Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Prvic ko sem fotra premagal sem mel vsa extra zivljenja na zacetku fajta, na koncu vsa pokuril in tud lifebar je bil že krepko nizek, sem se ze bal da bom failal :) je jeba dokler ne poznas malo bolj njegovih napadov in se jih bolj slabo izogibaš :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

a je kdo že premagal skritega bossa?

 

js sm samo enkrat pol sm pa nehal igrat, morm še vidt a bom kupu na Switchu al na PS5 da grem spet igrat

Spoiler

Misliš Charon? 

Jaz sem enkrat naletel nanga čist pri koncu špila. Pa me je porejpal. Pol pa sm itak že tolk prešpilal pa end creditse videl, da sem mal zgubo motivacije pa eral igrat

Galko reče pred 1 uro:

also, kurčev foter ima (vsaj) 2 fazi :pinch:

Jaz ko sem prvič prišo do fotra. Sej naredil prvo fazo. Bil cel srečen. Lajf na dnu. Že slavil. Pol me je sesu.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Njegovih napadov se še zmeraj ne znam izogibat po 6 pobegih... Pač upam na dober ranged build in laufam naokol pred njim ko zmešana kura dokler ne crkne. Duo zdej odlomim z lahkoto pa sm rabu 10+ poskusov da sm ju prvič sesu. 

 

Denar za "sposodit" sm najdu 1x ko sem bil še nag in bos z mečem in sem bil porejpan da je blo kar hudo. Do pravega konca bom še sam odkrival skrivnosti pol pa grem na internet ;)

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 36 minutami:
  Skrij vsebine

Misliš Charon? 

Jaz sem enkrat naletel nanga čist pri koncu špila. Pa me je porejpal. Pol pa sm itak že tolk prešpilal pa end creditse videl, da sem mal zgubo motivacije pa eral igrat

 

Mene je tud prvič tko sesul da sem spraševal zakaj sem se sploh spustil v to. Potem pa ko sem imel večino stvari odklenjenih sem pa spet se spravu na tega bossa in mi je hud dodaten pritisk ga čimprej premagat v nekem run-u, da imaš čimveč od tega.

Povezava do prispevka

Čisto nič narobe, ni vsaka stvar vsem všeč. Mam kolega k je užival v diablo 3, bil zelo sposoben v Dota(2), sem bil 100% da mu bo všeč Hades in sem mu ga prodajal na polno. Ga je igral kako uro in je rekel ti ni zame tako da all good, naj vsak spila kar mu paše.

Povezava do prispevka

Evo prišel do pravega konca zdej pa še epilog in odklepanje ostalega stuffa :) Zdej mi manjka samo še uspešen pobeg s sulico.

 

Res lepo da so modeli po Bastionu in Transistorju ki sem jih nehal igrat po par urah naredili igro ki me vsako noč priklene pred TV do cca 3 zjutraj preden se zavem da je treba it spat počas... 

Povezava do prispevka

+1. Transistor sem fuknil iz konzole po 15 minutah in stompal s coklami LRG škatlico z diskom vred, res govno od špila. Bastion mi je že na posnetkih izgledal tako jadno, da sem samo dodal črno piko vsem forumašem ki ga hvalijo in je bilo to to.

 

Dočim Hades je pa sweet sweet boy. Mega upam, da bodo zdaj skenslali eksperimentiranje z novimi IP-ji na vsake 2 leti in naredili proper nadaljevanje, kot se zagreje. Baje je ostalo še kr ene par bogov ki jim je potrebno streti jajca :D

Povezava do prispevka

Lani po oktoberskem izidu na PCju in Switchu so meli ene par intervjujev in reddit AMA. Sicer niso glih zavnali idejo o Hades 2, niso je tudi potrdili, da bo kaj. Edino tej so rekli, da nebo kakih DLCjev za prvi del. 

En zanimiv njihov quote:

Navedek

But, for our team, each time we stared down the decision of "what should we make next", we've been more excited to make something new than to return to one of our past worlds.

Jaz mislim, da bojo šli po istem kopitu dalje. Upam, da se motim in naredijo nadaljevanje, ker Hades je bil res neka čisto drugačnega v vseh pogledih v primerjavi v prejšnimi špili. 

 

Drugače pa meni Transistor ni pasal in sem tudi hitro vgasnil dol. Pyre nisem igral. Mi je pa všeč bil Bastion. Všečn kratek špil.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Dobim po dolgem cajtu kul kladiva za shotgun orožje, homing sledilne kugle za basic attack in 300% dmg large aoe za special attack. Si stackam celega fuka critical hit bonusov, v Chaosu dobim +40% special dmg, dejansko res PROPER build, pada vse okrog mene ko pokošeno.

 

Pridem ko keks do zadnjega boss. Začne okrog mene (sem samo v gatah) letat komar. Uno skačem po ritnicah levo desno po kavču, se neki zvijam ko da sem v Tiffanyju na drogu, komar me grize, ma ko ga jebe, ne bo me ustavil. Skoči čez cel tv popup "TV idle: TV will shot down due to inactiviy." Udarim s čelom po volume kontroli da zgine popup, igram naprej. Zbijem bossa z vsemi lajfi v 2. fazo. Lomiva se ko prasca, izgubim en lajf, ostanejo pa še trije, boss pa samo še na pol lajfa...

 

... Špil se ustavi, črn screen, fatal failure, save screen & send report? Sej ne vem a bi se smejal al jokal.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

holy shit končno našel cheese orožje console edition, na kompu sem abusal z bazuko in 5 shot daedalus boonom, danes pa vzel sulico in naredil vile oz triple strike zopet s stricem daedalusom+zeus booni... sweet mother of god kak cheat steamroll je bil pa to, zdaj bom sam s temi vilami igral pa bmk :D pact of punishment here i come <3

Povezava do prispevka

Sulica z AOE specialko ( bazooka style) z  pravimi booni (knock effect + wall dmg 300% boon + kak weak effekt zraven + shield dmg + 300%)  je cst OP. Dobesedno vsak area spucas v minuti. Sam kurc do zdej sem sam ene 2x mel RNG sreco da sem dobil vse tko kot je treba :) se sekret bossa sem prvic sel delat v tem runu, in ga sesul ko pickico.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Sulica z AOE specialko ( bazooka style) z  pravimi booni (knock effect + wall dmg 300% boon + kak weak effekt zraven + shield dmg + 300%)  je cst OP. Dobesedno vsak area spucas v minuti. Sam kurc do zdej sem sam ene 2x mel RNG sreco da sem dobil vse tko kot je treba :) se sekret bossa sem prvic sel delat v tem runu, in ga sesul ko pickico.

 

Men s sulico še vedno ni ratal prit čez igro... dej tole mal bolj za Hades laike razlož ker pojma nimam o katerih boonih itd govoriš :D 

 

Sem pa včeraj prvič naletel na supermiško ki mi je skor zjebala run lol. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Na sulico daš dedalusov(tisto kladivo al wtf) triple attack in nato dodaš zeusovih čimveč strela boonov, od tistga da attack povzroči strelo + da lahko udari 2x+ da jolta nasprotnika + da oddaja še neke iskre or smth, potem pa sam button mash do jaja :D 

 

Spoiler

A če bi imeli šanso RL, a bi pritisnili magaero al ne? :D 

 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Men s sulico še vedno ni ratal prit čez igro... dej tole mal bolj za Hades laike razlož ker pojma nimam o katerih boonih itd govoriš :D 

 

Sem pa včeraj prvič naletel na supermiško ki mi je skor zjebala run lol. 

 

- Sulico upgrejdas na:exploding launcher https://hades.fandom.com/wiki/Eternal_Spear?file=Exploding_Launcher.png#Upgrades
- za drugi upgrade izberes dela damage to armor 

- Eden od pozejdonovih boonov je knock back effect (Tempest Flourish) lahko za attack in za special (razlicna boona) 

- pozejdon ti da tudi wall dmg boon Typhoon's Fury

- ce mas sreco vzemi se Hydraulic Might prvih 10 sekund si cist OP in nardis lahko 2 wave a kr hitro, odvisno od arene. 

- weak ti da Afridita ce se ne motim sem mel ATK z weak in special z knockback 

 

vglavnem exploding launcher je kr hiter tko da samo spamas na vse kar leze in gre, noben ti ne pride blizu ker jih knockas stran, plus ce jih spravis v kot so itak konec zarad wall DMG ali v kaki trap

 

pa srecno 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Moram reči, da me kr hajpate za tole. Sam bom imo počakal na prvo znižanje, k imam itak celga fuka drugih zadev za preigrat prej. :D

 

Buddy zadeva stane 25 eur, tudi  PS5 verzija. Toliko ti zaslužiš v cajtu ko narišeš šumo na jajcih :D Pa še to tako, bolj redko

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 15 minutami:

 

- Sulico upgrejdas na:exploding launcher https://hades.fandom.com/wiki/Eternal_Spear?file=Exploding_Launcher.png#Upgrades
- za drugi upgrade izberes dela damage to armor 

- Eden od pozejdonovih boonov je knock back effect (Tempest Flourish) lahko za attack in za special (razlicna boona) 

- pozejdon ti da tudi wall dmg boon Typhoon's Fury

- ce mas sreco vzemi se Hydraulic Might prvih 10 sekund si cist OP in nardis lahko 2 wave a kr hitro, odvisno od arene. 

- weak ti da Afridita ce se ne motim sem mel ATK z weak in special z knockback 

 

vglavnem exploding launcher je kr hiter tko da samo spamas na vse kar leze in gre, noben ti ne pride blizu ker jih knockas stran, plus ce jih spravis v kot so itak konec zarad wall DMG ali v kaki trap

 

pa srecno 

 

Aja to je deadalus upgrade ki ga doslej očitno še vidu nism lol... To morš itak met jebeno srečo da sploh dobiš :blink:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...