Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2020]


Priporočeni prispevki

Če bo najava, da RE 3 ekipa dela tudi RE 4 remake, oropam gay duo Čamir + Slinch (oba klasično gejevsko vplivna in bogata, ampak neborbena in suha (čeprav Slnch je kar beast (in lepo kosmat))), s tem kešem kupim karto za tokijo in s sekirico za sushi naredim to, kar bo potrebno narediti.

 

Rajši dosmrtni zapor ali smrt kot sramota.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 urami:

Men je precej čudno, da si tako kurcal BOTW, glede na to, da to kar opisuješ so dobesedno kopirali od tam, s tem, da je v Genshinu narejeno precej slabše. :D

 

Tudi men je igra na polno cute, zasvojljiva in zabavna. Sam ves čas imam nek gnil filing "nedokončanosti", ker at the end of the day gre za gaas igro brez neke prave zgodbe, oz je le ta res simplistična za popizdit in se recimo sploh ne trudi osmisliti odklepanja likov. To mi je daleč največji minus.

 

Men osebno BoTW ni nič več kot samo dobra igra zaradi naslednjih razlogov:

-ducat velikih templjev so zamenjali z 4imi mini templji in 100+ puzzle luknjami

-orožja so se lomila kot da so iz stekla 

-zaradi popolne nelinearnosti je zgodba šla v zadnji plan in je bila naokoli razmetana po svetu v spominih

-plezanje je bilo jebeno pretirano prepočasno

-v igri je bilo vsega ducat različnih sovragov ki so bili nadalje samo malo drugače pofarbani 

-sandbox igre me privlačijo tok k Galkota češplja

 

 

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

@GatsuOk, vse res in fair enough. :D

Se tudi sam strinjam, da so to slabi elementi igre (izvzemši zgodbo mogoče; po moje so ta del shendlali kolikor se je dalo v redu, glede na splošno nelinearnost), sam jaz sem govoru sam o unem delu, ki sem ti ga boldal:

Gatsu reče Dne, 5. 10. 2020 at 11:05:

Najboljš je una ko greš nekam delat kvest. Se teleportiraš na najbližji travel point in začneš iti v smeri kamor moraš it, čez par sekund zagledaš kak chest/spirita/challenge itd in spucaš zadevo in zagledaš neki novga in tako mineta ura dve in namesto da bi naredil kvest spucaš en majhen del te ogromne mape :D Pa vsake tolk Adventure levelov se odpre še kaj novga za počet. Ne vem kdaj se bil nazadnje v open world igri tako zelo nagrajen z raziskovanjem. Na zemljevidu več ali manj ničesar nimaš označenega, tako da če kaj najdeš kar trenutno ne moreš rešit/odpret si moraš sam dat eno izmed markerjev ki so na voljo na zemljevid.

Ker je tole v BOTW tako svetovno narejeno, se pač čudim, da se ti vseeno igra ni bolj priljubila, ker v tem vidiku še vedno pelje scat čisto vse open world igre, vključno z Genshinom.

 

Anyway, ne mislim več pogrevat tega. Očitno so ti minusi v Zeldi vseeno tolk slabi, da ti open world raziskovanje ni popravilo slabega priokusa al neki.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Sovica reče Pravkar:

Sm mislu da je botw redefine_al open game igre.

Saj je 

 

Se pa tudi jaz strinjam z Gatsujevimi komentarji, razen glede zgodbe. Je čisto konkretno in dobro podana, meni vsekakor ljubše kot razni Skyward Swordi in Twilight Princessi, kjer se ti skos oglaša nek side kick in razlaga ekspozicijo dogajanja

 

Ampak kljub temu vsekakor kandidat za mainstream game of the generation. Kljub vsem alinejam ostaja sredica gameplay loopa z raziskovanjem tako zelo močna

Povezava do prispevka

Evo pubeci in pubike, CEMU laufa. Po par zacetnih workaround-ih seveda. Ob zagonu ti ponudi opcijo downloada graphic packa, ki je nujen za laufanje Zelde. Tu se nastavi par stvari, resolucijo, LOD bias pa podobno. Emulator podpira tut PS4 kontroler, zagnan preko DS4Windows, tako da je tut za to poskrbljeno

 

Mal sem se ustel pri mogla bi mi gladko laufat delu, ampak vidim, da je polno nacinov za boostat FPSje. Trenutno se gibljejo okol 45-50, padejo tut pod to, nekih hudih graficnih glitchev ni videti, motece je edino to lovdanje shaderjev vsake tolk

 

Se grem mal pofixat grafiko, da bo laufal na 60. Upam, da mi rata :D

Povezava do prispevka

Pardon za double post

 

3vEJ1Uo.png

 

oQ50fhK.png

 

XfzPFio.png

 

Sem ornk presenecen, da dela tako gladko. Mogu sem nastavit multicore rendering in izbrat Vulkan namest OpenGL, surprising je tut stevilo moznosti nastavljanja grafike. Nimam pojma, kako je spil zgledal na WiiUju/Switchu, ampak men je grafika se kr lepa. Draw distance je mal u pizdi, pa "loading pipeline" vsake tolk izpise levo zgoraj in zatrokira za pol sekunde, ampak other than that - zadeva deluje :) Pa niti slucajno nimam zverinskega kompjutra, tako da IMO bi CEMU laufal tut na nekih srednjih sistemih, pod pogojem, da CPU niso neke smeti

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Cell shading je meni zakon v igrah.. Čeprav se mi zdi, da je v emulaciji Zelde dokaj "okrnjen". Težko sicer rečem, ker emulacije nisem nikoli poganjal, ampak pač glede na screenshote. /ajde Link je kar ok.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

platiniral Ghost of Tsushima. zacetni odpor je kmalu zamenjalo navdusenje in je trajalo do finalne sekvence. krute zivljenske zgodbe so polozene na dih jemajoco podobo sveta, ki konstatno diha, ter podkrepljene s fantasticno zvocno kuliso. ce je v startu no lock-on wtf moment, ti je hitro jasno, da bi le-ta ubil igro. igra z obilico perksov hard diff zbije na almost walk in the park, tko da, manj dimnih in kunaiev in vec brusenja katane. top moment igre so mi nedvomno meditacije :avadodo: 

 

 

ker hud zakljucek PS4 generacije incl TLOU2

 

Jo94Bh1.jpg

 

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

Teli tvoji screeni zgledajo men dost čudni. Kot bi bile tekusre istočasno ful preveč ostre in sprane, tak budget PC vibe mi majo :D Ne vem če mam še kje original screenshote, tega sem pastal na facebook, pa mi Link ne seka tok vn iz okolice.

 

botw_fabu.thumb.jpg.3e6a800f1a56ee281af84afb590302ec.jpg

 

Mal je ojstra po robovih ja, se strinjam :) Iscem se, kater clarity pack od ponujenih v emulatorju mi najbolj ustreza, ker ta iz SSjev je mal prevec temen za moj okus. Budget PC vibe... Ma ja, mozno, niti nisem tolk pozoren :D Gre se mi za to, da laufa blizu 60 FPSjev, ostalo je bolj postranskega pomena :)

Povezava do prispevka

Fak, kaj mi dela Genshin Impact. Raziskovanje okolice je fenomenalno. Svet je ogromen, raznolik, živ in poln ugank na vsakem koraku. Sem mislu, da se bom naveličal hitro (predvsem ker so temnice samo glorificirani fight chamberji), ampak nope, še kar vleče. :avadodo:

Povezava do prispevka

Sem probal genshin impact ker ga folk tolko hvali.

Grafični stil je malo unikaten, al pa ne, odvisno kaj si pred tem igral. Raziskovanja je kar nekaj, ampak pod črto, ni vse skupaj dosti drugačno kot pri skyrimu, kjer mi izgled bolj leži.

 

Boj je ... meh, easy. Besno klikaš pe enem miškinem gumbu in se občasno izmikaš. Pol pa stisneš E ko pride dol z cooldowna in še Q če jih je več, al pa ne ker se ti zdi škoda...

 

Nasploh je not en kup elementov, ki pašejo bolj v mmo kot v single player igro. Zdaj bo folk reko, saj lahko igraš z drugimi ... Ja, res je.  Ampak, roko na srce, to je bolj SP kot mmo  igra imo.

Upgradanje opreme je beden grind, kjer rabiš en kup istih itemov in upgrade kristalov za lvl up. Kar postane posebaj tečno ko hočeš met kaj z več 'zvezdicami' mehanika kot taka sicer ni nova in je ok za mmo, kjer pač rabiš nekaj za počet, v single player igri, ki to je pa je v glavnem umetno podaljševanje igranja, ki ne doprinese nevem kaj novega.

Dobivanje novih likov iz škatl ... spet še ena mmo finta, in pol lahko dobiš isti lik še enkrat ... (bend over moment).

 

Je slab špil? Ne.

Ampak ni neka revolucija in je tam  zunaj dovolj drugih dobrih iger, da bi vložil  'mmo' grind čas v SP igro, ki v bistvu ne nudi posebne dodane vrednosti.  Če bi to bil proper mmo bi mi to bolj sedlo kot sedaj.

Je za probat, in dosti časa lahko vtopiš v to.

 

 

Povezava do prispevka
JediEagle reče Dne, 5. 10. 2020 at 16:21:

 

jest sem downloadal, pa ne morem zagnat :D

Se še vedno upiraš ali si že pognal? :D Dobrih mnenj / opisov res ne manjka

 

 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 1 uro:

Ampak, roko na srce, to je bolj SP kot mmo  igra imo.

 

 

meni je ravno to jača stran - sp free to play kot se zagre; go kinezi. :D

sem pobral juniorju in sva odigrala kako uro - mislim da bom še sam začel igrat; edino kar me malo moti, je performance na navadnem PS4 - kaj na PROju je kaj boljše ?

 

Povezava do prispevka

Sem sprobal to čudo, včeraj sicer samo 2 uri, rabim pomoje vsaj desetko (v pol lepinje ašš kao) da bi blo fix, ampak trenutni vtisi: 

 

- res kul in simpatičen art, ki je hkrati tut lep. Precej nezahtevno za PC, ampak design sveta skupej z grafiko je tok sweet, da so eni prizori pokrajine  extra lepi! 

- dober in smooth combat in kul uporava teh moči, ki so ti na voljo. Fajti so kar razgibani, je pa res, da je zaenkrat ful naizi, ampak sklepam, da je to kjer sem jaz še tutorial zone (naredu samo taprvi tempelj, ki je ubistvu ekstra lame). Rata potem težje?

- FUL enih detajlov pa malenkosti - miljon itemov, neki za štelat v inventorju, upgrejdi, equipment, party memberji... tko res ful scen, vmesnika nisem niti malo še nadrkal.

- Precej likov ma voiceover, kar je kul, sem mislil da bo več samo tekstovnega materiala

- nasploh ful spimpan in vsebine poln špil! Če pa pomislim na to da je free je pa to BOLANO brt, tko zaenkrat izgleda kot da ma 10x več globine kot Ghost of "waw lej kok sem lep špil obrni me s pritiskom treh tipk povsod pada listje zato je tok lepo" Tshushima 

 

 

edit: mislim , da bo v tem špilu tok contenta, da si zasluži svojo temo

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 2 urama:

Sem probal genshin impact ker ga folk tolko hvali.

Grafični stil je malo unikaten, al pa ne, odvisno kaj si pred tem igral. Raziskovanja je kar nekaj, ampak pod črto, ni vse skupaj dosti drugačno kot pri skyrimu, kjer mi izgled bolj leži.

 

Boj je ... meh, easy. Besno klikaš pe enem miškinem gumbu in se občasno izmikaš. Pol pa stisneš E ko pride dol z cooldowna in še Q če jih je več, al pa ne ker se ti zdi škoda...

 

Nasploh je not en kup elementov, ki pašejo bolj v mmo kot v single player igro. Zdaj bo folk reko, saj lahko igraš z drugimi ... Ja, res je.  Ampak, roko na srce, to je bolj SP kot mmo  igra imo.

Upgradanje opreme je beden grind, kjer rabiš en kup istih itemov in upgrade kristalov za lvl up. Kar postane posebaj tečno ko hočeš met kaj z več 'zvezdicami' mehanika kot taka sicer ni nova in je ok za mmo, kjer pač rabiš nekaj za počet, v single player igri, ki to je pa je v glavnem umetno podaljševanje igranja, ki ne doprinese nevem kaj novega.

Dobivanje novih likov iz škatl ... spet še ena mmo finta, in pol lahko dobiš isti lik še enkrat ... (bend over moment).

 

Je slab špil? Ne.

Ampak ni neka revolucija in je tam  zunaj dovolj drugih dobrih iger, da bi vložil  'mmo' grind čas v SP igro, ki v bistvu ne nudi posebne dodane vrednosti.  Če bi to bil proper mmo bi mi to bolj sedlo kot sedaj.

Je za probat, in dosti časa lahko vtopiš v to.

 

 

Mal si usekal mimo s tem, da je point igre SP campaign. Point igre je gacha. Zato je grind tako beden. Sam, če te boli kurac za ta aspekt, lahko komot zadevo dojemaš kot navaden JRPG in se osredotočiš na raziskovanje in main quest.

Drugače je vse ostalo kar si omenil spot on. Bojevanje je sicer dokaj ponavljajoče, sam ko se enkrat zviša world level in imaš explorer rank nad 20, pridejo bolj do izraza elemental comboti in postane stvar bolj komplicirana.

  

darksaga reče pred 2 urama:

Dobivanje novih likov iz škatl ... spet še ena mmo finta, in pol lahko dobiš isti lik še enkrat ... (bend over moment).

Duplikate uporabljaš za constellation lvl up. Sam ja, welcome to the point of all free to play gacha games. :D

 

Anyway, men sta glavni appeal igre izgled in svet. Zato sem tako hooked in jo hvalim.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 5 urami:

Se še vedno upiraš ali si že pognal? :D Dobrih mnenj / opisov res ne manjka

 

 

 

Ravno včeraj sem igral slabo urico :D In me je v špilu čakalo cel kup zastonj itemov, ki so jih devi podarili :D Tako da sem v šusu upgradal lik na lvl. 10. Igral sem do tja, kjer dobiš glider.... Dejansko je zabaven in lep špil, plezanje/stamina čisto enako kot pri BOTW, na PS4 je špil štekal občasno. Še vedno me mal špil odbija, ker pričakujem, da bom prišel do trenutka, kjer hočem samo rushat "do konca", zaradi gatcha mehanik pa ne bom mogel :D We shall see.....

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...