Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

TLOU in DS Remake ne bi dajal v isti koš. Prvi ima soliden remaster, ki dela na Ps4 in posledično PS5, je že 60 fps in tako naprej. Tudi sicer original špil je novejši od DS original. 

 

Ta drugi pa sedaj nima drugega kot Ps3 verzije (ok, je PC ter Xbox, ampak če hočeš na plejki je pač ne moreš igrat). 

 

Seveda je polna cena zelo visoka, ampak žal tako dajejo sedaj za vse (med drugim tudi Demons souls remake). Komur je preveč pač počaka, ni dvoma da bo cena padla in če čakaš 10 let za remake, komot počakaš še eno do dve leti, da pade cena.

Je pa res, da ti remajki in PS5 igre dokaj trdno držijo polno ceno, če so že popusti so po kar dolgem času, pa še to le za pičlih 25% ali celo manj (govorim za digitalni ps store). Tak da se zna zgodit, da bo čakanje relativno dolgo.

 

 

Povezava do prispevka

Ma, meni ta Playmate deluje kot dokaj zaupanja vreden človek. Tak preprost in deloven poštenjakar, ki se ne nosi visoko in razume težave malega človeka. Ni vrag, da pri njem ne bi prednaročil PS6 (petko bom očitno preskočil)! Če pa v račun vzame še par litrov našega domačega žganja, pa je to samo še dodaten plus.
In kot bonus priložena igrica Dead Space 1 PS6 verzija gratis za prednaročnike in/ali članstvo v klubu. Kaj češ boljšega?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Komu je Plague tale 1 ful všeč in misli tudi drugi del asap špilat? Se priporočam za kako objektivno mnenje, ker meni je bila enka super :)

Meni je bil eden izmed boljših špilov. Sem komaj čakal dvojko 😍

 

sem jo ze na xbox gamepass preloadal, tko da za vikend preigram

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Feget reče pred 55 minutami:

40 fps na 120hz TVju je meni res sweet spot med res lepo grafiko in dobrim performancem. Tako da igrica ima moj support za to. Škoda da več iger nima te vmesne opcije.

 

Feget reče pred 32 minutami:

Raje prvo probaj igrati na 120 herčnem proper TVju pa potem komentiraj, klošar en:rofl:

Sem probal ravno pred par dnevi pri Horizon Forbidden West razliko med 60fps in 40fps VRR in moram reči, da se strinjam s sovico. Men je 40fps verzija neigralna, če malo prej poženem 60fps. Enostavno ni primerjave.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

Sem probal ravno pred par dnevi pri Horizon Forbidden West razliko med 60fps in 40fps VRR in moram reči, da se strinjam s sovico. Men je 40fps verzija neigralna, če malo prej poženem 60fps. Enostavno ni primerjave.

No sedaj si pa predstavljej, da je 40fps v bistvu precej precej boljš, kot 30fps, za kar 33% več FPSjev. In potem ugotoviš, da večino najboljših iger, kar si jih igral zadnje čase (bloodborne, uncharted...), je teklo na 30fps ali pa še to ne :) 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

No sedaj si pa predstavljej, da je 40fps v bistvu precej precej boljš, kot 30fps, za kar 33% več FPSjev. In potem ugotoviš, da večino najboljših iger, kar si jih igral zadnje čase (bloodborne, uncharted...), je teklo na 30fps ali pa še to ne :) 

Ma fora je v tem, da se da komot navaditi na 30 fps, kaj šele 40. Problem je izključno, če primerjamo side by side na sveže.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz še nikoli nisem delal realno-časovne primerjave in me zato ne moti :D Odkrito povedano nič ne pogrešam Bloodborne 60 fps (razen, če bi dodelali še ne vem kaj), mi je blo fantastično obračat takega kot je. Niti nimam namena istega špila sprobavat v obeh načinih, da si res kje ne zjebem filinga. Tudi v Elden Ring sem s prve fuknil 250ur v PS5 verzijo in me sploh ne mika sprobat ali je res PS4 bolj tekoča :)

Povezava do prispevka

jaz sem tudi 100% team peasant scum supporter. Tko najbolj obskuren content vzamem vsakič namesto 60 fps, any day all day.

 

Če pride From z anketo, ali bi v Bloodborne rajši 60 FPS ali da lahko izbereš da ima lik fejst poraščeno rit pod gatami, ki se vidi samo pod določenim kotom in samo ob polni luni , vem kaj bi vzel v 10 od 10 primerih 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

jaz sem tudi 100% team peasant scum supporter. Tko najbolj obskuren content vzamem vsakič namesto 60 fps, any day all day.

 

Če pride From z anketo, ali bi v Bloodborne rajši 60 FPS ali da lahko izbereš da ima lik fejst poraščeno rit pod gatami, ki se vidi samo pod določenim kotom in samo ob polni luni , vem kaj bi vzel v 10 od 10 primerih 

 

Zelo neprimerne izjave nekoga, ki ima arcade fighting stick za PS5, ki je bil samo 2x v življenju viden online in to pred 15imi leti na v SF4 in sedaj pri soulcaliburju 5. Upam, da online od danes naprej dobivaš samo še take z 250pinga, sj je isto... 

Btw input lag na 30fpos je za 16ms večji, kot pri 60fps.

 

Povezava do prispevka

Vsak vrhunski gameplay, naj bo to FPS ala Eternal DOOM, call of duty, naj bo to FIFA ali NBA, pretepačine, umazane pixel igre itd... morajo biti 60fps. Igre, ki so ful na zgodbo vezane, ala Red Dead Redemtion, GTA, Uncharted, The last of us... pa lahko komot laufajo na 30fps, sam dve kile blura, čez frejme pa je dober.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...