak pa komur je 80€/70$ preveč pač počakaš na padec cene retail verzije al pa počakaš eno leto in vzameš en mesec EA play in preigraš :) Razen Nintenda nas pač noben ne sili da kupujemo igre po polni ceni.

Povezava do prispevka

Kvaj bo, a Silent Hill 2 remake?

 

HD upgrade?

 

Pačinko mašinca? :w00t:

 

Mobile spinoff? 

 

Stay tuned

 

Also, a niso Silent Hill in MGS tako milijonske franšize, pa da je MGS 5 bil dejansko zelo dobičkonosen? Zakaj za vraga so pustili te IP-je tako totalno stinkat? A pačinkoti nosijo tak keš, da se dejansko ne splača jebat z MGS? Zakaj ga pol ne outsourcat nekemu Sony studiu in pobrat neke procente? A ni vse boljš kot pustit v kurac franšizo? :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

A pačinkoti nosijo tak keš, da se dejansko ne splača jebat z MGS? Zakaj ga pol ne outsourcat nekemu Sony studiu in pobrat neke procente? A ni vse boljš kot pustit v kurac franšizo? :D 

 

Kaj jaz vem... a ni enkrat vsega dovolj? 5 delov in potem nekje nehat in it nekaj novega. Ne vem, če je smotrno eno franšizo vlačit v nedogled. Pa to ne pomeni, da si ne bi želel novega, če bi ga dobro naredili... ampak se mi zdi, da je pri vsaki stvari enkrat dovolj in je treba iti naprej.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Kaj jaz vem... a ni enkrat vsega dovolj? 5 delov in potem nekje nehat in it nekaj novega. Ne vem, če je smotrno eno franšizo vlačit v nedogled. Pa to ne pomeni, da si ne bi želel novega, če bi ga dobro naredili... ampak se mi zdi, da je pri vsaki stvari enkrat dovolj in je treba iti naprej.

Jaz itak da imam rad nove IP-je, saj zato igram skos indie igre, da ne rabim drkat samo sequelov in rimejkov

 

Ampak Konami lih ni "šel naprej", če so se usmerili skoraj ekskluzivno v mobile in pačinko trg, bolj da so polnopravne igre zamenjali za gambling :D 

 

The Silent Hill Collector on Twitter: "Received another big get for my  collection today which I never thought I would actually be able to *try*  let alone own...a Silent Hill Pachislot machine!

 

Za te stvari pa mi je škoda, da sedijo na carskih licencah. Sploh ker Silent Hill je po svoje dosti antološka serija, pač imaš nek kobajagi skupni dogajalni prostor in nanj lepiš povsem druge zgodbe (sicer neke povezave so, ampak SH načeloma nima ene grandiozne zgodbe ala Resi)

 

Pa res je že dolgo, odkar so izšli zadnji mainline deli

 

SIlent Hill 2012

Castlevania 2014

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 44 minutami:

Kvaj bo, a Silent Hill 2 remake?

 

HD upgrade?

 

Pačinko mašinca? :w00t:

 

Mobile spinoff? 

 

Stay tuned

 

Also, a niso Silent Hill in MGS tako milijonske franšize, pa da je MGS 5 bil dejansko zelo dobičkonosen? Zakaj za vraga so pustili te IP-je tako totalno stinkat? A pačinkoti nosijo tak keš, da se dejansko ne splača jebat z MGS? Zakaj ga pol ne outsourcat nekemu Sony studiu in pobrat neke procente? A ni vse boljš kot pustit v kurac franšizo? :D 

 

management firme je totalno debilen

 

par dni nazaj so zacel iskat nov kader, "strokovnjake" na podrocju NFTjev in metaverse-a

 

fucking lol

 

oboje mega fail, oni pa s polno paro direkt v to

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Itak pa komur je 80€/70$ preveč pač počakaš na padec cene retail verzije al pa počakaš eno leto in vzameš en mesec EA play in preigraš :) Razen Nintenda nas pač noben ne sili da kupujemo igre po polni ceni.

:avadodo: :avadodo: 

 

Gatsu res neuničljiv, ko pride do kakršnekoli kritike, ki vsaj približno leti na Sony, prav ne moreš mimo njegovega zidu 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...