Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Matr me matra... Res imam željo po eni handheld konzoli. Po eni strani me matra steamdeck pri kateremu lahko ponucam svoj mega libary. Po drugi strani pa Switch, ki je bolj na izi in na njemu bi z užitkom preigral zeldo in še nekaj nintendo naslovov + konzola mode. 

 

Kaj bi vi priporočili?

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 6 minutami:

Prihaja nadaljevanje izjemno zabavnega Streets of Rogue, dvojkica

 

https://store.steampowered.com/app/2165810/Streets_of_Rogue_2/

 

Full procedural open world, z vsemi odlicnimi vrlinami enkice in tisto Deus-Ex-Hotline-Miami klasicno top down odfukancijo, potencirano x10? Fucking. Yes. Please

Nisem igračkal

 

A to je neke vrste roguelite open world beat em up?

Povezava do prispevka

Enka ni cisti open world, so biomi, podobno kot v Dead Cells. Dlje kot prides, bolj odfukana in zajebana postane. Mas hrpo karakterjev, vsakega s svojimi sposobnostmi in nesposobnostmi. Lahk recimo izberes gorilo, ki ma strongest melee attack od vseh, ampak si zato nepismen in ne ves, kaj ljudje govorijo ter kaj naredijo razlicni itemi :D Lahk si thief, ki je hiter za popizdit in lahko oduzadi oropa NPCje, ampak te trgovci in barmani fuknejo ven, ce prides v trgovino/gostilno

 

Vsak level ma pol primary pa secondary objective, ki niso nikol isti. Ukradit nek item, ubit tega in tega, razstrelit to stavbo, raidad pokopalisce in postrelit 5 duhov, od prodajalcev suznjev resit talca, pobit clane ganga... Ko koncas te objective, se ti odpre izhod in gres dalje. Lahko recimo zdemoliras celoten level, ce si tega sposoben, lahko pobijes vse NPCje v levelu, lahko se odlocis, da ne ubijes nobenga, (razen ce objective to zahteva) lahk oropas banko, policijsko postajo, gostilno, (ce te bartender ne whackne s shotgunom :D ) bilokatero hiso v levelu, lahko resis gorilo iz laboratorija, lahko rekrutiras followerje, da ti pomagajo... Pa itemov in weaponov je tolk, da glava boli

 

Sam gameplay je ful zabaven. Kot top down Deus Ex, s to razliko, da se ti smeji v glavo in te na trenutke sfrustrira do nebogljenosti, ker spil je res zajeban in ne dopusca napak. Ce ne assesas neke situacije dost dobro, NPCji niso glih najbolj pametni in zacnejo streljat vsevprek in mimogrede z eno razbito sajbo zanetis all out war, ko varnostnik po pomoti kresne gang memberja namest tebe, nakar se celoten gang spravi na njega, nakar se vmesa policija pa mimoidoci, ki nasrkajo... Fun times vglavnem. Pa izredno rewarding experience je, ce si vzames cajt in razisces celoten level. Je pa kakovostno zajebana in ce rushas skozi spil, te dost hitro pobere :)

 

Dvojka namerava biti vse zgoraj napisano + dodane stvari + crafting + building + farming + kompletno odprt proceduralno zgeneriran svet. Komi cakam. Tole bo pokalo do amena na Steam Decku :)

 

Stekam pa, da ti je, kot marskomu, ki sem mu predstavu ta spil, najprej padu na pamet Streets of Rage pa so bli ono: Caki, ka to se premikas proti desni pa prefukavas vse kar hodi? :D

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
fric reče Dne, 13. 10. 2022 at 13:00:

V bistvu sem misli, da se bo prej fizika blata pojavila v Farming simu kot pa obratno. Jaz sem orenk hyped.:lol:

Sem stisnil buy na Pari za igro +S1S2
Še 1x od začetka. Zdaj pa brez goljufanja z A3OB tovornjakom

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...