Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz pa ne sprejmem izgovora da devsi ne morejo z zmanjšanjem resolucije itd dodat performance mode za XSX in PS5. Ajd Plague tale: Requiem je vsaj grafično jebeno napreden špil. Gotham Knight pa zgleda konkretno slabše ko 7 let star Arkham Knight lol. Čas je na moji strani in al bodo zadevo po izidu uredil al bom pa čakal na DEEEEEP sale al pa celo PS+extra. Niso pa to igre na nivoju Elden Ring da jim bom skozi prste gledal.

 

Sem pa včeraj spet pognal Demon souls po dolgem času in fuck me res je to še vedno igra z najboljšo grafiko doslej na PS5... Pa tud ful folka jo očitno igra ker sem bil takoj poklican da branim Old Monka, sam kaj ko ful folka crkne do njega na štengah :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Na trenutni generaciji konzol nima igra kaj iskat, če nima 60fps moda. 

 

40fps na 120hz TVjih je kul prijem, ampak tako pri Rift apart, Spidermanih in HFW sem raje igral 60fps/120fps. 


Če obstaja 120fps bom igral odvisno od detajlov in ločljivosti, VRR je pa dobrodošel  vsakič. 
 

Raytracing me pa razen pri Demon’s souls ni impresioniral nikjer. Mogoče ajd pri Guardians of the Galaxy, ampak tam dela le na 30fps.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 41 minutami:

Na trenutni generaciji konzol nima igra kaj iskat, če nima 60fps moda. 

 

40fps na 120hz TVjih je kul prijem, ampak tako pri Rift apart, Spidermanih in HFW sem raje igral 60fps/120fps. 


Če obstaja 120fps bom igral odvisno od detajlov in ločljivosti, VRR je pa dobrodošel  vsakič. 
 

Raytracing me pa razen pri Demon’s souls ni impresioniral nikjer. Mogoče ajd pri Guardians of the Galaxy, ampak tam dela le na 30fps.

 

Raytracing v Spidermanu in Ratchet & Clank ti ni bil kul?  

Povezava do prispevka

Tbh nisem opazil neke preveč velike razlike, ampak to verjetno zaradi hitrosti gameplaya. Igral sem na performance RT. V Spiderman in Rift Apart se skoraj nikoli ne vstaviš dovolj dolgo, da bi opazil refleksije in podobno. 

 

V DmS pa ves čas hodiš tako počasi in sistematično,  da ne moreš pomagat.

 

Tista scena čisto na začetku, ko vidiš odsev baklje hkrati na luži in na oklepu viteza je wtf. Pa real time se spreminja!

 

Insomniaci so masterji optimizacije, sploh performance RT.

 

Plague tale pa preskočim do 60fps patcha. 

Povezava do prispevka

Insomniac je glede tega še vedno razred zase na konzolah. To kar njim uspe @60fps z vsemi detajli + openworld + izjemno hitro guncanje po mestu ne uspe nikomur drugemu.

 

Niblonian reče pred 1 minuto:

Control mogoce? full ray tracing he 30 fps sam je fucking impressive. 

Impresiven za pogledat in nazaj preklopit na 60fps ker ni šans da to igro igram kako drugače. Sem dost trpel na PS4 pro ko je laufal na 15-25fps...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

Control mogoce? full ray tracing he 30 fps sam je fucking impressive. 

Contro je sicer zahteven, ampak z dlss se da normalno furat 60+ na spodobnem hw. Podobno je očitno z requiemom, konzole pa s trenutno generacijo tega ne bodo sposobne sam džabe ti npr. 4090 potem. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 4 urami:

Demons Souls Remake sploh nima Ray Tracing :D

 

Samo njihov talent in alternativne tehnike so na tako visokem nivoju, da folk ne opazi razlike.

Sej drgač to je le še en dokaz kako overrated je RT

 

 

 

A nima tale rimejk celo možnost , da igraš  s filtrom, ki si ga uporabil pri urejanju skrinšota?

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

 

The DualSense Edge wireless controller will be available for a recommended retail price (RRP) of $199.99 USD/¥29,980 (including tax)/€239.99/£209.99.

 

pffffffffffffff

 

PSVR2 bo 600, believe.

 

 

Dej ne me jebat... sm mislu o zdaj ko je dolar isto kot evro bomo pa mogoče imeli podobne cene. Kako je lahko razlika za 40€?? Kontroler zgleda super nimaš kaj, ampak 240€ pa res ne mislim dajat za kontroler.

Povezava do prispevka
BumbleBee reče Dne, 15. 10. 2022 at 19:37:

Nintendo, neka majhna, obskurna, ter predvsem financno podhranjena, indie igricarska firma, je VA Bayonette za vlogo ponudila enkratno placilo $4000.

 

Si res Nintendo ne more pomagati, da ne bi bili gnoji.

 

inb4 bo nov glas Bayonette Chris Pratt

Maš update:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...